TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 02:22:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 85 86 [87] 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280477 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Mart 01, 2011, 10:02:44 posle podne »

Kada se udje u "masinu" i kada neko stvarno ima volju svakako da je tesko odmoriti jedan ceo dan, barem je meni to bilo gore od 5 treninga dnevno, jer nedeljama 2-3 treninga dnevno i onda treba jedan dan skroz... ali iz iskustva moram napomenuti da je krucijalno, bolje je odmoriti taj jedan dan nego odraditi 3 treninga. Oporavak je najbitniji, potvrdio na svojim greskama iz perioda kada sam se osecao "krivim" kada sam imao day off!

Tako da Biljana obavezno, vidim da ti super ide, tako da ne posmisljaj na izbacivanje tog dana off!

Inace ja juce imao potpuni day off od novembra (mozda zvuci da malo grubo, ali triatlon je specifiacn sport, nije bilo potrebe ranije za slobodnim danom, obicno mi je Nedelja poslepodne bila slobodna) i sa zadovoljstvom sam lencario i otisao u poslasticarnicu poslepodne na tradicionalne portugalske deserte :)!

Superkompenzacija je zakon!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #23 poslato: Februar 27, 2011, 10:08:26 pre podne »

Nama profesionalcima tesko pada taj jedan dan odmora,tako da te razumem potpuno :).Taj dan odmora ce ti pomoci da se oporavis i da ubrzas metabolizam unosom vece kolicine hidrata taj dan.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #22 poslato: Februar 27, 2011, 12:28:18 pre podne »

Mozes da ubacis pola sata kardio kao neki sledeci nivo u svom napredku,ali ne zaboravi bitnu stvar,hocu da imas jedan dan odmora potpuno!

Vidim ja da si ti u medjuvremenu postao vidovit  ;D
Kako samo znas da mi je najteze da napravim taj jedan dan potpunog odmora  :) ali sada pravim, 1 dan u nedelji
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #21 poslato: Februar 26, 2011, 07:10:02 posle podne »

U sustini,ja licno bitno ne menjam sam trening,ubacujem samo malo vise izolacionih vezbi i opadajuce serije.Kako se blizi takmicenje pauze su mi nesto manje izmedju serija,ali drzim se bazicnih vezbi.
Takodje kardio,u pocetku po 30 minuta i postepeno povecavati minutazu i kobinovati kardio masine.Moze i opcija jutarnji kardio ,popodne tegovi..ili cak 2x dnevno tegovi po jednu misicnu partiju,ali to oduzima mnogo vremena.

Danima kada radim jutarnji kardio (samo subota i nedelja), da li moze i poslepodne posle treninga sa tegovima drugi put kardio? Naravno sve je to pokriveno sa pojacanom suplementacijom
Mozes da ubacis pola sata kardio kao neki sledeci nivo u svom napredku,ali ne zaboravi bitnu stvar,hocu da imas jedan dan odmora potpuno!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #20 poslato: Februar 26, 2011, 02:08:21 posle podne »

Neki update sa slikama moras postaviti Biljana, izgleda da bas napredujes :).

Najvaznije je da uzivas i da si zadovoljna, makar i ne napredovala! To je uvek broj 1, a napredak ce doci. Ali ti imas oboje, tako da samo napred.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #19 poslato: Februar 26, 2011, 12:42:18 posle podne »


svaka cast na posvecenosti :)   nadam se da si zadovoljna napretkom!

Prezadovljna  :) , ali pored napretka, treninzi mi predstavljaju veliko zadovoljstvo i osecam se fantasticno
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Februar 26, 2011, 11:57:12 pre podne »

U sustini,ja licno bitno ne menjam sam trening,ubacujem samo malo vise izolacionih vezbi i opadajuce serije.Kako se blizi takmicenje pauze su mi nesto manje izmedju serija,ali drzim se bazicnih vezbi.
Takodje kardio,u pocetku po 30 minuta i postepeno povecavati minutazu i kobinovati kardio masine.Moze i opcija jutarnji kardio ,popodne tegovi..ili cak 2x dnevno tegovi po jednu misicnu partiju,ali to oduzima mnogo vremena.

