TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 02:19:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250611 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #471 poslato: Jun 16, 2012, 08:01:27 pre podne »

Ma ima ih raznih,da to misle samo od kreatina,nego mi je klinac ladno rekao da je kupio Hypermass kod nas i da mu je mama rekla da utice na impotenciju  ???
Da zlo bude vece mama mu radi u apoteci pa ti sad vidi da li je to smesno ili za plakanje  :'(

Opsenark@ sada imam i ja taj status,ali u drugom sam vremenu ja usla u sve ovo nego ti.Veruj pre mnogo godina kad sam krenula od prilike su me gledali kao tele sa tri noge ako vide da pijem protein ili ne daj Boze uzmem vece bucice od 3-4 kg  :D Sada sto kazes prija ta ravnopravnost  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #470 poslato: Jun 16, 2012, 07:13:59 pre podne »

Uz jutarnju kaficu, slatko se ismejah, mada mi se cini da s vremena na vreme odete malo OFF :)

A sto se tice bisera, mislim da je ubedljivo najzastupljeniji onaj " NEMOJ DA UZIMAS KREATIN NE DIZE SE OD NJEGA" :))
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #469 poslato: Jun 16, 2012, 12:13:10 pre podne »

Ja radim trenutno


siroke 5 serija maksimum
ledjne 5 serija maks
uske 5 maks
i ona lat masina kako vec :P

Shta su ti ledjni, kad se ne spustish do kraja nego do pola? To je ok, a mozesh npr posle serije zgibova da odradish identichnu vezbu na latu, bez pauze, sa manjom tezinom 15 pon, to dodatno napumpa krv u mishic, onda pauza pa ispochetka, dovoljne su i 3-4 takve serije, bolji efekat nego 5 samo zgibovi.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #468 poslato: Jun 15, 2012, 11:23:32 posle podne »

Ja radim trenutno


siroke 5 serija maksimum
ledjne 5 serija maks
uske 5 maks
i ona lat masina kako vec :P
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #467 poslato: Jun 15, 2012, 11:11:04 posle podne »

Opsenerk@ koja je najbolja vezbe za ledja? A koje za grudi?

Momci su ti vec dali odgovor, ako si pochetnik stavi akcenat na osnovne vezbe i radi ih na pochetku treninga, i oobrati paznju na tehniku posebno kad radish bench pres, ne zakljuchavaj laktove i laktovi idu u stranu, da pogodish mishic shto bolje, a zgibove radi sa shirokim hvatom ako zelish shira ledja. Za te vece grupe mishica uvek odradi josh po tri vezbe, menjaj uvek trening.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #466 poslato: Jun 15, 2012, 03:52:39 posle podne »

Sve to se odnosilo na sledecu poentu:"Dok ne napravis od sebe nesto vredno pomena i paznje radis osnovne vezbe". A za to trebaju godine vezbanja...gledam svaki dan po teretanama ljude koji rade sve zive vezbe i samo gube vreme i energiju. A opet sve zavisi od cilja...ne moze se generalizovati,ali sa osnovnim vezbama nema greske.Sigurno ces imati bolje grudi ako radis recimo po 8 serija sa sto vecim kilazama Benc press i Kosi Benc nego da radis to po 4 serije plus jos dve vezbe po 4 serije.
« Poslednja izmena: Jun 15, 2012, 03:54:37 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #465 poslato: Jun 15, 2012, 02:45:31 posle podne »

