TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 06:17:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759172 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #299 poslato: Mart 06, 2011, 10:01:49 pre podne »

Kozma da ne otvaram temu,zavrsavam sa dijetom skinuo sam sve sto sam hteo e sad ovako,otanjio sa se maximalno,zanima me kako da se hranim da bi dobio cistu misicnu masu,znaci neka bude duzi period ali da pomaze :),znaci treba mi cista misicna masa bez grama sala,prosli put sam se zeznuo sad mi ne pada na pamet...bash cist misic mi treba...:)? Ako mozes ukratko nesto u vezi toga...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #298 poslato: Mart 05, 2011, 04:23:50 posle podne »

U sustini u svakoj vezbi gde radis potisak sa vecim tezinama.Kod mene je to potisak iza vrata sipkom za ramena,bench pres,kosi bench,potisci bucicama...
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #297 poslato: Mart 05, 2011, 01:02:57 posle podne »

Hvala puno na savetima a ove vezbu cu definitivno poceti da radim.


Sada ti savetujem da polako pocnes da sve manje i manje korisis bandaze to jest samo tamo gde su najvise i potrebni.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=118031.0

Po tvom misljenju gde su najpotrebniju baldazeri, kad se radi biceps posto je tada pritisak na zglob najveci?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #296 poslato: Mart 05, 2011, 01:24:33 pre podne »

Uzrok slabosti zglobova sake je upravo zbog stalnog bandaziranja to jest nosenja tih rukavica.Nije lose bandazirati zglobove ali ne stalno jer se onda upravo postize kontra efekat.Sada ti savetujem da polako pocnes da sve manje i manje korisis bandaze to jest samo tamo gde su najvise i potrebni.A sto se tice vezbi za zglobove i uopsteno jacanje sake i podlaktice evo ti moj link pa pogledaj ovde.A inace u pripremi su i neke nove vezbe o kojima cu pisati uskoro.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=118031.0
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #295 poslato: Mart 04, 2011, 06:28:37 posle podne »

Pozdrav hteo bih da cujem tvoje misljenje o koriscenju baldazera za zglobove koji su u sklopu rukavica(mislim na one iz ponude Pansporta)?Konkretno ja ih koristim od kad sam poceo da idem u teretanu to je nesto manje od 2 godine, i sada  imam osecaj kao da mi rucni zglob nije dovoljno razvijen u proporciji sa misicem to jest podlakticom, izmedju ostalog me i ponekad zabole pogotovo kad radim biceps. Istegnuo sam tetivu sa spoljne strane zgloba, pre par meseci i mislim da je to bas uzrok preteranog-stalnog  koriscenja baldazera.Da li da sada pocnem da probam da treniram bez njih ili makar da lakse baldaziram? Takodje bih te zamolio za neku vezbu za jacanje zgloba posto znam da se ti bavis armwrestling-om pa verovatno znas neke delotvorne vezbe.
Hvala
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #294 poslato: Mart 04, 2011, 04:23:11 posle podne »

Ok hvala druze...:-)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #293 poslato: Mart 04, 2011, 03:08:30 posle podne »

Uzmi whey protein a kasnije ubaci i bcaa pod obavezno.
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #292 poslato: Mart 04, 2011, 03:04:22 posle podne »

Kozma sta da uzmem dok sam na dijeti,tacnije sta mislis da mi je najpotrebnije,potrosio sam sve sad :-) pa me zanima sta od ove 4 stvari da uzmem;za sad samo jednu cu:
-whey protein
-pro long protein
-charge sagorevac od labrade
-dyma burn sagorevac???
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #291 poslato: Mart 04, 2011, 02:17:48 posle podne »

sredjena mi je ishrana vec duze vreme vodim racunao o tome imam 22 god a znam kakav je tribulus jer sam ga vec pio samo me je zanimalo da si sme sa cutsom...hvala na pomoci

Opet mislim da je malo rano za tribulus i u tvojim godinama ali ok ako si zadovoljan ucinkom nastavi sa njime.
Nema na cemu ukoliko ista ustreba tu sam.
Sačuvana
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #290 poslato: Mart 04, 2011, 02:16:07 posle podne »

sredjena mi je ishrana vec duze vreme vodim racunao o tome imam 22 god a znam kakav je tribulus jer sam ga vec pio samo me je zanimalo da si sme sa cutsom...hvala na pomoci
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #289 poslato: Mart 04, 2011, 01:40:32 posle podne »

imam jos jednno pitanje...jel valja da se tribulus uzima sa animal cutsom?

Moze da se uzima ali njegov ucinak opet zavisi od mnogo drugih stvari o kojima smo mnogo puta pricali na forumu.Koliko imas godina jer ako imas oko 18 tada je grehota trositi pare na njega s obzirom da ti je prirodno lucenje testosterona na visokom nivou i to su onda bacene pare.Posle tridesete je vec druga prica.Savetujem ti da se baziras na kvalitetnoj ishrani i osnovnim suplementima.A ako si to sredio moze tribulus ali ne ocekuj mnogo od njega jer nije to nesto svemoguce pa da cuda cini.
Sačuvana
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #288 poslato: Mart 04, 2011, 03:06:58 pre podne »

imam jos jednno pitanje...jel valja da se tribulus uzima sa animal cutsom?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #287 poslato: Mart 04, 2011, 12:15:06 pre podne »

Ne mora biti samo kada kombinujes sa reaktorom,kombinacija uvek ima vise.Ja recimo tecni kre alkalyn pijem pretezno odmah posle treninga.
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #286 poslato: Mart 03, 2011, 03:43:58 posle podne »

Ja trenutno koristim od firme Dymatize Extreme Xpand.Odlicnog je ukusa a veoma lepo radi pumpu,fokus,snagu itd...Omiljeni mi je jos i Shock Therapy i koji god da uzmes neces pogresiti.Neka blaza varijanta bez kofeina je Storm pa mozes i to probati ako ti kofein ne odgovara.

Ok je ne brini mozes ga uzimati sa tom suplementacijom.U sustini ti mozes popiti re

Razmisljam da uzmem Xtreme Xpand ali me buni to sto za preporucenu upotrebu pise da se ne koristi sa ostalim proizvodima koji sadrze kofein ili druge stimulante pa ne znam da li to moze uz moju suplementaciju? Koristim kre-alkalyn, iso 100, glutamin i bcaa od od firme Dymatize.

I ako moze kada bi ga konzumirao posto pola sata pre treninga pijem kre-alkalyn a pre treninga glutamin i bcaa?

Hvala!

Ok je ne brini mozes ga uzimati sa tom suplementacijom.U sustini ti mozes popiti Xtreme i 45min pre treninga a ker alkalyn 30min i bice sve ok.
Jel kre alkain 30min pre  treninga samo  u kombinaciji sa no reaktorom ili  i ovako posebno kad se pije?  ili  odma pre treninga?
« Poslednja izmena: Mart 03, 2011, 03:45:34 posle podne od strane Vule~ » Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #285 poslato: Mart 03, 2011, 02:54:17 posle podne »

E hvala jos jednom...pozdrav...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.