TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395195 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 10:17:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280442 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #759 poslato: Jul 21, 2012, 09:40:30 pre podne »

Koje vezbe radis za ledja i kako?
Sačuvana
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #758 poslato: Jul 20, 2012, 06:48:39 posle podne »

zanima me :zasto nmg ledja da prosirim,da se povecaju,koji je uzrok,il iproblem....primetio sam da kod vecine koji idi ili krenu u ter lejda im se prosire,kod mene to ide znatno sporije....interesujeme de je zapelo,ili porblem
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #757 poslato: Jul 20, 2012, 04:14:17 posle podne »

Pozz marko imam ovako jedno mozda specificno pitanje, vidi sad pocinje mjesec Ramazan(u kome se ne smije jesti od nekih 3h navecer, pa sve do sutra oko 20-30h), e pa sada bih zelio da mi pomognes oko sastavljanja ishrane, sa tim da sam ja vec neko duze vrijeme na dijeti i da sam skoro u najjboljoj formi do sada shto se definicije tice, a zelio bih da u toku Ramazana ako nista drugo budem na istoj kilazi koja je sada 86kg, molio bih za savet za vreme iftara koji je u 20-30 tako nesto sta je najjbolje jesti koje uh, iz cega proteine, kad i koliko ubaciti uh u sledecim obrocima i sta je najbolje jesti za vreme sehura koji je oko nekih 3h navecer? pozdrav i unaprijed hvala/
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #756 poslato: Jul 17, 2012, 08:30:55 pre podne »

Bez osnovnih vezbi nema ni neke vece misicne mase,znaci bendz i vucenje u predklonu.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #755 poslato: Jul 17, 2012, 01:43:53 pre podne »

Koje su po tebi najbolje vezbe za grudi a koje za ledja?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #754 poslato: Jul 16, 2012, 08:56:36 posle podne »

aha,u redu,hvala....zanima me jos nesto: trenutno kotisitm ovakav plan treniranja:pon:grudi,uto:ledja,odmor: cet:ruke,pet:ramena i sub :noge.....interesuje me.,jel imas neki savet u vezi ovoga moga plana,i ako postoji neka duga opcija...ako treba da pormenim ovo.. i kako...hvala..
Cetvrtak bih noge uradio sve ostalo po planu...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #753 poslato: Jul 16, 2012, 08:55:08 posle podne »

Veslanje u predklonu ,vucenje bucicama,t sipka,lat masina ispred,donji kotur,zgibovi....
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #752 poslato: Jul 16, 2012, 05:53:58 posle podne »

Pre neki dan sam procitao da bi svaki trening,odnosno odredjena grupa misica,npr kada radimo ledja,trabalo da se sastoji od dve osnovne vezbe i 3-4 izolacione vezbe... Kada bi radio ledja ,osnovne vezbe bi bile mrtvo dizanje i veslanje u pretklonu,a koje su do dodatne 3-4 vezbe koje bi radio na masini,uz pomoc bucica itd.. ?pozdrav
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #751 poslato: Jul 13, 2012, 04:42:38 posle podne »

aha,u redu,hvala....zanima me jos nesto: trenutno kotisitm ovakav plan treniranja:pon:grudi,uto:ledja,odmor: cet:ruke,pet:ramena i sub :noge.....interesuje me.,jel imas neki savet u vezi ovoga moga plana,i ako postoji neka duga opcija...ako treba da pormenim ovo.. i kako...hvala..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #750 poslato: Jul 13, 2012, 04:21:41 posle podne »

Apsorbcija toga je dosta sporija nego kod klasicnih suplemenata,mozes piti i vise puta dnevno a sve zavisi kako tvoj organizam reaguje na to u smislu varenja takve vrste hrane.
Sačuvana
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #749 poslato: Jul 13, 2012, 02:58:00 posle podne »

poz marko..imam pitanje..imam swislion belance u prahu,ono sto me zanima jeste:koliko puta na dan mogu to piti i kada...ako mozes da mi kazes.....:D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #748 poslato: Jul 13, 2012, 01:24:27 posle podne »

To je ralan ocekivani napredak ,narocito za nekoga ko je tek u pocetku trenaznog procesa ukoliko su zadovoljeni svi nabrojani parametri.Sto je vezbacki staz duzi,to je i napredak u obimima manji i postoje neki odredjeni limiti koji osim genetskih predispozicija imaju veze opet sa treningom,ishranom,suplementacijom,odmorom...zivotnim okruzenjem.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #747 poslato: Jul 13, 2012, 01:19:38 posle podne »

pozdrav Marko.Interesuje me po nekom vasem licnom misljenju,koliko je realan napredak u roku od mesec dana,kada gledamo obim npr ruke? ako je obim moj trenutno 37,da li je realno da se obim poveca na za pola cm od 1cm za meseca dana uz adekvatnu isharanu trening i suplementaciju? ili je to ipak puno za mesec dana treninga... upucan sam u cinjenicu da t zavisi od mnogo ostalih faktora,gde ukljucujemo odmor,vreme treninga,tip treninga i slicno... Ja sam dao primer za ruke,naravno vi mozete ako se voljni da prokomentarisete iz za nepredak i za ostale delove tela,noge,grudni kos,podlakticu... hvala unapred
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #746 poslato: Jun 29, 2012, 08:58:11 posle podne »

Da je kvalitet AK iz soje dobar,verovatno bi svi jeli tako da ne mogu ti reci nemoj jesti,ali drzi se proverenih stvari kao izvor proteina.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #745 poslato: Jun 29, 2012, 06:27:49 posle podne »

Pozdrav Marko. Jedno mozda glupo pitanje. Naleteo sam na soju u zdravoj hrani,i posle nasao na netu da je ona 30%-40% od proteina,tj onda na 100g ima 30-40g proteina? E sad,da li i protein iz soje gradi misic isto kao protein iz mleka,mesa,jaja...? Malo sam se zbunio,negde sam citao da su to dve vrste proteina,da samo protein iz jaja i mesa gradi misice,bla bla...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 20 upita.