Danima kada radim jutarnji kardio (samo subota i nedelja), da li moze i poslepodne posle treninga sa tegovima drugi put kardio? Naravno sve je to pokriveno sa pojacanom suplementacijom

svaka cast na posvecenosti :)   nadam se da si zadovoljna napretkom!
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #17 poslato: Februar 26, 2011, 11:25:50 pre podne »

U sustini,ja licno bitno ne menjam sam trening,ubacujem samo malo vise izolacionih vezbi i opadajuce serije.Kako se blizi takmicenje pauze su mi nesto manje izmedju serija,ali drzim se bazicnih vezbi.
Takodje kardio,u pocetku po 30 minuta i postepeno povecavati minutazu i kobinovati kardio masine.Moze i opcija jutarnji kardio ,popodne tegovi..ili cak 2x dnevno tegovi po jednu misicnu partiju,ali to oduzima mnogo vremena.

Danima kada radim jutarnji kardio (samo subota i nedelja), da li moze i poslepodne posle treninga sa tegovima drugi put kardio? Naravno sve je to pokriveno sa pojacanom suplementacijom
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Februar 26, 2011, 08:46:41 pre podne »

 :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #15 poslato: Februar 26, 2011, 05:34:18 pre podne »

Anti-polizei savet, kvalitetno. . . Dugogodisnje iskustvo u bodybuildingu znaci puno, filen dank :D. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Februar 25, 2011, 10:44:13 posle podne »

U sustini,ja licno bitno ne menjam sam trening,ubacujem samo malo vise izolacionih vezbi i opadajuce serije.Kako se blizi takmicenje pauze su mi nesto manje izmedju serija,ali drzim se bazicnih vezbi.
Takodje kardio,u pocetku po 30 minuta i postepeno povecavati minutazu i kobinovati kardio masine.Moze i opcija jutarnji kardio ,popodne tegovi..ili cak 2x dnevno tegovi po jednu misicnu partiju,ali to oduzima mnogo vremena.

Значи може сваки дан и кардио и тегови ?
ja kada se spremam za takmicenje radim 6 dana tegove i 6 dana kardio,jedan dan potpuno pauza uz povecan unos hidrata.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Februar 25, 2011, 10:42:42 posle podne »

Marko ubi me radoznalost, pomenuo si kada se pije da se pojaca unos UH, a posle banana.
Mislim da kapiram sto pojacano UH, al me ova banana kopka. Sto ona posle? Kortizol, ... ?

Evo teme gde je to bilo:
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=123361.msg1604751#msg1604751
dizes nivo secera u krvi ,tako smanjujes koncentraciju nivoa alkohola...dobro ukoliko radis alkotest i vozis ;)..nema veze sa kortizolom.
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #12 poslato: Februar 23, 2011, 10:04:28 posle podne »

U sustini,ja licno bitno ne menjam sam trening,ubacujem samo malo vise izolacionih vezbi i opadajuce serije.Kako se blizi takmicenje pauze su mi nesto manje izmedju serija,ali drzim se bazicnih vezbi.
Takodje kardio,u pocetku po 30 minuta i postepeno povecavati minutazu i kobinovati kardio masine.Moze i opcija jutarnji kardio ,popodne tegovi..ili cak 2x dnevno tegovi po jednu misicnu partiju,ali to oduzima mnogo vremena.

Значи може сваки дан и кардио и тегови ?
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #11 poslato: Februar 23, 2011, 07:32:20 posle podne »

Marko ubi me radoznalost, pomenuo si kada se pije da se pojaca unos UH, a posle banana.
Mislim da kapiram sto pojacano UH, al me ova banana kopka. Sto ona posle? Kortizol, ... ?

Evo teme gde je to bilo:
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=123361.msg1604751#msg1604751
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Februar 23, 2011, 03:43:17 posle podne »

U sustini,ja licno bitno ne menjam sam trening,ubacujem samo malo vise izolacionih vezbi i opadajuce serije.Kako se blizi takmicenje pauze su mi nesto manje izmedju serija,ali drzim se bazicnih vezbi.
Takodje kardio,u pocetku po 30 minuta i postepeno povecavati minutazu i kobinovati kardio masine.Moze i opcija jutarnji kardio ,popodne tegovi..ili cak 2x dnevno tegovi po jednu misicnu partiju,ali to oduzima mnogo vremena.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 85 86 [87] 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 18 upita.