TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:13:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program - masa za visoke i žgoljave ;)  (Pročitano 59479 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #145 poslato: Avgust 17, 2012, 02:40:10 posle podne »

Posto si pocetnik gledaj da krenes u teretanu gde ces imati neko strucno lice da te uputi u pravilno vezbanje...i jako je vazno kakve ce ti ishrana biti..dosta proteina, slozenih UH i povrca..mozes raditi po dve misicne partije po treningu, s'tim sto bi noge i ramena radio posebno...
Sačuvana
andrej96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #144 poslato: Avgust 17, 2012, 01:43:18 posle podne »

Visok sam oko 190cm a imam oko 72kg, 16 godina, hocu da krenem u teretanu da nabacim masu, jel mzoes neko da mi napise neki program? :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #143 poslato: Jul 19, 2012, 04:26:58 posle podne »

Trololololo :) :) :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #142 poslato: Jul 19, 2012, 03:52:20 posle podne »

Ili se forum puni trolovima ili članovima generalno opada IQ...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #141 poslato: Jul 19, 2012, 11:11:05 pre podne »

Kako to misliš da radiš samo RAW, šta ti to znači? Inače radiš sa opremom? Kako radiš kosi bench press sa opremom?

Možeš ti menjati uglove, ali najbitnija stavka i dalje ostaje kilaža sa kojom se radi, a te varijacije sa uglovima su nebitne...
                 




Pa da  neznam koliko se to moze nazvati oprema.... kajis... i oajacanja na svim slabim tackama ...gde lako moze izbiti povreda poput    zgobova na rukama i nogama to jest ojacanja za to nosim... i laktovi... a ako mislis na majicu za bench  to nemogu sebi jos da prijustim... E  i ajd vidi onaj program koji sam stavio na forum evo ti link oped                                    http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=161831.0             Baci neki komentar ,sugestiju ovo  je otprilike pravljeno  uz manjak vremena.... ne znam koliko ima gresaka... al mislim da ima pa ako nije problem  me posavetujes ... Pozz

LOL x 2
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #140 poslato: Jul 19, 2012, 11:10:10 pre podne »

xax izolacija grudi... luda stvar ... nemoguce... ne nego sam hteo reci da raznovrsnosti nikad dosta... rekao sam ti svaki trening menjam ugrao pod kojim radim... Raw/koso/kontrakoso.... mislim da je tako mnogo bolje da radim nego samo raw ili samo koso ili samo k.koso.... a evo link sec.                         http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=161831.0

LOL
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #139 poslato: Jul 19, 2012, 11:07:21 pre podne »

Kako to misliš da radiš samo RAW, šta ti to znači? Inače radiš sa opremom? Kako radiš kosi bench press sa opremom?

Možeš ti menjati uglove, ali najbitnija stavka i dalje ostaje kilaža sa kojom se radi, a te varijacije sa uglovima su nebitne...
                 


Pa da  neznam koliko se to moze nazvati oprema.... kajis... i oajacanja na svim slabim tackama ...gde lako moze izbiti povreda poput    zgobova na rukama i nogama to jest ojacanja za to nosim... i laktovi... a ako mislis na majicu za bench  to nemogu sebi jos da prijustim... E  i ajd vidi onaj program koji sam stavio na forum evo ti link oped                                    http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=161831.0             Baci neki komentar ,sugestiju ovo  je otprilike pravljeno  uz manjak vremena.... ne znam koliko ima gresaka... al mislim da ima pa ako nije problem  me posavetujes ... Pozz
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #138 poslato: Jul 19, 2012, 08:36:57 pre podne »

Kako to misliš da radiš samo RAW, šta ti to znači? Inače radiš sa opremom? Kako radiš kosi bench press sa opremom?

Možeš ti menjati uglove, ali najbitnija stavka i dalje ostaje kilaža sa kojom se radi, a te varijacije sa uglovima su nebitne...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #137 poslato: Jul 18, 2012, 09:56:14 posle podne »

xax izolacija grudi... luda stvar ... nemoguce... ne nego sam hteo reci da raznovrsnosti nikad dosta... rekao sam ti svaki trening menjam ugrao pod kojim radim... Raw/koso/kontrakoso.... mislim da je tako mnogo bolje da radim nego samo raw ili samo koso ili samo k.koso.... a evo link sec.                         http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=161831.0
Sačuvana
SAX!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #136 poslato: Jul 18, 2012, 04:46:39 posle podne »

e pa ne nikako nebih ni u snu radio samo bench... nego  cini mi se da sam u ovoj temi procitao da neko za grudi samo to radi.... pa reko izlozio sam kako ja radim...  treba se raditi ceo grudni misic.... EEE dobro da sam te uhvatio na forumu... moze li mi odgovoriti  na moj post u Odelu Teretana   post je novi zelim misljenje oko novokomponovanog programa.... Tamo imas sve ... ako ti nije problem procitaj .. daj svoje misljene ako imas neki predlog da program bude bolji ili neke zamene molim te ucini mi to... pozz

Bench press radi cele grudi, kad budeš uspeo da isključiš jedan deo grudnog mišića na bench press vežbi ti mi javi kako si to izveo da i ja znam, a daj mi link za temu pa ću pogledati.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Crazymanijak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #135 poslato: Jul 18, 2012, 03:28:18 posle podne »

Jos jedno hvala...divna si :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #134 poslato: Jul 18, 2012, 03:26:23 posle podne »

Scitecov Professional mozes..imaju dobar izbor ukusa...
Sačuvana
Crazymanijak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #133 poslato: Jul 18, 2012, 03:23:24 posle podne »

Aha ok...i jos jednoo pitanje koji whey da uzmem???
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #132 poslato: Jul 18, 2012, 03:21:55 posle podne »

Ne prave ali ce ti trebati pomoc nekog dobrog fitness instruktora da te uputi u osnovno i da ti pokaze kako pravilno da izvodis vezbe...
Sačuvana
Crazymanijak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #131 poslato: Jul 18, 2012, 03:10:07 posle podne »

Ok hvala na savetu...samo da te pitam za program, da li oni u teretani prave ili kako to ide...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 13 upita.