TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:34:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759028 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #404 poslato: Mart 30, 2011, 11:45:23 posle podne »

Pozdrav Zolti,e koliki bi bio unos Uh na definiciji,tacnije koji bi bio maximalni unos UH koji ne bi poremetio skidanje masti? pozdrav

E to vec zavisi od osobe do osobe,njenog treniranja prvenstveno,zelja i ciljeva...nije kod svih isto.
Sačuvana
branko.irena
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #403 poslato: Mart 30, 2011, 06:08:19 posle podne »

Poz Zoli,kazi mi,posto idem u teretanu vec 5 meseci,uzimam samo cist protein, B vitamin i Omega 3... Lepo sam se izdefinis'o al nikako da nabacim telesne mase... Sad sam hteo da uzmem neki Geiner,pa me interesuje da li taj Geiner moze da bude zamena za Protein,ili bi treb'o da uzimam i jedno i drugo... Unapred hvala...
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #402 poslato: Mart 30, 2011, 05:39:41 posle podne »

Pozdrav Zolti,e koliki bi bio unos Uh na definiciji,tacnije koji bi bio maximalni unos UH koji ne bi poremetio skidanje masti? pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #401 poslato: Mart 30, 2011, 12:14:28 posle podne »

Pozdrav Zoltane,
Idem vec 3 meseca u teretanu,sredio sam ishranu..Kod nas u teretani ima da se uzme 1 doza wheya posle treninga za 100 din...Da li je to dovoljno za pocetak ili da skupim malo kesa pa da uzmem neki kvalitetan protein....Sta mislis za volumass 35 proffesional ili isogainer od nutrabolicsa?

Pozdrav,
Whey posle treninga je odlican i veoma je potreban.A to sto si me pitao nisu proteini vec geineri - za dobijanje telesne mase pretezno.To je dobra opcija ukoliko imas problema za nabacivanjem telesne mase.Dobre su to firme i kvalitet im je ok.
Sačuvana
Stefmeister17
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #400 poslato: Mart 30, 2011, 07:32:19 pre podne »

Pozdrav Zoltane,
Idem vec 3 meseca u teretanu,sredio sam ishranu..Kod nas u teretani ima da se uzme 1 doza wheya posle treninga za 100 din...Da li je to dovoljno za pocetak ili da skupim malo kesa pa da uzmem neki kvalitetan protein....Sta mislis za volumass 35 proffesional ili isogainer od nutrabolicsa?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #399 poslato: Mart 30, 2011, 12:04:32 pre podne »

Zdravo  Zoltane . Reci mi molim te ako znaš naravno , gde mogu da kupim TORRENT s obzirom da kod mene u  Senti u prodavnici nemaju i navodno , po njihovom saznanju nema ga u opšte u Srbiji , pa me interesuju kakva su tvoja saznanja u vezi ovoga ? Hvala u napred . POZZ

E to se moras raspitati u pansport radnjama.Ja nemam informacije o tome.Pozz
Sačuvana
matokrv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #398 poslato: Mart 29, 2011, 05:51:00 posle podne »

Zdravo  Zoltane . Reci mi molim te ako znaš naravno , gde mogu da kupim TORRENT s obzirom da kod mene u  Senti u prodavnici nemaju i navodno , po njihovom saznanju nema ga u opšte u Srbiji , pa me interesuju kakva su tvoja saznanja u vezi ovoga ? Hvala u napred . POZZ
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #397 poslato: Mart 29, 2011, 12:06:31 posle podne »

E cao Zoltane :-) ... Zanimam me kakav je Tribulus Maximus ?
Ako ga je neko koristio nek mi javi kakav je ... Hvala ;-)

Meni je odlican i iskreno da ti kazem moj je favorit.Koristim ga trenutno u kombinaciji sa osnovnim suplementima i veoma sam zadovoljan.Preporuka od mene sto se tice svih tribulusa jedan od boljih.
Sačuvana
Gagi-ru
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #396 poslato: Mart 28, 2011, 08:10:58 posle podne »

E cao Zoltane :-) ... Zanimam me kakav je Tribulus Maximus ?
Ako ga je neko koristio nek mi javi kakav je ... Hvala ;-)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #395 poslato: Mart 27, 2011, 09:02:36 posle podne »

Zdravo Zoltane . Imam dva pitanja . Kao prvo , želeo bih da znam , pa shodno tome pitam tebe kao znalca , sadrže li TORRENT i VITARGO u sebi bilo šta sa zabranjene tj doping liste ? Druga stvar je vezana upravo za ova dva preparata a to je da li se bilo koji od njih može koristiti u kombinaciji sa sagorevačima masti ? Pozz i hvala u napred . :-)
 

Zdravo,

Koliko ja znam ne sadrze nista sto je zabranjeno na doping listi.A sto se tice kombinacije sa sagorevacima masti to je u redu ako je ishrana sredjena maksimalno jer je ona najvaznija.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #394 poslato: Mart 27, 2011, 09:00:04 posle podne »

Ponestaje mi Elite Whaz protein... Planiram da uzmem neki sada.. Pa vidim da je "Nitro gold protein" na akciji... Razmišljam da ga uzmem.. E sad, kakvog je kvaliteta u odnosu na Elite? I razmišljam da li da uzmem neku mešavinu tipa ProMix
Scitec Nutrition... Reci mi zašto da i žašto ne? hvala...

Dobri su to proteini i ukoliko uzmes Nitro gold neces pogresiti veruj mi.Ja licno preferiram firme Dymatize i Scitec professional seriju ali daleko od toga da je nitro los i zato uzmi ga slobodno.
Sačuvana
matokrv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #393 poslato: Mart 27, 2011, 08:30:32 posle podne »

Zdravo Zoltane . Imam dva pitanja . Kao prvo , želeo bih da znam , pa shodno tome pitam tebe kao znalca , sadrže li TORRENT i VITARGO u sebi bilo šta sa zabranjene tj doping liste ? Druga stvar je vezana upravo za ova dva preparata a to je da li se bilo koji od njih može koristiti u kombinaciji sa sagorevačima masti ? Pozz i hvala u napred . :-)
 
Sačuvana
Sigmund
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #392 poslato: Mart 27, 2011, 05:53:45 posle podne »

Ponestaje mi Elite Whaz protein... Planiram da uzmem neki sada.. Pa vidim da je "Nitro gold protein" na akciji... Razmišljam da ga uzmem.. E sad, kakvog je kvaliteta u odnosu na Elite? I razmišljam da li da uzmem neku mešavinu tipa ProMix
Scitec Nutrition... Reci mi zašto da i žašto ne? hvala...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #391 poslato: Mart 25, 2011, 07:04:49 posle podne »

Na profi stolu donekle mozes ali to je samo polovicno jer ti moras osetiti protivnika i zauzeti pravilan stav itd..najbolje je sa partnerom tehniku raditi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #390 poslato: Mart 25, 2011, 07:04:05 posle podne »

Na profi stolu donekle mozes ali to je samo polovicno jer ti moras osetiti protivnika i zauzeti pravilan stav itd..najbolje je sa partnerom tehniku raditi.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 19 upita.