TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:19:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759010 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #389 poslato: Mart 25, 2011, 10:50:08 pre podne »

Jel tehnike obaranja ruku nemožeš izvežbati bez partnera?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #388 poslato: Mart 25, 2011, 01:21:42 pre podne »

kozma preporucio si mi da ujutru cim ustanem pre treninga uzmem whey,kreatin sa malo ovsenih,e mene sad interesuje da li ce se kreatin tad iskoristiti kako treba sobzirom da se preporucuje na "prazan stomak".

Ne mora na prazan stomak mada moze i tako.Ja sam stvarno probao razne sisteme..i na prazan stomak i mesao sa whey proteinom i ovsenim posle...nije bilo neke posebne razlike.Ali ako mislis da ce ti praviti problem mozes recimo ovako: Cim ustanes popijes kreatin i to odmah, zatim dok se spremas itd..proce neko vreme pa mozes whey i ovsene tada i bice ok.
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #387 poslato: Mart 24, 2011, 07:22:14 posle podne »

kozma preporucio si mi da ujutru cim ustanem pre treninga uzmem whey,kreatin sa malo ovsenih,e mene sad interesuje da li ce se kreatin tad iskoristiti kako treba sobzirom da se preporucuje na "prazan stomak".
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #386 poslato: Mart 24, 2011, 01:50:15 pre podne »

A sta mislis o Jamnica pro sport izotoniku sa palatinozom...

Nisam probao.
Sačuvana
TheEagle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #385 poslato: Mart 23, 2011, 02:41:23 posle podne »

A sta mislis o Jamnica pro sport izotoniku sa palatinozom...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #384 poslato: Mart 23, 2011, 02:30:38 posle podne »

A na kojoj si temperaturi ti bio, nikad nisam bio u sauni, nemam predstavu...

Pravo da ti kazem ne secam se jer bilo je to podosta davno.Nije to toliko bitno vec jel ti to prija ili ne.Ne idi u saunu na silu.
Sačuvana
TheEagle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #383 poslato: Mart 23, 2011, 02:20:26 posle podne »

A na kojoj si temperaturi ti bio, nikad nisam bio u sauni, nemam predstavu...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #382 poslato: Mart 23, 2011, 02:15:31 posle podne »

Pa jel bi mogao da mi das otprilike neku vremensku odrednicu koliko da budem u sauni? 15-20 minuta?

To opet zavisi koliko su nabili temperaturu unutra.Nije isto biti 10-15min na nekoj visokoj temperaturi i isto toliko na manjoj.To vreme je ok koje si napisao toliko sam i ja bio ali sam temperaturu prilagodjavao meni da prija.A kada se desavalo da vec nekog ima unutra i da je veca nego sto sam ja zeleo onda bih se zadrzavao mnogo krace.
Sačuvana
TheEagle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #381 poslato: Mart 23, 2011, 02:13:25 posle podne »

Pa jel bi mogao da mi das otprilike neku vremensku odrednicu koliko da budem u sauni? 15-20 minuta?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #380 poslato: Mart 23, 2011, 02:10:45 posle podne »

Zdravo Zoltane! Interesuje me da pitam, posto radim na masi, da li sauna ima uticaja na hipertrofiju... Posto mi teretana nudi tu uslugu, a isao bih zbog koze i zdravlja ovako, kad bi bilo najbolje da idem u odnosu na trening, ako su mi treninzi uvece, da li valja oko treninga, ili da idem u saunu ujutru, a uvece trening ili da idem u danima pauze...?

Zdravo,
Sauna treba da ti sluzi samo kao vid opustanja a nikako za nesto vise.Ne preteruj sa njom i idi po malo posle treninga da se opustis onoliko koliko ti prija.
Sačuvana
TheEagle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #379 poslato: Mart 23, 2011, 02:05:14 posle podne »

Zdravo Zoltane! Interesuje me da pitam, posto radim na masi, da li sauna ima uticaja na hipertrofiju... Posto mi teretana nudi tu uslugu, a isao bih zbog koze i zdravlja ovako, kad bi bilo najbolje da idem u odnosu na trening, ako su mi treninzi uvece, da li valja oko treninga, ili da idem u saunu ujutru, a uvece trening ili da idem u danima pauze...?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #378 poslato: Mart 23, 2011, 12:11:23 pre podne »

Ne treba ti bermude vec samo za pocetak sredi ishranu i nista ne brini.Nemoj suvise da se brines za dodatke ishrani na njih mozes kasnije obratiti posebnu paznju kada steknes malo iskustva.Prvo hrana da se sredi maksimalno pa onda polako sve ostalo.
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #377 poslato: Mart 22, 2011, 03:37:10 posle podne »

ovo http://www.pansport.rs/Sportska-oprema/Ostalo/SO177-Bermuda-za-mrsavljenje.html
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #376 poslato: Mart 22, 2011, 03:35:44 posle podne »

i da pitam da li pomaze ovo http://www.pansport.rs/Sportska-oprema/Ostalo/SO177-Bermuda-za-mrsavljenje.html.......jer kad trcim da li ce mi to pomoci da skinem dodatnu kilazu..??i da pitam jos nesto....ovo ISO 100 to je koliko vidim jedan od dobrih proteina.....je l` mogu ja prwo da skinem kilazu....pa onda da pocnem da uzimam neki protein da bih se `napumpao`......sta ti mislis o tome...????ili mogu da ga koristim s ovim l-karnitinom.....i da li moze da se koristi samo ISO 100,bez omega 3,vitamine,glutamine itd.....hwala jos jednom
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #375 poslato: Mart 22, 2011, 02:30:34 posle podne »

zoltane posto sam ja pocetnik...onaj od 13 god i predlozio si mi kardio trening i l-karnitin i nista vise secas se??.....i procitao sam tamo negde da za definiciju treba da se uzima i iso 100 posle treninga....pa ja sad imam dilemu da li to vazi i za mene ili ne vaziii...???

U sustini najvaznija je pravilna ishrana a sve ostalo je sekundarno.Sto bi znacilo da ako se ti pridrzavas ishrane koja je prilagodjena takvom treningu i cilju onda ce sve biti ok.Ti si veoma mlad i iskreno smatram da ti mozes i bez suplementacije za pocetak.Ja sam isao sest godina bez icega pa je bilo ok.Naravno nece ti ISO 100 stetiti ako ga i uzmes.Naprotiv,pomoci ce ti i to je tvoja slobodna volja zelis li ga uzeti.I znaj da uvek mozes nesto ubaciti i ne zavrsava se sa njime cela prica jer tu je i omega 3,bcaa,glutamin,vitamini itd...samo je pitanje kome sta i kada treba ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.152 sekundi sa 18 upita.