TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 06:19:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 758993 puta)
MMAPRO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #599 poslato: Jun 08, 2011, 02:09:42 pre podne »

Taj je novi poboljsana verzija sa kofeinom.Odlican je uzimao sam ga do nedavno.Jesi probao Shock Theapy?
Nisam do sad uzimao no reaktor, pa sam mislio da mi preporucis nesto jer mi je prvi put :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #598 poslato: Jun 08, 2011, 12:35:55 pre podne »

Taj je novi poboljsana verzija sa kofeinom.Odlican je uzimao sam ga do nedavno.Jesi probao Shock Theapy?
Sačuvana
MMAPRO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #597 poslato: Jun 07, 2011, 12:49:22 posle podne »

A sta mislis o Xpandu? Ujutru protein sa ovsenim i posle teretane, amino ujutru, posle teretane i pred spavanje i Xpand pre teretane? Sad pijem bcaa, glutamin i krealkalin, ali ne mogu vise da pijem bcaa. I da li treba da pravim neku pauzu izmedju krealkalina i no reaktora?

Xpand je dobar NO ali je Extreme Xpand bolji.Amino ne moras pred spavanje bolje unosi za vreme samog treninga umesto tada.Od kre alkalyna ne moras praviti pauzu ali od reaktora da.A izmedju njih ne moras.
Evo ovaj cu da uzmem kad zavrsim ovo sto sad pijem http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/DY690-Xpand-Xtreme-Pump.html !
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #596 poslato: Jun 07, 2011, 12:45:36 posle podne »

A sta mislis o Xpandu? Ujutru protein sa ovsenim i posle teretane, amino ujutru, posle teretane i pred spavanje i Xpand pre teretane? Sad pijem bcaa, glutamin i krealkalin, ali ne mogu vise da pijem bcaa. I da li treba da pravim neku pauzu izmedju krealkalina i no reaktora?

Xpand je dobar NO ali je Extreme Xpand bolji.Amino ne moras pred spavanje bolje unosi za vreme samog treninga umesto tada.Od kre alkalyna ne moras praviti pauzu ali od reaktora da.A izmedju njih ne moras.
Sačuvana
MMAPRO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #595 poslato: Jun 07, 2011, 07:39:35 pre podne »

A sta mislis o Xpandu? Ujutru protein sa ovsenim i posle teretane, amino ujutru, posle teretane i pred spavanje i Xpand pre teretane? Sad pijem bcaa, glutamin i krealkalin, ali ne mogu vise da pijem bcaa. I da li treba da pravim neku pauzu izmedju krealkalina i no reaktora?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #594 poslato: Jun 07, 2011, 12:43:48 pre podne »

zoltane sta mislis o stormu i shocku...? da li je korisno kombinovati ih u isto vreme(mislim na cenu) i da li je razlika velika ako se uzima samo jedan od ova dva?

Shock i Storm su veoma slicni,u stvari firma universal je izbacija Shock kao odlican NO sa kofeinom za one koji vole stimulanse i taj kick.A isto tako mislili su na svoje kupce i napravili NO ali bez kofeina a to je Storm.Zavisi koji zelis oba su dobra a ja licno koristim bas Shock i taj je po meni najbolji NO na nasem trzistu.Uzimas samo jedan od ta dva.
Sačuvana
Milan180890
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


do hard or go home!!!

« Odgovor #593 poslato: Jun 06, 2011, 09:40:12 posle podne »

zoltane sta mislis o stormu i shocku...? da li je korisno kombinovati ih u isto vreme(mislim na cenu) i da li je razlika velika ako se uzima samo jedan od ova dva?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #592 poslato: Jun 05, 2011, 05:07:28 posle podne »

Da bi znao koja ti rotacija odgovara moras probati na sebi i videti a za to je potrebno vreme.Mozes poceti za pocetak sa smanjivanjem hidrata lagano,,,a kasnije gledas da ti ukupan unos bude oko 300gr,pa 250gr,pa 200gr,100gr,onda podizes malo i pratis reakciju svoga tela.
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #591 poslato: Jun 05, 2011, 01:29:00 posle podne »

Da, da citao sam jos ranije i mogu reci da su mi to bile neke smernice na osnovu kojih sam pokusao takav rezim da prilagodim sebi i obavezama tokom dana. Mislim da je ovo sto se tice ishrane moj trenutni maximum, obzirom da nisam u profi vodama, pa sam svestan da bih narednih meseci mogao samo jos malko na suplementaciji da poradim i zato sam ti se obratio.
Ok onda, uzecu od SNI glutamin i BCAA.
Inace, sto se hidrata tice, tu imam bas veliku dilemu oko toga koliko da ih uzimam. Zeleo bih da probam neku rotaciju, ali nemam bas nikakva iskustva sa tim. Mozes li mi okvirno reci koju rotaciju da probam, pa da vidim kako ce da mi deluje i onda bih je mozda korigovao malo u skladu s rezultatima. Pozeljno bi bilo da, bar za pocetak, ni u jednom trenutku ne idem na 0g UH-a, jer nemam iskustva i ne znam kako bi telo moglo da reaguje. Kao sto ti rekoh, imam 190cm i 95kg.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #590 poslato: Jun 05, 2011, 01:02:36 posle podne »

