TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:21:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759013 puta)
Milan180890
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


do hard or go home!!!

« Odgovor #629 poslato: Jun 11, 2011, 10:43:10 pre podne »

jel moguce da konstantnim koriscenjem wheya da izazovemo na neki nacin toleranciju i na njega i da ga organizam manje koristi vremenom i da li su i za whey potrebne pauze?  :)
Sačuvana
mirsad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #628 poslato: Jun 11, 2011, 07:41:41 pre podne »

Baki kako se pije ISOBOLIC,pre,posle,za vreme treninga ili ...
Sačuvana
Samo trud trud trud i po koja hemija ;)
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #627 poslato: Jun 11, 2011, 04:26:59 pre podne »

Ok, kupljeno kilo :) Da li je pametno da uzimam 20g pre svakog uzimanja whey-a poshto whey uzimam posle treninga izmedju 3. i 4. obroka i pre spavanja...
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #626 poslato: Jun 11, 2011, 12:43:04 pre podne »

Ovu prvu varijantu sam ukapirao.Ovo sa secerima mislis odmah poslije treninga uzmes npr dex pa nesto kasnije whey i sve ostalo i tako na taj nacin prvo dex iskoriisti kao energiju a onda whey i ostalo nece ?

I tu ima vise varijanti.Moze tako kao sto si naveo a moze i sve zajedno.Ja sam najcesce radio sledece:  Posle treninga uzmem malo suvog grozdja sacekam malo pa onda whey protein i sve ostalo.

Koliko grozdja i koliko vremena izmedju grozdja i uzimanja whey-a? Poshto planiram i ja tako neshto da praktikujem jer imam problem sa shecerom tj zudim za slatkim, pa se borim sam sa sobom :D Pa bi mi ovo bilo super :) A i ujedno bih bolje iskoristio protein...

Oko 20gr pa nakon 10-15min whey.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #625 poslato: Jun 11, 2011, 12:39:02 pre podne »

Da li treba uzimati UH ako trening zavrsavam poslije 22h,naravno mislim na obrok poslije pmw a on mi dodje nedje oko 22:30-23h.To pitam zbog insulina ?

Ne,baziraj se na proteinskom obroku.
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #624 poslato: Jun 10, 2011, 04:01:34 posle podne »

Ovu prvu varijantu sam ukapirao.Ovo sa secerima mislis odmah poslije treninga uzmes npr dex pa nesto kasnije whey i sve ostalo i tako na taj nacin prvo dex iskoriisti kao energiju a onda whey i ostalo nece ?

I tu ima vise varijanti.Moze tako kao sto si naveo a moze i sve zajedno.Ja sam najcesce radio sledece:  Posle treninga uzmem malo suvog grozdja sacekam malo pa onda whey protein i sve ostalo.

Koliko grozdja i koliko vremena izmedju grozdja i uzimanja whey-a? Poshto planiram i ja tako neshto da praktikujem jer imam problem sa shecerom tj zudim za slatkim, pa se borim sam sa sobom :D Pa bi mi ovo bilo super :) A i ujedno bih bolje iskoristio protein...
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #623 poslato: Jun 10, 2011, 03:52:42 posle podne »

Da li treba uzimati UH ako trening zavrsavam poslije 22h,naravno mislim na obrok poslije pmw a on mi dodje nedje oko 22:30-23h.To pitam zbog insulina ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #622 poslato: Jun 10, 2011, 12:39:53 posle podne »

JA SAM POCETNIK..IDEM U TERETANU OKO 2 NEDELJE....STA MISLITE DA POCNEM SA BIOTECH-OVIM MONOHYDRATE-OM...?

Mislim da treba prvo da steknes malo vezbackog staza i iskustva pa tek onda da razmisljas o suplementima.
Sačuvana
nikola.s.95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


« Odgovor #621 poslato: Jun 10, 2011, 10:47:13 pre podne »

JA SAM POCETNIK..IDEM U TERETANU OKO 2 NEDELJE....STA MISLITE DA POCNEM SA BIOTECH-OVIM MONOHYDRATE-OM...?
« Poslednja izmena: Jun 10, 2011, 10:50:10 pre podne od strane nikola.s.95 » Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #620 poslato: Jun 10, 2011, 10:45:26 pre podne »

Ok.Sve cu ja to isprobati sto si mi naveo.Ovo sa grozdjem mi se ne cini lose.

Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #619 poslato: Jun 10, 2011, 07:56:32 pre podne »

Ovu prvu varijantu sam ukapirao.Ovo sa secerima mislis odmah poslije treninga uzmes npr dex pa nesto kasnije whey i sve ostalo i tako na taj nacin prvo dex iskoriisti kao energiju a onda whey i ostalo nece ?

I tu ima vise varijanti.Moze tako kao sto si naveo a moze i sve zajedno.Ja sam najcesce radio sledece:  Posle treninga uzmem malo suvog grozdja sacekam malo pa onda whey protein i sve ostalo.
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #618 poslato: Jun 10, 2011, 01:08:05 pre podne »

Ovu prvu varijantu sam ukapirao.Ovo sa secerima mislis odmah poslije treninga uzmes npr dex pa nesto kasnije whey i sve ostalo i tako na taj nacin prvo dex iskoriisti kao energiju a onda whey i ostalo nece ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #617 poslato: Jun 10, 2011, 01:01:05 pre podne »

Ne znam jesmo li se razumjeli bas najbolje.Ja sam samo pitao da li ce whey svaki put kad ga popijes biti iskoristen u svrhe na koje je namijenjen tj. u misic ili ce ga tijelo preraditi u nesto drugo npr energiju...
Evo jednog zanimljivog texta kojeg sam nasao na tu temu http://www.building-body.com/kako-natjerati-suplemente-da-prorade.html

E to je vecita polemika i pitanje i zato ja radim ovako:  posle teskih treninga uzmem jednu mercu wheya uz sve ostalo sto tada od suplementacije pijem,bcaa,glutamin itd...  i za 20-30 min sve to ponovim za svaki slucaj ako se malo iskoristilo za energiju onda druga nece.A imas varijantu i sa prostim secerima odmah posle treninga pa sacekas malo i onda uzmes whey.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #616 poslato: Jun 10, 2011, 12:58:30 pre podne »

Kada, kako i koliko da uzimam BCAA i glutamin danima kada ne treniram?

U danima pauze ne moras uzimati vec cuvaj da imas kada je zaista potrebno a to je pre ,za vreme i posle treninga.
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #615 poslato: Jun 10, 2011, 12:49:05 pre podne »

Ne znam jesmo li se razumjeli bas najbolje.Ja sam samo pitao da li ce whey svaki put kad ga popijes biti iskoristen u svrhe na koje je namijenjen tj. u misic ili ce ga tijelo preraditi u nesto drugo npr energiju...
Evo jednog zanimljivog texta kojeg sam nasao na tu temu http://www.building-body.com/kako-natjerati-suplemente-da-prorade.html
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Stranice: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.155 sekundi sa 18 upita.