TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 09:39:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250526 puta)
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #666 poslato: Decembar 01, 2012, 01:45:30 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=sjLypVeQLtA

Misliš nešto ovako?

Popularan naziv za takve likove je: CURLBRO :)
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #665 poslato: Decembar 01, 2012, 01:40:12 posle podne »

Lik1:Radimo noge?
Lik2:Radim k****, posle da me bolu noge.
A uvek kad ih vidim rade biceps ili ramena, a zauzmu rek za cucanj i rade stojeci pregib sa praznom sipkom!?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #664 poslato: Novembar 29, 2012, 02:59:33 posle podne »

Neretko se desi da bas takvi od po 60kg dodju jos da kupe "pojas za mrsavljenje".I uvek onako jedva uhvate prstima ono malo koze i kazu:"Vidis ima tu jos malo da se stese." To je valjda tako u njihovoj glavi
Sačuvana
Be Happy!!!
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #663 poslato: Novembar 29, 2012, 02:40:05 posle podne »

Lazar Angelov ima 200.000 fanova na fejsbuku, od cega sigurno 150.000 devojaka :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #662 poslato: Novembar 29, 2012, 02:21:00 posle podne »

Danas sam video decka u teretani, mislim da ima 60kg (ajde castim ga). Trcao je na traci jedno 45 minuta i to finim intezitetom, zatim je bio na bajsu jos jedno 15ak minuta, malo se razgibao i poceo da radi sa tegovima a jedva je stojao na nogama od umora...
jbg ljudi su uvek verovali i uvek će verovati da je trčanje JEDINI način da skinu naslage oko struka. Da je kreatin droga od koje otpadaju nokti. Da se za 2 meseca teretane može postići izgled a la Lazar Angelov za plažu... 

u državi najviše zaraĂ°uju one ''teretane'' koje imaju najviše traka za trčanje

Da ali tuzno je to sto decko nema ni 60kga, taj nema nista oko struka garant
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
whey3500
Gost
« Odgovor #661 poslato: Novembar 29, 2012, 09:41:07 pre podne »

Citajuci ove bisere malo se utesim..pa i nisam ja toliko los.Kontam neke stvari, neke su mi jos nepoznate..Al sam jos pocetnik ;)


Ima jedan liik u mojoj teretani, vec pet meseci dolazi.Svaka dva tri dana.I radi bicepse. Sa 10kg urlice kao da ga neko kolje.
i pre neki dan lik, ulazi u teretanu pokupio tegove od 4kg otisao u svlacionicu i radio tamo sklekove i radio bicepse i tricepse.Posle dosao ostavio cetvorke skinuo majicu i sam sebi se divi kako izgleda. O Boze ;))
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #660 poslato: Novembar 29, 2012, 08:30:06 pre podne »

Danas sam video decka u teretani, mislim da ima 60kg (ajde castim ga). Trcao je na traci jedno 45 minuta i to finim intezitetom, zatim je bio na bajsu jos jedno 15ak minuta, malo se razgibao i poceo da radi sa tegovima a jedva je stojao na nogama od umora...
jbg ljudi su uvek verovali i uvek će verovati da je trčanje JEDINI način da skinu naslage oko struka. Da je kreatin droga od koje otpadaju nokti. Da se za 2 meseca teretane može postići izgled a la Lazar Angelov za plažu... 

u državi najviše zaraĂ°uju one ''teretane'' koje imaju najviše traka za trčanje
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #659 poslato: Novembar 28, 2012, 07:09:41 posle podne »

Vidis toga se nisam setio :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #658 poslato: Novembar 28, 2012, 07:08:35 posle podne »

Danas sam video decka u teretani, mislim da ima 60kg (ajde castim ga). Trcao je na traci jedno 45 minuta i to finim intezitetom, zatim je bio na bajsu jos jedno 15ak minuta, malo se razgibao i poceo da radi sa tegovima a jedva je stojao na nogama od umora...

Mozda zeli da spusti bf do 1%. :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #657 poslato: Novembar 28, 2012, 06:56:04 posle podne »

Danas sam video decka u teretani, mislim da ima 60kg (ajde castim ga). Trcao je na traci jedno 45 minuta i to finim intezitetom, zatim je bio na bajsu jos jedno 15ak minuta, malo se razgibao i poceo da radi sa tegovima a jedva je stojao na nogama od umora...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #656 poslato: Novembar 27, 2012, 02:20:21 posle podne »

https://www.facebook.com/photo.php?v=118898121605720
hahah, ovako se radi potisak sa klupe, lol
ako ne mozete da vidite video, lajkujte tu stranicu na fb :-)

Haha, ovo je stomacni potisak :D zato mu je pufnica narasla toliko :P
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #655 poslato: Novembar 27, 2012, 01:50:52 posle podne »

Uf, ljudi bas obozavaju da rade taj benc..oduvek je tako bilo,a i ne znaju pravilno da ga rade,,ajde da znaju pa da se eksponiraju,ali ovako se samo jos vise ukopaju.. I naravno posle ide ono sam,sam sam sam,pa tip si odradi kvalitetno biceps taj partner :D Zato samo kvalitetnim i odabranim ljudima stajem i dodajem sipku, kojima zaista treba pomoc ,a ne da mu ja odradim sam 4-6 ponavljanja :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #654 poslato: Novembar 27, 2012, 01:12:03 posle podne »

Meni jako nervira kad dodju dva lika u teretanu i onda onako dok se  "zagrijavaju" jedan upita drugog "Sta bi mogli raditi danas?" -.-' i onda logicni odgovor ovog drugog je "Ajmo na benc" i tako svaki put kad dodju u teretanu...

kad nema cilja nema ni rezultata....  kao da igraš pikado kuvanim rezancima... nikad nećeš pogoditi metu
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #653 poslato: Novembar 27, 2012, 12:56:27 posle podne »

Meni jako nervira kad dodju dva lika u teretanu i onda onako dok se  "zagrijavaju" jedan upita drugog "Sta bi mogli raditi danas?" -.-' i onda logicni odgovor ovog drugog je "Ajmo na benc" i tako svaki put kad dodju u teretanu...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #652 poslato: Novembar 27, 2012, 12:17:44 posle podne »

Pa koji trening oni rade ako im drug pomaze 20-30kg a on dize 70-80kg  :) Samo gube moje vreme zato ih i odbijem,jer je to realno meni kao zenskoj osobi stvarno i rizik da stanem iza njega jer ne bi mogla da mu pomognem kao muskarac da krene da ga ubija teg hahaha...Da nije tragicno bilo bi smesno

a i ono urlanje mi ide na živce na kvadrat....  ok kapiram kad je stvarno velika težina ali kad urlaju sa tegićem koji bih i ja mogla da podignem doĂ°e mi da napustim teretanu
Sačuvana
Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.