TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 06:28:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759186 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #794 poslato: Avgust 25, 2011, 01:15:40 pre podne »

Pre svega pozdrav!

Nisam neshto puno ischitao, mozhda si i dao odgovor ali nisam bash najbolje istrazhio...

Kada sam se odluchivao koji sagorevach da uzmem, iako su mi svi moji drugari davali preporuku na Hydroxycut Hardcore, ja sam chitao postove sa strane Pansporta na Facebook-u, gde sam i video tvoje misljenje i tvoju odluku o sagorevachima. Video sam da si na prvo mesto stavio Animal Cuts, njega nisam hteo  jer smatram da mi je prejak za pochetak nego sam se odluchio za Dyma Burn Extreme koju si naveo kao drugu zhelju...

Treniram 2-3 puta dnevno:
9:00 popijem 2 tablete, pola 10, 15 do 10 idem na trcanje
15:00 popijem 2 tablete, teretana
I nekada uveche ubacim trchanje ili teretana (ali samo bicikli, steper ili dzak)

Ishranu sam koliko - toliko regulisao, mada iskreno, ne znam koliko je dobra...

Za 8 dana sam skinuo 1 kg a imam intenzivne treninge i chini mi se da slabo radi...

Hteo sam da te pitam da li treba da pijem proteine? Koje, shta i kako? Slabo se razumem u suplemente...

Veliki pozdrav i hvala na pomoci!



Pozdrav,  cini mi se da je tvoja greska ishrana a ne sagorevac.Ne vredi ni animal ni dyma ni bilo koji sagorevac ukoliko si ishranu zapostavio.Ona mora biti dovedena u red kako bi sagorevac radio i bez toga ne vredi nista.Evo ti link jedne moje teme procitaj pazljivo i shvatices o cemu pricam.
Ishrana je uvek na prvom mestu!

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117971.0
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #793 poslato: Avgust 25, 2011, 01:01:25 pre podne »

Cao, Zoltane!
Do sad sam koristio neke sagorevace i kod njih me je najvise odusevilo to sto sam imao nekako vise energije na treninzima. Zamor je nekako dolazio bas na samom kraju treninga, anekad ni tada :D
Moja pretpostavka je da je kofein koji se nalazio u sagorevacu najzasluzniji za to. E, sad, ako je ova moja pretpostavka tacna, dosao sam na ideju da probam da uzimam ponekad one kofeinske tablete (mislim da su Natrolove) od 200mg. Nekako su mi mnogo pristupacnije po ceni od sagorevaca za kojim ni nemam neke posebne potrebe vise. Zanima me da li si ih ikad koristio i ako jesi kako si ih konzumirao? I da li bi mi ih mozda preporucio? Pozdrav!

Pozdrav, jesam koristio sam i te tablete i iskreno da ti kazem nisam reagovao na njih bas kao na sagorevac a znam jos dosta ljudi koji kazu da je od sagorevaca drugaciji osecaj rada stimulansa.U jacim i kompleksnijim sagorevacima ne igra bitnu ulogu samo kofein pa samim time ti neces mnogo dobiti ako uzmes samo tablete.Ali taj neki kick ce biti prisutan i od natrol kofeina.Moj ti je savet da probas i vidis kako reagujes ali ne preteruj sa dozama kofeina.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #792 poslato: Avgust 24, 2011, 07:50:51 posle podne »

Pre svega pozdrav!

Nisam neshto puno ischitao, mozhda si i dao odgovor ali nisam bash najbolje istrazhio...

Kada sam se odluchivao koji sagorevach da uzmem, iako su mi svi moji drugari davali preporuku na Hydroxycut Hardcore, ja sam chitao postove sa strane Pansporta na Facebook-u, gde sam i video tvoje misljenje i tvoju odluku o sagorevachima. Video sam da si na prvo mesto stavio Animal Cuts, njega nisam hteo  jer smatram da mi je prejak za pochetak nego sam se odluchio za Dyma Burn Extreme koju si naveo kao drugu zhelju...

Treniram 2-3 puta dnevno:
9:00 popijem 2 tablete, pola 10, 15 do 10 idem na trcanje
15:00 popijem 2 tablete, teretana
I nekada uveche ubacim trchanje ili teretana (ali samo bicikli, steper ili dzak)

Ishranu sam koliko - toliko regulisao, mada iskreno, ne znam koliko je dobra...

Za 8 dana sam skinuo 1 kg a imam intenzivne treninge i chini mi se da slabo radi...

