TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395260 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 08:10:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 83 84 [85] 86 87 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280522 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #54 poslato: Mart 20, 2011, 07:50:40 posle podne »

Ukoliko zelis da ti pomognem napisi DETALJNO STA JEDES !
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #53 poslato: Mart 20, 2011, 07:47:17 posle podne »



pa ovako jedam 2 3
na dan
a nemam nikakv poremecaj hormona
jer ja nisam ono bas debeo i da mi visii salo
ja imam tu kilazu zato sto imam krupne kosti i nabiven sam dosta
ako hoces samo da mi objasnis sta je to kardio trening i to
posto sam pocetnik.....i ovo za kardio trening plan i program

Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #52 poslato: Mart 20, 2011, 07:37:41 posle podne »

Napisi detaljno sta i koliko jedes i koje su ti fizicke aktivnosti u toku dana.Sagorevac ti ne treba,imas problem u ishrani,moguce i neki poremecaj hormona zbog tvojih godina.detaljno napisi!
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #51 poslato: Mart 20, 2011, 07:27:00 posle podne »

posto sam pocetnik ja bih prwo peceo sa predstavljanjem,pa ovako....
Ja sam Mihajlo.Tezak sam 120kg.Imam 13god.Visok sam 185cm.Hteo bih da skinem masu tj.masti sa sebe.....postavio sam pitanje na facebook sranici: da li mogu da koristim animal cuts,rekli su mi da sam ja mali da nisam dostigao swoj maxi-mum itd....i rekli su mi da mogu  da koristim neki l-carnitin jer on ubrazava metabolizam i sagoreva masti.... i da pojacam kardio trening.
Epa ovako...hteo bih da te pitam da mi kazes nesto vise o tom kardio treningu.Sta je to??......I ako mozes da mi napravis plan i program,ali vise da ima tog kardio trening....i rekli su mi da moram dosta da trcim i da pazim sta unosim ili koliko unosim hrane....zato ja tebe molim te mi ti to objasnis kako i sta da radim  Smiley  Smiley....i ako ti trebaju neke slike od mene kaazi da ti posaljem da vidis sta hocu i sta zelim da postignem svojim telom.....unapred hvala... Smiley Smiley Wink
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #50 poslato: Mart 17, 2011, 03:16:08 posle podne »

Vazi hvala na savetu tako cu i uraditi. ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #49 poslato: Mart 17, 2011, 02:53:27 posle podne »

Evo imao bih i ja jedno pitanje: Da li potrebno uzimati Green Magnitude od Controlled Labs u danima pauze, inace u danima treninga ga uzimam 20 min pre treninga.
Mozes ujutru prepolovljenu dozu nego kao sto uzimas u danima treninga.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #48 poslato: Mart 17, 2011, 02:52:15 posle podne »

Исто питање, само за глутамин и БЦАА. Јел могу и њих мање да узимам у данима кад не тренирам ? И да ли да глутамин и БЦАА узимам пре и после тренинга кад тренирам или можда у неко друго време, пре спавања или како већ ?
Danima kada ne treniras ujutru  i uvece,a kada treniras pre i posle treninga obavezno,bcaa mozes i u toku treninga kao i ujutru,glutamin mozes i pre spavanja.
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #47 poslato: Mart 17, 2011, 01:55:54 posle podne »

Evo imao bih i ja jedno pitanje: Da li potrebno uzimati Green Magnitude od Controlled Labs u danima pauze, inace u danima treninga ga uzimam 20 min pre treninga.
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #46 poslato: Mart 17, 2011, 01:14:32 posle podne »

Исто питање, само за глутамин и БЦАА. Јел могу и њих мање да узимам у данима кад не тренирам ? И да ли да глутамин и БЦАА узимам пре и после тренинга кад тренирам или можда у неко друго време, пре спавања или како већ ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #45 poslato: Mart 16, 2011, 06:08:48 posle podne »

Hvala na komplimentima,drago mi je da cujem tako neso!
Ukoliko sam shvato dobro tvoje pitanje,dacu ti odgovor iz mog ugla sto se tice kontrakcije pojedinih misicnih grupa narocito pri poziranju,kod mene je recimo slucaj da desni kvadriceps mogu bolje da osetim i pokrenem separaciju,mada bitan je veoma procenat masti u telu,sto je nizi to je izrazajnost misica i separacija veca.takodje levu stranu nikada ne pokazujem u bbocnim pozama jer nemam isti osecaj kao desnu kada stanem.Dok sam na pripremama cesto u fazi odmora stecem noge narvavno bez pokreta u kolenu i to mi pomaze za bolu separaciju kako se blizi takmicenje.
Uglavnom ,sve je stvar vezbe .nadam se da sam donekle uspeo da ti dam odgovor na ovo veoma zanimljivo pitanje.
Sačuvana
kejtaun
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #44 poslato: Mart 16, 2011, 04:01:41 posle podne »

Uz svo duzno postovanje prvo bih hteo da pohvalim Tvoje rezultate i da zahvalim na svim savetima koje besebicno i strpljivo dajes svima nama na ovom forumu. A takodje da napomenem da si jedan od mojih balkanskih idola ovog sporta, i da dodam da je tvoj dvd Top Secret napravio preokret u mom treningu i shvatanju istog. Al dosta hvalispeva da predjemo na pitanje :]

Da li imas neki savet o mind-to-muscle kontroli fleksije, recimo imam tu kontrolu desnog dela trbusnog zida i obliquesa (poput anatomske mape tela u glavi mogu da zamislim misice i da kontrahujem pojedine) ali nemam tu kontrolu leve strane trbuha, isto tako imam kontrolu levog kvadricepsa a desnog nekompletnu kontrolu. Sve vise kako ulazim u te mentalne igre separacije vecu kontrolu imam nad telom (a samim tim i kvalitetniji trening u gymu), ali me zanima tvoje iskustvo sa statickom mind-muscle kontrakcijom i kako si ti dosao do nje.
sportski pozdrav
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #43 poslato: Mart 16, 2011, 02:08:46 posle podne »

Mozez ga ici 5 g ujutru danima kada ne treniras,danima kada treniras 5 pre i 5 posle.
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #42 poslato: Mart 16, 2011, 02:04:42 posle podne »

Узимам кратин већ неких 5 месеци. Узимао сам га два месеца, па сам месец дана направио паузу. Не знам да ли је неопходно узимати кратин у данима кад не тренирам ?  Или би можда кад не тренирам могао да смањим на 5 г ? Кад тренирам, узимам пре тренинга 5 г и после тренинга 5 г.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #41 poslato: Mart 15, 2011, 10:03:24 pre podne »

U sustini uvek,jedina razlika je sto sada samo radim po jednu misicnu grupu po treningu,eventualno nakon takmicenja radim 5 puta nedeljno jedan period.
A pripreme za takmicenje zapravo uvek traju,ali potpuna regulacija ishrane krece 12 nedelja pre prvog takmicenja,a tempiranje forme za bitnija medjunarodna takmicenja oko 16 nedelja.
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #40 poslato: Mart 15, 2011, 09:55:36 pre podne »

Колико дуго се спремаш за такмичење ? Мислим, колико дуго држиш темпо 6 па 1 ?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 83 84 [85] 86 87 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.14 sekundi sa 18 upita.