Najbolje vezbe su osnovne vezbe,to ste do sad mogli procitati na forumu bar 20 puta,a te izolacione vezbe mozete raditi kad budete imali vise kila od visine i BF ispod 5%,a do tad te vezbice ostavite za period od 2-3 nedelje kad vezbate lagano i razbijate monotoniju. ;) Niko jos nije imao velike grudi od Peka-Dek sprave,ili velike noge od sutiranja,vec grudi od Benca i noge od Cucnja. ;) :)

ne bih se slozio sa ovim. Čitao sam sve Alenove tekstove i to što on kaže se odnosi na početnike koji kreću da treniraju. Meni je malo da radim samo kosi i ravni benć za grudi, ali ako iskombinujem te 2 vežbe sa razvlaćenjem bućicama i npr kontrakosim benčom bude mi sasvim dovoljno.
E sad druga stvar, ti kažeš da dok nemamo istu kilažu i visinu ne treba da radimo te vežbe?? Ako misliš da ne treba da se rade dok se nema barem visina-100 kilograma opet nisi u pravu. Ima kategorija bb takmičara do 80kg i većina njih izlazi na binu sa npr 79kg i 175-185cm  i odlično izgledaju.
Opet ponavljam, ne postoji najbolja vežba već najkompletnija i to treba razlikovati.
Najkompletnija-pogodiće više mišićnih grupa,npr kod čučnja rade komplet noge,listovi,stomak i leĂ°a,a kod šuta samo prednji deo noge.
Najbolja vežba-ona koja će najbolje pogoditi odreĂ°eni mišić
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #464 poslato: Jun 15, 2012, 02:21:37 posle podne »

E da,objasnjavao je Alen od pull over vezbi i tome kako se radi kad je cilj pogotiti grudi a kako kad je cilj pogoditi latove...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #463 poslato: Jun 15, 2012, 02:20:16 posle podne »

Najbolje vezbe su osnovne vezbe,to ste do sad mogli procitati na forumu bar 20 puta,a te izolacione vezbe mozete raditi kad budete imali vise kila od visine i BF ispod 5%,a do tad te vezbice ostavite za period od 2-3 nedelje kad vezbate lagano i razbijate monotoniju. ;) Niko jos nije imao velike grudi od Peka-Dek sprave,ili velike noge od sutiranja,vec grudi od Benca i noge od Cucnja. ;) :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #462 poslato: Jun 15, 2012, 11:16:40 pre podne »

Sve zavisi,gledao sam negde da je rade i za grudi...:) Sve zavisi od polozaja...
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 306

« Odgovor #461 poslato: Jun 15, 2012, 10:19:37 pre podne »

pul-over je vjezba za latove,nema veze sa grudima... :)
Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #460 poslato: Jun 15, 2012, 09:02:13 pre podne »

Opsenerk@ koja je najbolja vezbe za ledja? A koje za grudi?

ne postoji najbolja/najgora vezba, bar ne za sve ista. Većina ljudi kaže da je najbolja vežba ona koju ne radiš jer će te bolje pogodti ako je duže ne radiš i kreneš da je korisitiš, ali ni to nije 100% tačno. Npr ja sam triceps kickback radio sa svim mogućim varijacijama pokreta i kilaže i jednostavno ne radi kod mene tako da sam je totalno izbacio, a sa druge strane kaže mi drug da mu ne odgovara uopšte francuski potisak dok meni od bilo koje varijacije ove vežbe gori triceps dok ga radim.
Ako te zanima koja je najkompletnija vežba, to mogu biti definitivno benč,mrtvo dizanje i zgibovi, ali baš najbolju je jako teško odrediti
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #459 poslato: Jun 14, 2012, 10:35:47 posle podne »

1 ) mrtvo dizanje,dvorucno veslanje,zgibovi...
2 ) benc pres,pul-over,propadanje...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #458 poslato: Jun 14, 2012, 10:24:45 posle podne »

Opsenerk@ koja je najbolja vezbe za ledja? A koje za grudi?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #457 poslato: Jun 14, 2012, 10:12:29 posle podne »

Kod mene je totalno drugachija situacija, mushkarci me redovno pitaju za savet u vezi suplementacije, i bash imaju poverenja, a nije ih blam ni da mi pridju u teretani da me pitaju koje vezbe da rade za koju grupu ili da bi postigli odredjeni efekat, ili mi pridju da me pitaju za vezbu koju trenutno radim, tipa koju grupu pogadja... prija mi ta ravnopravnost....
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 18 upita.