Hteo sam da te pitam da li treba da pijem proteine? Koje, shta i kako? Slabo se razumem u suplemente...

Veliki pozdrav i hvala na pomoci!

« Poslednja izmena: Avgust 24, 2011, 07:53:36 posle podne od strane Galleryst » Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #791 poslato: Avgust 24, 2011, 05:57:14 posle podne »

Cao, Zoltane!
Do sad sam koristio neke sagorevace i kod njih me je najvise odusevilo to sto sam imao nekako vise energije na treninzima. Zamor je nekako dolazio bas na samom kraju treninga, anekad ni tada :D
Moja pretpostavka je da je kofein koji se nalazio u sagorevacu najzasluzniji za to. E, sad, ako je ova moja pretpostavka tacna, dosao sam na ideju da probam da uzimam ponekad one kofeinske tablete (mislim da su Natrolove) od 200mg. Nekako su mi mnogo pristupacnije po ceni od sagorevaca za kojim ni nemam neke posebne potrebe vise. Zanima me da li si ih ikad koristio i ako jesi kako si ih konzumirao? I da li bi mi ih mozda preporucio? Pozdrav!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #790 poslato: Avgust 22, 2011, 11:22:53 posle podne »

uzeo sam tecne amino twinlabove i hot blood pa me zanima kako da ih uklopim da pijem i animal pak uz to?hvala unapred na pomoci

Hot blood 30min pre treninga,amino posle treninga a animal pak uz jutarnji iobrok ili uz koji mozes.Ako te nesto jos zanima slobodno pitaj.Pozzz
Sačuvana
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #789 poslato: Avgust 22, 2011, 03:54:39 posle podne »

uzeo sam tecne amino twinlabove i hot blood pa me zanima kako da ih uklopim da pijem i animal pak uz to?hvala unapred na pomoci
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #788 poslato: Avgust 20, 2011, 08:11:20 posle podne »

Nazalost finansije su svima problem.Ok je 10gr pre i posle treninga tako da samo podebljaj ishranu da bude odlicna ovo drzi ovako i bice ok  ;)
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #787 poslato: Avgust 20, 2011, 03:51:42 posle podne »

Evo novog pitanja :)

Hteo bih da uzmem BCAA Xpress (Scitec Nutrition) 500gr pa me zanima kako da ga razvucem da mi traje bar mesec ipo dana (dok u medjuvremenu ne dobijem sedmicu na LOTOu) :)

Da li je 10gr pre i posle treninga OK, a na dane odmora nista... Ili da se to nekako menja?
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #786 poslato: Avgust 19, 2011, 09:47:01 posle podne »

ma gotovo vec sam pao u iskusenje...:)

_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?f2460de1c8e00ddfd956cc3731e72af4
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #785 poslato: Avgust 19, 2011, 12:53:56 posle podne »

rekreativno ili ne povrede su uvek moguce i zato pazi kada obaras ruke  ;)
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #784 poslato: Avgust 19, 2011, 12:21:56 posle podne »

Pre jedno 2 meseca sam posle obaranja ruku sa ortakom nekako "povredio" podlakticu i to me je bolelo do skoro... Ovo me je zacudilo jer redovno u teretani radim podlaktice, pa sam hteo da pitam sta da radim da se to sledeceg puta ne ponovi?

Takodje i ako se ponovi, imate li neki savet kako da to sto brze prodje (bol je izuzetno neprijatan i tup, cini mi se da me koska boli) posto fazon "klin se klinom izbija" ne funkcionise :)

A i ako moze neki HINT sta da radim za eksplozivnost, kako da "udjem u pucanj" posle sudijskog "go!" kako procitah u Vasem tekstu...

btw, priznajem, nisam procitao sva pitanja pa se unapred izvinjavam ako je neko pitao nesto slicno....

Obaranje ruke je veoma ozbiljna stvar i to treba raditi jako pazljivo upravo zbog toga da ne dodje do povreda.To sto si ti jacao podlaktice nema mnogo veze sa sprecavanjem povreda jer angazovanje cele ruke kod obaranja je specificno.Ja se za meceve spremam 5-6 dana u nedelji trenirajuci komplet: saku,prste,podlakticu,nadlakticu,vucenje na sajlama za izdrzljivost,posebne vezbe sa tegovima plus na kraju cesti sparinzi sa ljudima i opet posle svakog takmicenja imam bolove da ne mogu ruku skoro ispraviti po nekoliko dana a da ne pricam o nekom vezbanju u teretani,na to zaboravis na nekih dve nedelje jer neces moci podici nista ozbiljno od polova itd..to sto tebe boli samo podlaktica je jos i dobro veruj mi.
A da se to ojaca moras svaki dan vezbati i vezbati...dugo veoma dugo.
Sto se tice brzine to je najbolje vezbati na stolu sa protivnikom.Uzmete se u klinc i treca osoba kada zeli samo kaze GO a vi vezbate trzaje.
Ako te bas armwrestling jako zanima ne znam jesi video ovde moju temu gde sam malo detaljnije pisao o svemu tome?

