TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 02:49:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program - pretvorite salo u mišić!  (Pročitano 24291 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #36 poslato: Januar 06, 2011, 03:56:40 posle podne »

radi kreatin 3 meseca npr, prestani pa mi javi kako se osecas...nemoj samo da kazes SVE JE TO U PSIHI jer nije... ;)
Haha stvarno, pa da ja juce tek poceo pa neznam. Izvini javicu ti haha

nemoj onda pricas glupsoti kad te enradi !!1
Sta ti rece sad majke ti?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #35 poslato: Januar 06, 2011, 03:49:49 posle podne »

Htela sam samo da kažem da je efekat kreatina najviše naučno istražen...
Naravno da je moguće da nekog kreatin ne radi i to je skroz ok.
Isto tako postoje suplementi za koje nauka nikad nije našla odgovor zašto/kako rade, ali nam iskustvo govori sasvim suprotno...
Ja poštujem iskustvo, ali sam i naučnik...
Sačuvana
odred18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #34 poslato: Januar 06, 2011, 09:51:05 pre podne »

radi kreatin 3 meseca npr, prestani pa mi javi kako se osecas...nemoj samo da kazes SVE JE TO U PSIHI jer nije... ;)
Haha stvarno, pa da ja juce tek poceo pa neznam. Izvini javicu ti haha

nemoj onda pricas glupsoti kad te enradi !!1
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #33 poslato: Januar 06, 2011, 08:49:22 pre podne »

Ni mene ne ''radi''. Mada sve je u glavi, ponekad je bolje da ne znas nesto sto znas, pa da vjerujes da te siba dobro, placebo je cudo.

I to je tacno.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #32 poslato: Januar 06, 2011, 08:25:24 pre podne »

Ima ljudi koje kreatin ne radi. Ti ljudi vec jedu dovoljno crvenog mesa, imaju dosta visok procenat misicne mase i verovatno imaju dosta kreatina u sebi. Nekima ljudima su rezerve kreatina u telu na minimumu, a nekima su pune, nismo svi isti.

Sa druge strane imamo ljude koji ne znaju da koriste kreatin. Recimo rastvorljivost kreatina ume da igra veliku ulogu. Ukoliko se ne rastvori u potpunosti neće se ni iskoristiti u potpunosti. Tako da ga je mnogo bolje mesati sa toplom tečnosti. Iako povećanje insulina nije apsolutno potrebno pri unosu kreatina, kombinacija kreatina, whey proteina i dextroze zajedno u mnogome povećava efekat kreatina...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #31 poslato: Januar 05, 2011, 11:16:43 posle podne »

Ni mene ne ''radi''. Mada sve je u glavi, ponekad je bolje da ne znas nesto sto znas, pa da vjerujes da te siba dobro, placebo je cudo.
Sačuvana
I don't give a fuck
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #30 poslato: Januar 05, 2011, 10:44:53 posle podne »

Zanimljivo što to kažeš jer kreatin je jedan od veoma retkih suplemenata za koji je NAUČNO dokazano da radi.. znači prava nauka, studije i tako to.
E vidis Danijela kod mene nije nikad radio a znao sam fakticki pod jastukom da ga drzim a doze su bilie da bi mi rekla da sam lud. I ne samo kod mene, cuo sam jos dosta momaka na koje kreatin nije imao efekta. A najbolje rezultate sam postigao bez trunke kreatina. Normalno uz druge suplemente. Ali kreatin jok.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #29 poslato: Januar 05, 2011, 10:33:47 posle podne »

radi kreatin 3 meseca npr, prestani pa mi javi kako se osecas...nemoj samo da kazes SVE JE TO U PSIHI jer nije... ;)
Haha stvarno, pa da ja juce tek poceo pa neznam. Izvini javicu ti haha
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
odred18
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #28 poslato: Januar 05, 2011, 10:02:55 posle podne »

radi kreatin 3 meseca npr, prestani pa mi javi kako se osecas...nemoj samo da kazes SVE JE TO U PSIHI jer nije... ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #27 poslato: Januar 05, 2011, 09:47:56 posle podne »

Zanimljivo što to kažeš jer kreatin je jedan od veoma retkih suplemenata za koji je NAUČNO dokazano da radi.. znači prava nauka, studije i tako to.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #26 poslato: Januar 05, 2011, 02:56:02 posle podne »

Pa da, to sam i napisao, i sitnica znaci , to sto neko ocekuje ne znam ti sta, to je nesto drugo. Da je carobni napitak svakako nije, ali ima svoju ulogu...

Uglavnom se velica kod pocetnika koji bi za sto krace vreme da "se napucaju" pa dobiju kao nesto pocetku zbog vode i ispadne da je kreatin ne znam sta, a njegova uloga nesto totalno drugo.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #25 poslato: Januar 05, 2011, 01:32:45 posle podne »

Pa na visokom nivou i 3% znaci nesto Senkovicu :)

Alen je lepo napisao da je bitno kako i kada uzimati i onda ce imati svrhu zasigurno.

Sada je pitanje kome i u kolikoj meri i kojom ucestaloscu treba.

Pa za ozbiljne vezbace znaci Stojanovicu. Al ja sam teo da kazem da je to samo 5% i nista vise. I netreba ga toliko velicati ko da je caroban prah. Na to sam mislio.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #24 poslato: Januar 05, 2011, 11:49:57 pre podne »

Ja sam ranije isao 10 g pre i 10 g posle treninga.Vremenom sam uocio da mi ne odgovara,imao sam stomacne tegobe pa sam prepolovio dozu.U tom periodu sam jeo dosta crvenog mesa i tu cinjenicu ne treba zaboraviti jer ima dosta kreatina i u tome tako da u periodu kada jedem dosta crvenog mesa i ne koristim kreatin.
Ipak svako treba da nadje dozu koja mu odgovara i 5% ako pomogne da napredujete to je uspeh jer ne treba ocekivati nista vise.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #23 poslato: Januar 05, 2011, 10:36:19 pre podne »

Pa na visokom nivou i 3% znaci nesto Senkovicu :)

Alen je lepo napisao da je bitno kako i kada uzimati i onda ce imati svrhu zasigurno.

Sada je pitanje kome i u kolikoj meri i kojom ucestaloscu treba.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #22 poslato: Januar 05, 2011, 08:27:27 pre podne »

Opet kreatin u temi nemogu da verujem bre koliko ga velicate, kao da sam radi sve hahaha. Nista on nije, samo sto mozda utice na samu psihu vezbaca, pa misli da je postigao nesto zahvaljujuci kreatinu, a ono u istini mozda mu je pomogao maximum 5%.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.