TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:06:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program - pretvorite salo u mišić!  (Pročitano 24289 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #51 poslato: Januar 09, 2011, 07:57:09 posle podne »

Slažem se - jedno od najčešće postavljanih pitanja, ako ne i The Pitanje Svih Vremena.
Ali došli smo do toga da trenirajte, ali bez kvalitetne hrane - ništa od rezultata ;)
Živ sam primer :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #50 poslato: Januar 09, 2011, 07:10:02 pre podne »

Tema je vrhunska vec sam to rekao ajmo nesto o njoj mene interesuje bash da vidim sta imaju drugi da kazu na ovu temu,i nemojte ljuti sa svadjanjem,ko se ne svadja dobija 300 g kreatina :-D  :-P
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #49 poslato: Januar 08, 2011, 08:17:16 posle podne »

Pa ti što kažeš Daniela. Milorada sam imao zadovoljstvo upoznati i provesti jedno kratko vreme sa njim u nekoliko navrata i uverio sam se da njegovim kreatinskim depoima sigurno ništa ne fali, jer da izraste toliki i to bez čučnjeva nema drugog objašnjenja nego da je genetski frik :D Uostalom kad neko diže dve glave na benchu, a da je pri tom u kolicima nema drugog objašnjenja nego da mu je čitavo telo tako graĂ°eno da ima sve predispozicije za veliku mišićnu masu i snagu.

Ovo je slučaj sa dosta ljudi, ali opet ponavljam neki ljudi jednostavno pogrešno koriste kreatin. Znam dosta klinaca koji su u fazoni kupili 300gr od para za užinu i onda kriju od matoraca da uzimaju, pa uzmu jednu dozu i počnu priče da ih ne radi. Tako da treba ispoštovati neke protokole, a tek onda pričati da nešto ne radi. kako ne bi nastavili dalje flejmovanje (iako ga ja nalazim krajnje interesentnim i simpatičnim, inače volim da gledam devojke kako se svaĂ°aju ;) nisam hteo da kežem da nekoga ovde ne radi zato što ne zna da uzima kreatin i slične fore, samo navodim moja iskustva ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #48 poslato: Januar 08, 2011, 04:28:21 posle podne »

Ljudima mlatite praznu slamu. Alen je napisao veoma pametnu i 100% istinitu recenicu, da zavisi od osobe do osobe, naravno da ne radi kreatin one koji vec piju kreatin, da se filozofski izrazim :) znaci koji ga unose drugim izvorima, ne trose se naravno da nece osetiti.

isto kao sto guarana ne radi nekog ko pije 5 turskih kafa dnevno...

OK dosta komentara o članovima i njihovom ponašanju, da se vratimo na temu...

Zaista ne verujem da guarana ne bi radila nekoga ko pije pet turskih kafa dnevno.. možda bi ga baš ta guarana radila... Nije dobro poreĂ°enje sa kreatinom (koji je u depoima za razliku od kofeina koji ima direktno dejstvo i čak se stvara tolerancija)..
Ali znam šta želiš da kažeš... kreatinski deopoi su zasićeni i nema efekta dalje uzimanje... mogu to da prihavtim kao obrazloženje za nedelovanje ovog suplementa
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #47 poslato: Januar 08, 2011, 04:24:22 posle podne »

Odred, dečkonjo - smiri se malo. ;) Imaš 10 postova, a od tih 10 pola su govor mržnje. :P
Opusti se malo.
Tvoj post je Sneković našao uvredljivim zato što nije juče pao sa grane pa da ne zna da li ga kreatin radi ili ne.
Da je Cuttler došao na form, pa da ne ostavi onakav post ONOLIKOM čoveku koji je iskreno i meni inspiracija kad je vežbanje u pitanju. Ok, nisi dugo ovde, ne znaš ko je ko - ali se samo malo iskuliraj.
I ajde dosta više sa ovim svaĂ°anjem. :D
Sačuvana
odred18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #46 poslato: Januar 08, 2011, 11:48:07 pre podne »

evo i ja se izvinjavam posto znam da se radi o meni isto ovde, al stvarno ne vidim ko je ovde bio nekulturan itd i ko nije normalno iZnosio svoje misljenje  evo i mali rezime sve ga sto sam hteo da kazem, a admin neka obrise off