Da, da video sam temu, to me je i podstaklo za pitanje... Oduvek sam voleo taj sport, ali samo na rekreativnom nivou :)
Ako ikada budem odlucio da se pozabavim time ozbiljnije, imacu vas u vidu :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #783 poslato: Avgust 18, 2011, 11:45:05 posle podne »

Cao Z...
Kupio sam biotehov thermo drine liquid dali bi bilo ok da pijem jacu dozu od propisane?

Pozdrav,kreni sa propisanom pa mozes slobodno povecavati malo kasnije.Uvek kreci od manjih doza sta god da uzmes,lako je kasnije povecati.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #782 poslato: Avgust 18, 2011, 11:40:31 posle podne »

Pre jedno 2 meseca sam posle obaranja ruku sa ortakom nekako "povredio" podlakticu i to me je bolelo do skoro... Ovo me je zacudilo jer redovno u teretani radim podlaktice, pa sam hteo da pitam sta da radim da se to sledeceg puta ne ponovi?

Takodje i ako se ponovi, imate li neki savet kako da to sto brze prodje (bol je izuzetno neprijatan i tup, cini mi se da me koska boli) posto fazon "klin se klinom izbija" ne funkcionise :)

A i ako moze neki HINT sta da radim za eksplozivnost, kako da "udjem u pucanj" posle sudijskog "go!" kako procitah u Vasem tekstu...

btw, priznajem, nisam procitao sva pitanja pa se unapred izvinjavam ako je neko pitao nesto slicno....

Obaranje ruke je veoma ozbiljna stvar i to treba raditi jako pazljivo upravo zbog toga da ne dodje do povreda.To sto si ti jacao podlaktice nema mnogo veze sa sprecavanjem povreda jer angazovanje cele ruke kod obaranja je specificno.Ja se za meceve spremam 5-6 dana u nedelji trenirajuci komplet: saku,prste,podlakticu,nadlakticu,vucenje na sajlama za izdrzljivost,posebne vezbe sa tegovima plus na kraju cesti sparinzi sa ljudima i opet posle svakog takmicenja imam bolove da ne mogu ruku skoro ispraviti po nekoliko dana a da ne pricam o nekom vezbanju u teretani,na to zaboravis na nekih dve nedelje jer neces moci podici nista ozbiljno od polova itd..to sto tebe boli samo podlaktica je jos i dobro veruj mi.
A da se to ojaca moras svaki dan vezbati i vezbati...dugo veoma dugo.
Sto se tice brzine to je najbolje vezbati na stolu sa protivnikom.Uzmete se u klinc i treca osoba kada zeli samo kaze GO a vi vezbate trzaje.
Ako te bas armwrestling jako zanima ne znam jesi video ovde moju temu gde sam malo detaljnije pisao o svemu tome?
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #781 poslato: Avgust 18, 2011, 10:36:42 posle podne »

Cao Z...
Kupio sam biotehov thermo drine liquid dali bi bilo ok da pijem jacu dozu od propisane?
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #780 poslato: Avgust 18, 2011, 10:34:57 posle podne »

Pre jedno 2 meseca sam posle obaranja ruku sa ortakom nekako "povredio" podlakticu i to me je bolelo do skoro... Ovo me je zacudilo jer redovno u teretani radim podlaktice, pa sam hteo da pitam sta da radim da se to sledeceg puta ne ponovi?

Takodje i ako se ponovi, imate li neki savet kako da to sto brze prodje (bol je izuzetno neprijatan i tup, cini mi se da me koska boli) posto fazon "klin se klinom izbija" ne funkcionise :)

A i ako moze neki HINT sta da radim za eksplozivnost, kako da "udjem u pucanj" posle sudijskog "go!" kako procitah u Vasem tekstu...

btw, priznajem, nisam procitao sva pitanja pa se unapred izvinjavam ako je neko pitao nesto slicno....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.143 sekundi sa 18 upita.