TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397190 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 09:20:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program - masa za visoke i žgoljave ;)  (Pročitano 59493 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #130 poslato: Jul 18, 2012, 03:08:01 posle podne »

Ajoj sta ima da te bude blam...Pocetnik si i to je normalno...Moj ti je savet samo ti kreni u teretanu, pojacaj ishranu, treniraj dobro i polako ali sigurno rezultati ce dolaziti...vezbe kod kuce, to ti je samo gubljenje vremena ;)
Sačuvana
Crazymanijak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #129 poslato: Jul 18, 2012, 03:05:05 posle podne »

Treniram, ali za sad samo kucne vezbe, jer je me je isuvise blam da odem ovakav u teretanu bez mase...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #128 poslato: Jul 18, 2012, 03:01:37 posle podne »

Jel treniras? Pojacaj ishranu..jedi 4-5 puta dnevno, dosta proteina ( ribu, meso, jaja, mleko), UH ( integralni pirinac, ovsene, jecmene itd pahuljice, krompir) povrce...Mozes za pocetak whey ...Mozes po dve misicne partije osim kad su noge u pitanju, njih radis posebno..
Sačuvana
Crazymanijak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #127 poslato: Jul 18, 2012, 02:48:49 posle podne »

Zdravo svimaa...Treba mi vas pomoc podhitnoo.
Imam 19godina visok oko 181cm i tezak samo 60kg...mislim da vam je pitanje jasnoo???
Kako se nabaciti masu, koje suplemente koristiti itd, svaka pomoc bi dobrodosla...i naravnoo koje vezbe praktikovati???
Hvala unapred, znam da ne moze odjednom, ali se nadam da u narednih godinu dana mogu nabaciti 10kg sa vasim instrukcijama...
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #126 poslato: Jul 18, 2012, 02:44:56 posle podne »

e pa ne nikako nebih ni u snu radio samo bench... nego  cini mi se da sam u ovoj temi procitao da neko za grudi samo to radi.... pa reko izlozio sam kako ja radim...  treba se raditi ceo grudni misic.... EEE dobro da sam te uhvatio na forumu... moze li mi odgovoriti  na moj post u Odelu Teretana   post je novi zelim misljenje oko novokomponovanog programa.... Tamo imas sve ... ako ti nije problem procitaj .. daj svoje misljene ako imas neki predlog da program bude bolji ili neke zamene molim te ucini mi to... pozz
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #125 poslato: Jul 18, 2012, 09:32:07 pre podne »

Cemu samo bench kao trening grudi? ja bih to podelio na  3 treninga jedan radis raw -bench,razvlacenje i eveuntoalno potisak bucicama ili pull ower    onda drugi kosi ugao iste vezbe            i treci k.kosi ugao iste vezbe mada posto je propadanje uglavnom za donji deo moze neka vezba da se zameni sa ovim... recimo za k.kosi trening bi radio 4 serije potiska 4  razvlacenjai  4 propadanja

I šta tačno očekuješ da će se bolje desiti od samo treninga na bench press - u?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #124 poslato: Jul 17, 2012, 03:05:04 posle podne »

Cemu samo bench kao trening grudi? ja bih to podelio na  3 treninga jedan radis raw -bench,razvlacenje i eveuntoalno potisak bucicama ili pull ower    onda drugi kosi ugao iste vezbe            i treci k.kosi ugao iste vezbe mada posto je propadanje uglavnom za donji deo moze neka vezba da se zameni sa ovim... recimo za k.kosi trening bi radio 4 serije potiska 4  razvlacenjai  4 propadanja
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #123 poslato: Jul 10, 2012, 08:50:40 pre podne »

Mozda je najpametnije da vodim evidenciju sta jedem, koliko kalorija utrosim dnevno i pratim kilazu kako se krece, kao sto je Miraa rekla logicno je da  bi neka promena trebala da postoji, jedino da ja to nesvesno ne primecujem... Hvala vam, svaki savet je dobrodosao :)

