TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:07:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POTREBAN HARD PROGRAM  (Pročitano 57392 puta)
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #13 poslato: Decembar 21, 2010, 03:43:36 posle podne »

Sveee razumela, hvala Marko
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Decembar 21, 2010, 11:31:13 pre podne »

Treci dan u nedelji radis komlet noge,recimo :
Sutiranje 4 serija 15 do 20 ponavljanja ,hek cucanj 4 serije 12 do 15 ponavljanja,leg pres naizmenicno jedna noga pa druga noga pa obe noge sve po 10 ponavljanja,hodjuci iskorak sto vise to bolje,oko 4 serije,cucanj 3 serije po 15 ponavljana....onda predjes na zadnju lozu....istezanje dvorucnim tegom sa ispravljenim kolenima 4 serije 15 ponavljanja,leg curl za zadnju lozu 4 serije i 4 serije hiperextenzija sa akcentom na lozu i gluteus sa opterecenjem u rukama.

A peti dan u nedelji samo radi lozu i gluteus i ubaci jos neku izolacionu vezbu po izboru,sve zavisi koliko ti je opremljena teretana u kojoj vezbas,a ima dosta vezbi na parteru koje mozes raditi stim da njih radi u vecem broju pnavljanja.
Hek cucanj da li ima neki drugi nacin osim hek masine ( tu masinu nemam u teretani).
Hiperextenzia, da li je to ovo http://www.youtube.com/watch?v=LnRUYg8LiWw
Istezanje dvorucnim tegom sa ispravljenim kolenima da li se izdizem skroz do uspravnog polozaja ili ne ?
Kada da radim kardio ?
Umesto hek masine uradi malo vise serija obicnog cucnja,to je hiperextenzija samo se fokusiraj na zadnju lozu i gluteus,ne idi previse u gornji polozaj ,tada aktiviras ledja a dole idi sto vise da istegnes biceps femoris.Isto je sa istezanjem dvorucnim tegom,ne ides skroz gore,vec blago gurnes kukove napred kako bi kontrahovala sto vise gluteus.
Sto e kardija tice radi svaki dan posle treninga sat vremena,osim dana kada radis komplet noge.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Decembar 21, 2010, 09:22:24 pre podne »

Monika, ono sto bih ja zelela, to je da izvucem sto bolju definiciju (noge, gluteus), da cak i pojacam malo misicnu masu na nogama.
Ne znam da li cu sa tim programom poceti da gubim misicnu masu na nogama, sto ne bih zelela.

da, vrlo moguće pošto ih treniraš konstantno...  zato sam i ja radila "kontra" od ustaljenih pravila, ali sam se prijatno iznenadila reakcijom tela ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Decembar 21, 2010, 08:21:13 pre podne »

Vaš sam pre neki dan počeo da pišem program za devojke i sleši mi se komp i sve mi nestane. Ovih dana ću nadam se završiti, sa sve slikama i objašnjenjima, pa ako ti bude odgovaralo možeš i tako da treniraš.
Odlicna ideja! Mozda ne bi bilo lose da sve to lepo sto nam spremas stavis u "zenski kutak" pa da ga malo reinkarniramo. Cini mi se da smo dosta lenje, barem sto se pisanja tice u odnosu na muskarce, pa bi ovo bio bas dobar podsrek.
P.S.
Nadam se da necemo cekati kao na demonstraciju cucnjeva :-)))
Nadam se samo da necemo cekati kao na demonstraciju cucnjeva :-))))

Pa i počeo sam da pišem u delu za devojke, ali kao što rekoh sleši mi se komp i face splat...:) Inače i ja se nadam da se neće čekati kao na te snimke, pošto je to skroz van moje kontrole jbg, ali ne odustajem ja tako lako ništa se ne brini, možda ću kasniti, ali neću podbaciti ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #9 poslato: Decembar 20, 2010, 11:31:35 posle podne »

Treci dan u nedelji radis komlet noge,recimo :
Sutiranje 4 serija 15 do 20 ponavljanja ,hek cucanj 4 serije 12 do 15 ponavljanja,leg pres naizmenicno jedna noga pa druga noga pa obe noge sve po 10 ponavljanja,hodjuci iskorak sto vise to bolje,oko 4 serije,cucanj 3 serije po 15 ponavljana....onda predjes na zadnju lozu....istezanje dvorucnim tegom sa ispravljenim kolenima 4 serije 15 ponavljanja,leg curl za zadnju lozu 4 serije i 4 serije hiperextenzija sa akcentom na lozu i gluteus sa opterecenjem u rukama.