Nije ovo lose uopste sto si napisao.Ja bih samo jos ubacio jedan ili dva obroka sa povrcem i belim mesom,i obavezno pojacao posle treninga whey sa bcaa i glutaminom.Malo hidrata posle treninga mozes uneti jer to je potrebno.Banana nije potrebna i bolje se baziraj na zdravim mastima kroz bademe,kikiriki,lesnik itd...Jesi ti video ovde u mom delu foruma moj plan ishrane za definiciju?
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #589 poslato: Jun 05, 2011, 12:40:49 posle podne »

Hvala na odgovoru.
Inace, izlozio bih ti svoj plan ishrane, pa bih zeleo da mi kezes gde sve gresim i da me usmeris sto je bolje moguce.

budjenje - na prazan stomak kasika tecnih aminokiselina od twinlaba, sacekam malo pa merica Elite Wheya sa 50ak grama ovsenih. Sacekam sat vremena, pa sagorevac sa dosta vode, odlazak na trening.
pre treninga kasika tecnih amino. na pola treninga jos jedna kasika tecnih amino. posle treninga merica wheya sa vodom.
dolazim kuci, na rucak. za rucak oko 200g mesa (belo sa teflona ili tunjevina, retko kad oslic) i neko sveze povrce i malo pirinca.
2 sata posle rucka ide uzina: 1-1,5 banana i whey sa 1dl nemasnog mleka. nekad usmesto banane ubacim 30ak grama badema.
vecera isto kao i za rucak.
posle vecere pauza od 2-2,5h sa obrocima. Onda do spavanja po malo jedem 5-6 belanaca ili oko 100g belog mesa. Oko sat vremena pre sna polako jedem ceo Ella sir.

Dakle, sta mislis o ovome? Visok sam 190cm. Imao sam 100kg kada sam pre malo manje od mesec dana presao na definiciju, tako da sad imam oko 95kg. Voleo bih neke smernice, jer veoma cenim tvoje msiljenje. Uzmi u obzir da bih umesto aminokiselina ubacio BCAA+glutamin. Hvala i pozz.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #588 poslato: Jun 05, 2011, 12:18:23 posle podne »

Cao, Zoltane!
Trenutno radim definiciju. Uzimam whey, sagorevac, multivataminski kompleks i tecne aminokiseline. Ovim nacinom uz sredjenu ishranu imam zadovoljavajuce rezultate, ali ja bih zeleo jos bolje :D
Dakle, da li mislis da bi mi bilo bolje da umesto tecnih probam da ubacim BCAA+glutamin? Da li bi mi to dalo jos bolje rezultate? Ako mislis tako, koje mi preporucujes? Hvala unapred.

Da bi imao bolje rezultate treba jos vise da sredis ishranu i umesto wheya uzmes iso 100.Bcaa i glutamin su svakako obavezni i potrebni.Uzmi od firme SNI 1kg jer je njihov glutamin i bcaa podosta povoljan.
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #587 poslato: Jun 05, 2011, 12:40:52 pre podne »

Zoltane, verovatno si zaboravio da mi odgovoris, pa bih te molio da mi das savet na pitanje od nekoliko postova nize. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #586 poslato: Jun 04, 2011, 10:11:15 pre podne »

Suplementacija koju si naveo je odlicna i ja bi tu samo dodao vitamine i omega 3.Sto se kreatina tice mozes opet uzeti neki reaktor pre treninga a kre alkalynom dopunjavati kasnije po zavrsetku.Ja tako radim i dobra je kombinacija.
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #585 poslato: Jun 04, 2011, 06:56:13 pre podne »

Pozdrav Perkane,   procitao sam tvoj post i pokusacu da ti dam par saveta u nadi da ce se nesto na bolje promeniti.
Sto seishrane tice mislim da bi trebalo vise svoje obroke da baziras na pilecim prsima i oslicu (uz salate) a da izbegavas mlecne proizvode i tunu iz konzerve.Dosao si do neke granice i sada je to to tim nacinom ishrane i ne ide dalje.Promene su potrebne i moras stisnuti zube.U vecernjim satima baziraj se pretezno na oslicu,ponekad pileca prsa i ako je kriza jaka ubacis malo salate.Pokusaj bazirati svoju ishranu pretezno na ribi i prsima..bice tesko ali veruj mi isplatice se ako izdrzis.To mozda jeste rigurozno ali ako zelis naprdak mora tako.Ako dobijes napade za slatkim uzmi mericu iso 100.Ukoliko ubacis sagorevac uz sve ovo moze biti i boljeg napretka.

P.s-izbaci Xpand i ubaci sagorevac.Za pocetak charge la bradin ili unidine a kasnije moze i malo jace.

Pozdrav Zoltane,

Poslusao sam tvoj savet, i ubacio animal cut i sada sam dosao do (za mene) zadovoljavajuce tezine. Ostalo je jos vrlo malo sala oko struka ali to nije nista u odnosu na pocetno stanje :)

Sada kada sam skinuo salo hteo bih malo da dodam na misicnoj masi. Posto mi je sva suplementacija pri kraju i u ponedeljak idem u obnovu zanima me tvoje misljenje oko najbolje kombinacije za misicnu masu. Do sada sam od standardne suplementacije uzimao iso-100, glutamin, bcaa i kre-alkalin a osim toga jedan mesec sam uzimo cuts a pre toga xpand. Sta od toga da zadrzim a sta da menjam? Da li da ubacim neki kompleksni kreatin?

Hvala!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.