TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 08:32:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759206 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #824 poslato: Septembar 09, 2011, 12:29:22 posle podne »

Jeste,ali kvalitetno i ne obilno.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #823 poslato: Septembar 09, 2011, 08:13:26 pre podne »

da li je dobro jesti pre popodnevnog odmora ?
Sačuvana
train hard or go home !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #822 poslato: Septembar 07, 2011, 07:43:05 posle podne »

Pozdrav, jos omega 3 i onda je to uz naravno dobru ishranu sasvim dobro.
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #821 poslato: Septembar 07, 2011, 06:00:18 posle podne »

Pozdrav.

Trenurno odmaram od suplementacije ali uskoro mi stizu Assault-i pa bih hteo da ga ispratim, ishrana je sredjana kao i uvek, e sad, ja planiram da uzmem protein, kreatin, bcaa, neki complex vitamina i minerale, da li bih trebao josh neshto da dodam?
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #820 poslato: Septembar 05, 2011, 04:24:33 posle podne »

Uzeo sam Super Charge od Labrade jer nije bilo xpanda u radnji,nadam se da nijesam pogriješio,jesili probao kad ovaj proizvod i kakvi su ti utisci...

Oću li sad na početak uzimati po pola mjerice ili cijelu,pošto nisam nikad do sad koristio NO ?

odlican izbor,i sam trenutno uzimam bas taj NO i iskreno lepo radi.Uzimaj samo jednu mericu i nje se drzi uvek.Ne povecavaj dozu vec ako osetis da nema onaj kick i fokus kao pre onda je vreme za kratku pauzu pa opet nastavis.
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #819 poslato: Septembar 05, 2011, 11:49:17 pre podne »

Uzeo sam Super Charge od Labrade jer nije bilo xpanda u radnji,nadam se da nijesam pogriješio,jesili probao kad ovaj proizvod i kakvi su ti utisci...

Oću li sad na početak uzimati po pola mjerice ili cijelu,pošto nisam nikad do sad koristio NO ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #818 poslato: Septembar 04, 2011, 11:55:42 posle podne »

Oke hvala puno,u kom smislu da variram hidrate? Zavisno od cega?

U zavisnosti od tvog cilja.Varijacija je kod svakog od nas drugacija jer tu opet veoma vaznu ulgu igra sama cinjenica koliko kome u sustini treba uh u toku dana itd...na primer ja idem varijacije skoro do nule pa lagano dizem hidrate i onda pratim kako mi telo reaguje.To je veoma bitno jer samo tako ces videti razliku.A variraj sa pirincem i na njemu se najvise i baziraj ostalo od hidrata izbaci.
Sačuvana
stefanssson
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #817 poslato: Septembar 04, 2011, 07:38:16 posle podne »

Oke hvala puno,u kom smislu da variram hidrate? Zavisno od cega?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #816 poslato: Septembar 04, 2011, 07:02:42 posle podne »

Ukoliko zelis plocice smanji mlecne proizvode na minimum a sa hidratima variraj.Napisao si meso ali nisi i koje.Neka to bude pileci file i oslic pretezno.Sto cesci ali manji obroci i bice ok.Whey ne moras pre vec posle treninga i dex ti ne treba.
Sačuvana
stefanssson
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #815 poslato: Septembar 04, 2011, 11:32:36 pre podne »

Pozdrav,htio sam da proverim da li mi je ishrana u redu pa cu  samo da ispisem a ti mi reci sta radim pogresno ako nije problem  :)

1:obrok: mleko,jogurt + porcija ovsenih,2 cela jaja i 3 belanca
2:obrok 200g mesa,150g pirinca,povrce i voce
3:obrok 150g mesa,100g pirinca,povrce
trening
4:obrok 150g mesa,povrce,integralni hleb malo
5:ella sir(tuna nekad?) do spavanja.

Ujutro cim ustanem whey,posle treninga whey s dextrozom i eventualno pred spavanje..Imam 90 kg,19 godina,187cm visok.Nisam mastan,ne znam tacan procenat masti al gornje 2 plocice se vide,valjda znaci to nesto?  ;D
Cilj mi je sto cistija misicna masa,da izadjem na mozda 100kg do ovog perioda sledece godine,sa sto manje masti.
Ako nesto treba da menjam,ubacim ili izbacim ili promenim vreme konzumacije molim savetuj me!  :) Hvala unapred/
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #814 poslato: Septembar 03, 2011, 05:01:46 posle podne »

Pozdrav,  Mislim da si ti malo ubrzao uzimanje supsa a nisi bas upucen u celu pricu kako i sta funkcionise.Ishrana ide na prvo mesto pa tek sve ostalo.Mi takmicari jedemo hleb ali u off sezoni i to opet zavisi koji hleb nisu svi isti.Jaja mogu cela ali ne preterivati.Opet to zavisi od mnogo cega i nije za svakoga isto jer zavisi kome je sta cilj.Ali kako se hranis tako ces i izgledati to je sustina.
Evo ti link moj teme o ishrani pa procitaj malo ima zanimljivih stvari.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117971.0
Sačuvana
Aiwanna
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #813 poslato: Septembar 03, 2011, 02:55:42 pre podne »

Zoli od suplemenata koristim elit whey,L glutamin,scitecov Creatim,i super cuts 3.Kako da kombinujem i koliko???
Dalje,hleb jel treba da izbegavam? Da li vi profesionalci jedete helb uopšte?? :)) Inace radim na difiniciji,pokusavam da uvedem sto vise proteina u ishranu a postepeno smanjujem UH . Što se tiče jaja,jel izbacujem zumance?

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #812 poslato: Septembar 02, 2011, 10:08:44 posle podne »

E Zoltane sredio sam ishranu, sada je sve okej i sagorevach je pocheo lepo da radi...

Hteo sam samo da te pitam, da li mozesh da mi kazhesh u koje vreme ti jedesh, samo me to zanima, kada ti je doruchak, posle koliko uzhina i tako to, samo me to zanima da bih sve kompletirao :)
poz!

Nemam ja dorucak rucak i veceru vec imam obroke.Hocu da kazem da ja jedem jako cesto ali po malo,na svakih sat-sat ipo nekad dva ali jako cesto u toku dana.I ti treba sto cesce da jedes ali manji obroci i bice ok.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #811 poslato: Septembar 02, 2011, 07:22:17 posle podne »

E Zoltane sredio sam ishranu, sada je sve okej i sagorevach je pocheo lepo da radi...

Hteo sam samo da te pitam, da li mozesh da mi kazhesh u koje vreme ti jedesh, samo me to zanima, kada ti je doruchak, posle koliko uzhina i tako to, samo me to zanima da bih sve kompletirao :)
poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #810 poslato: Septembar 02, 2011, 04:22:50 posle podne »

Drug mi je juče prvi put uzeo da pije neki No...uzeo je xpand,pola mjerice pola sata prije trninga...e sad nije mogao da zaspe čitavu veče...da li to može biti od njega,i šta misliš da li će se to vremenom normalizovati ???

Od njega je sigurno jer ima dosta stimulansa i iz tog razloga ne bi trebalo da se uzima u vecernjim satima ili pred spavanje.Vremenom se stice tolerancija pa se mora napraviti kraca pauza da bi opet bili dobri rezultati.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 18 upita.