A peti dan u nedelji samo radi lozu i gluteus i ubaci jos neku izolacionu vezbu po izboru,sve zavisi koliko ti je opremljena teretana u kojoj vezbas,a ima dosta vezbi na parteru koje mozes raditi stim da njih radi u vecem broju pnavljanja.
Hek cucanj da li ima neki drugi nacin osim hek masine ( tu masinu nemam u teretani).
Hiperextenzia, da li je to ovo http://www.youtube.com/watch?v=LnRUYg8LiWw
Istezanje dvorucnim tegom sa ispravljenim kolenima da li se izdizem skroz do uspravnog polozaja ili ne ?
Kada da radim kardio ?
« Poslednja izmena: Decembar 20, 2010, 11:50:47 posle podne od strane biljanabd » Sačuvana
jelena234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #8 poslato: Decembar 20, 2010, 10:20:10 posle podne »

Vaš sam pre neki dan počeo da pišem program za devojke i sleši mi se komp i sve mi nestane. Ovih dana ću nadam se završiti, sa sve slikama i objašnjenjima, pa ako ti bude odgovaralo možeš i tako da treniraš.
Odlicna ideja! Mozda ne bi bilo lose da sve to lepo sto nam spremas stavis u "zenski kutak" pa da ga malo reinkarniramo. Cini mi se da smo dosta lenje, barem sto se pisanja tice u odnosu na muskarce, pa bi ovo bio bas dobar podsrek.
P.S.
Nadam se da necemo cekati kao na demonstraciju cucnjeva :-)))
Nadam se samo da necemo cekati kao na demonstraciju cucnjeva :-))))
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Decembar 20, 2010, 04:05:23 posle podne »

Monika, ono sto bih ja zelela, to je da izvucem sto bolju definiciju (noge, gluteus), da cak i pojacam malo misicnu masu na nogama.
Ne znam da li cu sa tim programom poceti da gubim misicnu masu na nogama, sto ne bih zelela.
E sada, moja je greska, sto kada sam postavljala pitanje nisam rekla koji mi je krajnji cilj.

Marko, zbunjuje me dan za noge i dan za zadnju lozu i gluteus. Koje vezbe za noge, koje za zadnju lozu i gluteus? To je meni nekako sve zajedno
Treci dan u nedelji radis komlet noge,recimo :
Sutiranje 4 serija 15 do 20 ponavljanja ,hek cucanj 4 serije 12 do 15 ponavljanja,leg pres naizmenicno jedna noga pa druga noga pa obe noge sve po 10 ponavljanja,hodjuci iskorak sto vise to bolje,oko 4 serije,cucanj 3 serije po 15 ponavljana....onda predjes na zadnju lozu....istezanje dvorucnim tegom sa ispravljenim kolenima 4 serije 15 ponavljanja,leg curl za zadnju lozu 4 serije i 4 serije hiperextenzija sa akcentom na lozu i gluteus sa opterecenjem u rukama.

A peti dan u nedelji samo radi lozu i gluteus i ubaci jos neku izolacionu vezbu po izboru,sve zavisi koliko ti je opremljena teretana u kojoj vezbas,a ima dosta vezbi na parteru koje mozes raditi stim da njih radi u vecem broju pnavljanja.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #6 poslato: Decembar 20, 2010, 03:24:42 posle podne »

Vaš sam pre neki dan počeo da pišem program za devojke i sleši mi se komp i sve mi nestane. Ovih dana ću nadam se završiti, sa sve slikama i objašnjenjima, pa ako ti bude odgovaralo možeš i tako da treniraš.
Moze, ako ce to biti program za utrenirane vezbace i ako taj program odgovara mom krajnjem cilju   :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Decembar 20, 2010, 02:59:20 posle podne »

Vaš sam pre neki dan počeo da pišem program za devojke i sleši mi se komp i sve mi nestane. Ovih dana ću nadam se završiti, sa sve slikama i objašnjenjima, pa ako ti bude odgovaralo možeš i tako da treniraš.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2010, 02:46:01 posle podne »

Monika, ono sto bih ja zelela, to je da izvucem sto bolju definiciju (noge, gluteus), da cak i pojacam malo misicnu masu na nogama.
Ne znam da li cu sa tim programom poceti da gubim misicnu masu na nogama, sto ne bih zelela.
E sada, moja je greska, sto kada sam postavljala pitanje nisam rekla koji mi je krajnji cilj.

Marko, zbunjuje me dan za noge i dan za zadnju lozu i gluteus. Koje vezbe za noge, koje za zadnju lozu i gluteus? To je meni nekako sve zajedno
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2010, 01:58:34 posle podne »

Ledja i triceps,grudi i biceps,noge,pauza,ramena trapezijus,zadnja loza i gluteus.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2010, 12:29:57 posle podne »

Ono što smo započele u prethodnoj temi :)

pojačaj aerobni trening obavezno i pre i na kraju i uvek ubaci neke vežbe za noge - barem par serija iskoraka... više ponavljanja
trbušnjake možeš takoĂ°e na svakom treningu.

I ako možeš, bilo bi super 2x dnevno, još jednom u toku dana (najbolje ujutru na prazan stomak) ako si već utrenirana, kardio trening 20ak minuta, 120-140 puls... 
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2010, 01:32:57 posle podne »

Pozdrav svima  :) posle duzeg vremena.
Sa posetama forumu sam zabusavala, ali sa treninzima nisam  ;)
Sada bih htela da treniram 5 do 6 puta nedeljno, pa vas molim da mi date predlog kako da podelim po grupama misica (akcenat noge,gluteus, stomak) i za svaku grupu koliko je potrebno vezbi.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 19 upita.