TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:02:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako se dobija i šta je zapravo whey izolat?!  (Pročitano 24068 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Januar 23, 2012, 09:56:30 pre podne »

I ja sam probala skoro sve, zahvaljujući tome što sam u Pansportu,  kad kupujem sebi  menjam - Elite, Scitec Isolate, 100% whey (zbog ukusa uglavnom uzmem Scitec),  Labrada Prov60 me je takoĂ°e oduševila... imam je na poslu, ukus banane, pomešam sa vodom i cimetom...
SNI pro whey čokolada takoĂ°e odlična mešavina
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #24 poslato: Januar 23, 2012, 09:52:32 pre podne »

Probao sam vecinu proteina i zadrzao se na nitro goldu. Jednostavno, nije skup a za te pare daje definitivno najvishe.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Januar 23, 2012, 09:45:42 pre podne »

Izgleda da sam ja jedini ovde koji se zadrzhao na Biotechovom Nitro Gold proteinu :) Meni je taj protein bash dobar a i u odnosu na druge povoljan :)

Nitro Gold je super protein, i mogu da ga preporučim bez ikakve sumnje... pogotovo ako neko želi i da uštedi, pošto je pakovanje 2,27 kg u alufoliji.  Ukus takoĂ°e odličan.
Ko želi da proba i da se uveri imamo i kesice Nitro gold-a, jedna doza.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #22 poslato: Januar 20, 2012, 01:21:58 pre podne »

Ovi iz optimumovog marketing odeljenja, rasturaju! Mislim da bi i djavola ubedili da sam sebi proda dusu za taj gold. Zaboga, whey je whey!

Fiki dr. Faust ;D verovatno imaju sjajnog psihologa u timu ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2012, 11:38:05 pre podne »

Ovi iz optimumovog marketing odeljenja, rasturaju! Mislim da bi i djavola ubedili da sam sebi proda dusu za taj gold. Zaboga, whey je whey!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #20 poslato: Januar 19, 2012, 09:17:42 pre podne »

Zapravo jeste zanimljiva informacija ali opet, nazhalost, to nije samo u toj sferi vec u svim :)

Shta cesh, tako je kako je...
Shto se tiche Golda ne vidim shto ga ne bi uzeo i probao :)

Izgleda da sam ja jedini ovde koji se zadrzhao na Biotechovom Nitro Gold proteinu :) Meni je taj protein bash dobar a i u odnosu na druge povoljan :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #19 poslato: Januar 19, 2012, 12:43:57 pre podne »

Ok, jasno mi je - hoćeš da probaš nešto novo. :)
Ovde možeš videti našu kompletnu ponudu proteina http://www.pansport.rs/Proteini.html

Moji omiljeni izbor proteina su Six Star whey i Labrada Pro v60. Ne smeta mi da koristim blend posle treninga, kada ima ovako povoljnu cenu kao što je trenutna. :) Bio sam jako zadovoljan i sa Scivaton wheyom, ali mislim da ga nemamo trenutno u ponudi.


Inače ja sam iz Podgorice.Kod nas u Pansportu nema neki velik izbor proteina,malo je tržište pa vjerovatno i to uzima maha...
Sad sam načeo kutiju Iso100 koju sam imao od prije.Jedno vrijeme sam pio od Scitec Nutrition 100 whey i zaljubio se u ukus..mislim da je šumsko voće u pitanju :)
Kad ispijem ovo probao bih nešto novo :) dobro si shvatio.

Drug mi od nedavno pošao u Americi i kod njih je vjerovao ili ne Gold Standard 40$ to je nekih 35e ne znam tačno koliko to dodje u dinarima..uglavnom prejeftino !
Teretana je koliko hangar.Radi 24h,ima bazene,terene za košarku itd. i sve to košta nevjerovatnih 37$(mislim na članarinu)..znači ne mogu da vjerujem koliko sve više plaćamo a još uzmi u obzir naš standard !!!

Ne znam zašto sam napisao ovo,ali eto vjerujem da će vam biti zanimljivo...
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Januar 19, 2012, 12:23:00 pre podne »

Ok, jasno mi je - hoćeš da probaš nešto novo. :)
Ovde možeš videti našu kompletnu ponudu proteina http://www.pansport.rs/Proteini.html

Moji omiljeni izbor proteina su Six Star whey i Labrada Pro v60. Ne smeta mi da koristim blend posle treninga, kada ima ovako povoljnu cenu kao što je trenutna. :) Bio sam jako zadovoljan i sa Scivaton wheyom, ali mislim da ga nemamo trenutno u ponudi.
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2012, 11:48:10 posle podne »

Jesi pio Elite whey, isto Dymatize?

Jesam.Njega sam vremenski najviše koristio.
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2012, 11:44:52 posle podne »

Jesi pio Elite whey, isto Dymatize?
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #15 poslato: Januar 18, 2012, 10:57:55 posle podne »

Popularan whey, tako da su ga mnogi koristili. Dobar je. Kako si se odlučio baš za Gold?

Nisam još odlučio da ga uzmem,zato i pitam.Znam da ga mnogi koriste,posebno u Americi,teško može da se nadje na našim prostorima.Cijena od 58e mislim da nije previsoka.

Koristio sam razne kao i ISO100 koji se smatra vrhuncem što se tiče našeg podneblja,pa rekoh da probam i ovaj.
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Januar 18, 2012, 10:20:31 posle podne »

Popularan whey, tako da su ga mnogi koristili. Dobar je. Kako si se odlučio baš za Gold?
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #13 poslato: Januar 18, 2012, 10:02:34 posle podne »

Je li ko koristio Whey Gold Standard i kakvi su utisci ?

Imam mogućnost da ga kupim za 58e.
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Decembar 08, 2011, 03:09:41 posle podne »

Josh mi teshko da se snadjem po forumu od silnih tema a gledam da prochitam shto vishe mogu :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Decembar 08, 2011, 03:00:44 posle podne »

Ja sam ga "zalepio", da uvek bude na vrhu i lako dostupan što većem broju forumaša.

Sećam se jednog forumaša koji se pojavio i u prvom postu napisao nešto tipa: "Ej, ja sam upravo pročitao tekst koji kaže da je whey odličan za jetru i pomaže u regeneraciji". Ja mu odgovorim: "Naravno. I?". A on: "Kako naravno, pa ja sam mislio da je whey štetan, svi tako pričaju". :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 19 upita.