1. prvo oko senkovica, niko te nije napao sam si poceo, rekao sam ja osetim razliku 5g i 10g, dovoljan argument je sto je LICNO ISKUSTVO, senkovic onda napise ne treba velicati kreatin (ok tebe ne radi), ja kao dobronameran savet napisem radi ga neko vreme prestani pa mi javi kako se osecas(htedoh da kazem da nije sve u psihi), da bi meni senkovic odgovorio haha ja prvi put uzimam pa neznam na sta je dobio moj odgovor AKO TE NE RADI ONDA NEMOJ DA KOMENTARISES jel se prica vodi oko toga ko oseti kreatin i kolicine uzimanja....

to je ukratko, stvarno ne vidim koga sam JA vredjao i dal je bilo vredjana nego jednostavno mali nesporazum izmedju senkovica i mene, izvinjavam se njemu

a ti TARANTULA napisi nesto pametnije ne OVAJ JE LUD i BANUJ TO!!!

POZDRAV
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #45 poslato: Januar 08, 2011, 11:17:54 pre podne »

Roberte, dosad si me upoznao i znas da ja nevredjam nikog al nevolim da me neko odma napada (i to bezobrazno) zato sto sam izneo svoje misljenje sa kojim se mnogi i ovde na forumu slazu. Ja se javno sad izvinjavam ako sam bio nekulturan, al jednostavno je tako.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #44 poslato: Januar 08, 2011, 10:24:40 pre podne »

Ajmo ljudi, smirite malo strasti i nastavite jednu razumnu diskusiju. Svako ima pravo na mišljenje i može ga argumentovati, ali neka to bude na malo kulturnijem nivou. Hvala!
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #43 poslato: Januar 08, 2011, 10:12:08 pre podne »

Ma banuj mene slobodno
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #42 poslato: Januar 07, 2011, 09:28:20 posle podne »

Ljudima mlatite praznu slamu. Alen je napisao veoma pametnu i 100% istinitu recenicu, da zavisi od osobe do osobe, naravno da ne radi kreatin one koji vec piju kreatin, da se filozofski izrazim :) znaci koji ga unose drugim izvorima, ne trose se naravno da nece osetiti.

isto kao sto guarana ne radi nekog ko pije 5 turskih kafa dnevno...
Sačuvana
tarantula
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #41 poslato: Januar 07, 2011, 08:06:49 posle podne »

ma banuj to
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Januar 07, 2011, 07:03:24 posle podne »

Obrisao sam nepristojne delove pojedinih postova. Jako je čudno u jednom istom postu pominjati Isusa Hrista i onakve reči.
Sačuvana
D@RKO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #39 poslato: Januar 07, 2011, 06:14:43 posle podne »

ni kod mene "ne radi" kreatin baš nešto, kao da sam imun na njega ili šta već  :-\
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #38 poslato: Januar 07, 2011, 05:09:24 posle podne »

Tema je trening program a ne kreatin a ti citaj malo bolje sta sam ja napisao. A ti ces da mi kazes da ne iznosim komentare. A i ja sam lud sto komentarisem sa svakim.  VAISTINU SE RODI!
« Poslednja izmena: Januar 07, 2011, 07:02:31 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
odred18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #37 poslato: Januar 07, 2011, 04:01:01 posle podne »

kazem ako te ne radi kreatin onda nemoj ni da komentarises
prica je bila ko OSETI KREATIN a ne ko NE oseti

Hristos se rodi!!

« Poslednja izmena: Januar 07, 2011, 07:02:01 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.162 sekundi sa 17 upita.