Pa da, ali onda postoji mogućnost da jedeš manje i ne možeš tvrditi da ti se unos hrane nije smanjio i tu onda nema nikakve sumnje gde je problem...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
freakystyley
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #122 poslato: Jul 09, 2012, 09:51:26 posle podne »

Mozda je najpametnije da vodim evidenciju sta jedem, koliko kalorija utrosim dnevno i pratim kilazu kako se krece, kao sto je Miraa rekla logicno je da  bi neka promena trebala da postoji, jedino da ja to nesvesno ne primecujem... Hvala vam, svaki savet je dobrodosao :)
Sačuvana
Get big or die trying!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #121 poslato: Jul 09, 2012, 09:06:10 posle podne »

Kako to misliš izgubiš mišiće koje si dobio za mesec dana? Koliko ti to mišića dobiješ za mesec dana, kada primetiš da ih gubiš?

Nisi me razumeo. Vezbam cele godine i teskom mukom nabacim tu negde oko 5-6kg, a onda dodje sredina juna i evo za mesec dana tih 5kg je isparilo, hranim se isto, treniram istim intezitetom, pitanje je da li da smanjim intezitet (broj serija), a radim isti trening ili da promenim trening na 3 dana nedeljno, recimo neki kruzni trening? Primetim da sam izgubio na tezini otprilike kad izgubim 3-4kg

JBG bad news takva ti je genetika i tu ne možeš ništa. isto tako ćeš tih 5kg da vratiš čim doĂ°e doba godine koje ti je pogodnije za nabacivanje kilaže. Nisam siguran koliko ovo ima neku naučnu pozadinu, ali to je nešto što sam izvukao iz nekog mog iskustva...

Sa druge strane možda treba da menjaš nešto u treningu kada nabacuješ kilažu...a ti kružni treninzi će ti samo sagoreti još više kalorija. Na tvom mestu bi ja radio 3 teška treninga nedeljno, sa samo jednom vežbom po particiji i radio neke veće kilaže, Kontam da bi tako nešto pomoglo...

Sa suplementacijom možeš malo da ublažiš efekat, ali ako baš naginješ ka gubljenju kila iako jedeš i treniraš isto onda neće biti moguće ni ukloniti efekat...;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #120 poslato: Jul 09, 2012, 08:51:22 posle podne »

Pazi neka promena tu mora da postoji..ne mozes tek tako izgubiti a  pritom se hranis dobro, treniras dobro...
Sačuvana
freakystyley
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #119 poslato: Jul 09, 2012, 07:28:49 posle podne »

Kako to misliš izgubiš mišiće koje si dobio za mesec dana? Koliko ti to mišića dobiješ za mesec dana, kada primetiš da ih gubiš?

Nisi me razumeo. Vezbam cele godine i teskom mukom nabacim tu negde oko 5-6kg, a onda dodje sredina juna i evo za mesec dana tih 5kg je isparilo, hranim se isto, treniram istim intezitetom, pitanje je da li da smanjim intezitet (broj serija), a radim isti trening ili da promenim trening na 3 dana nedeljno, recimo neki kruzni trening? Primetim da sam izgubio na tezini otprilike kad izgubim 3-4kg
Sačuvana
Get big or die trying!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #118 poslato: Jul 09, 2012, 01:36:35 posle podne »

Kako to misliš izgubiš mišiće koje si dobio za mesec dana? Koliko ti to mišića dobiješ za mesec dana, kada primetiš da ih gubiš?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
freakystyley
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #117 poslato: Jul 07, 2012, 07:10:15 pre podne »

Pa i ne bas, jedem kao i uvek, moja gruba procena oko 2800-3000 kalorija dnevno za dorucak oko 700-800 iz salate, jaja i razenog hleba, 2x rucak (povrce i meso isto oko 700kalorija svaki obrok), izmedju rucka i vecere (banana+ 250ml mleka oko 250kcal), vecera jos nekih 500-600 kalorija..
To je u sustini to...
Sačuvana
Get big or die trying!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #116 poslato: Jul 06, 2012, 10:10:14 posle podne »

Cekaj postoji razlog zasto bas kad dodje leto izgubis misicnu masu? Slabije se hranis u tom periodu?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 18 upita.