TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:58:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 142493 puta)
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #131 poslato: Jun 20, 2011, 03:13:39 posle podne »

Nema veze moze i salo haha. Jbt sad sam se merio na vagu 10 kilograma sam smrsao! 10 celih kilograma OMG! Treba mi neki hyper muscle gainer nesto ultra mega giga :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #130 poslato: Jun 20, 2011, 02:40:26 posle podne »

Ne leži ceo problem u salu, samo to ću ti reći a ti razmisli. ;)
Sačuvana
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #129 poslato: Jun 20, 2011, 02:32:59 posle podne »

A ovako imam budzet oko 7000 dinara. I sad pored omege 3, mogu da kupim 2.27kg wheya, 3kg volumass 35 ili 4.1kg mass 20. Ajde uzmem na primer whey i pijem ga oko 100gr dnevno 3 doze od po 30gr koliko vec ide. Znaci pre cu da se ugojim ako uzimam 100gr dnevno wheya nego sto cu da se gruvam po 200-250gr dnevno sa mass 20 ili volumass 35? Znaci salo mi nije bitno jer nikad ga u zivotu nisam imao.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #128 poslato: Jun 20, 2011, 08:58:12 pre podne »

Uzmi whey bilo koji pored omega 3.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #127 poslato: Jun 20, 2011, 07:57:21 pre podne »

Da, fish oil je dobra investicija, mozda i najbolja :)
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
daredevil86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #126 poslato: Jun 19, 2011, 11:45:52 posle podne »

Pre 3 godine bio sam uzeo Mass 20  4.1kg, 0.5kg biotech kreatina, omega 3 fish oil 90 tableta i neke multivitaminerale. Za 2 meseca sam se bio nagruvao vise nego za 3 godine pre toga treniranja na suvo. Mass 20 sam pio 2-3 puta dnevno po 2 merice. secam se da sam stalno drzao taj sejker u ruci i pravio koktele :D (isao sam 3 puta nedeljno u teretanu i kada sam trenirao pio sam ga 2-3 puta dnevno a kada nisam trenirao jednom)  Dobio sam bio oko 8kg. Bio sam preserecan posto sam oduvek bio sitan i mrsaviji. Nakon kad sam to sve popio kupio sam bio jos 1kg elite wheya i malo odrzavao to pio nakon treninga. Uglavnom bio sam prezadovoljan rezultatima.
Nakon toga bio sam se zaposlio i nisam imao vise vremena za treninge. Nakon velike pauze od 8 meseci izgubio sam sveeee! Vratio sam se na nulu, ponovo sam bio mrsav :( Bio sam tad trenirao oko 3 meseca na suvo i ne znam ni ja smorio se i nisam posle opet trenirao sve do narednog leta 2010. Tako da skoro 2 godine nisam bio aktivan sto se treniranja tice. Onda sam leta 2010 kupio 4.1kg mass 20 i kreatin. Mass 20 ovoga puta sam bio pio samo jednom dnevno i to posle treninga po 2-3 merice. (Da napomenem da samo idem 3 puta nedeljno u teretanu i da sam pio samo kad treniram, a u slobodnim danima nisam, samo sam kreatin pio u slobodne dane) Od tih 4.1kg popio sam 3kg I nisam mnogo dobio na tezini mnogo manje nego prvi put kada sam kupovao...mozda sam dobio tada 2kg uglavnom nije bio bas neki efekat. Taman sam poceo da se vracam u formu i dobio sam povredu ramena i tako evo nisam trenirao od 1 decembra.
Sada sam opet na nuli, jedino sto mi stoji definicija nemam opet ni M od mase. Sutra zelim ponovo da krenem sa treniranjem. Imam ovde vec oko 700grama kreatina i oko 1kg tog mass 20 gejnera. Razmisljam da kupim Volumass 35 od 3kg. Ono sto me najvise zanima je koliko mi je pomogla ta omega 3 fish oil kad sam je prvi put kombinovao uz ovo ostalo? Procitao sam negde da unos kvalitetnih OMega 3 masnih kiselina predstvalja sam osnov misicnog rasta kako je on prevashodno vodjen zdravim funkcionisanjem hormonskog sistema. Pa da li je to tacno da mi je i to doprinelo boljem efektu nabacivanja misicne mase? Da znam da kupim i to sutra pored volumass 35.
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #125 poslato: Jun 14, 2011, 11:26:48 pre podne »

imam osecaj da mi se koza stanjila od kad pijem X pand..da li je to moguce? :D

Šta placebo/pshia uradi čoveku. ;D
Enivejz, ako je to što 3puješ (a tripuješ) za tebe dobra stvar (tj ako ti je kul da imaš tanju kožu, ili ako 3puješ da dobijaš brda mišića isl) onda samo jako veruj u to. :P Igraj se malo sa psihom.

o5 - ako 3puješ oko neke povrede - tipa da možeš da umreš od toga ili da ti je gotova karijera isl - ili jednostavno istripuješ jer si nešto pročitao na netu a simptomi se (misliš) poklapaju sa tim tvojim - onda idi kod doce i ne misli o tome jer 3puješ.

Sad si me jos vise zbunio. :P

Salim se,slazem se da psiha igra veliku ulogu.Presao sam sa HotBlood-a na X Pand i odmah primecujem razliku.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #124 poslato: Jun 14, 2011, 09:49:45 pre podne »

Nikada neću zaboraviti svoj prvi trip pre nekih 6 godina kada sam prvi put pio kreatin. ;D :D Mislim da sam od prve kašičice non stop osluškivao ponašanje bubrega, a u teretani sam non stop pokušavao da podignem malo jače od standardnih jer sam znao da sam "na kreatinu". :D :D Nezaboravno iskustvo i ono mi pomaže da razumem današnje početnike u svetu suplementacije. :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #123 poslato: Jun 14, 2011, 12:24:02 pre podne »

imam osecaj da mi se koza stanjila od kad pijem X pand..da li je to moguce? :D

Šta placebo/pshia uradi čoveku. ;D
Enivejz, ako je to što 3puješ (a tripuješ) za tebe dobra stvar (tj ako ti je kul da imaš tanju kožu, ili ako 3puješ da dobijaš brda mišića isl) onda samo jako veruj u to. :P Igraj se malo sa psihom.

o5 - ako 3puješ oko neke povrede - tipa da možeš da umreš od toga ili da ti je gotova karijera isl - ili jednostavno istripuješ jer si nešto pročitao na netu a simptomi se (misliš) poklapaju sa tim tvojim - onda idi kod doce i ne misli o tome jer 3puješ.
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #122 poslato: Jun 13, 2011, 06:52:22 posle podne »

Mislio sam da sam pogresio kada sam ga pazario(hteo sam ShotGun zato sto ima sagorevaca u sebi),ali me je X pand svojim delovanjem demantovao.Pijem ga nekih 6 dana,a napredak se vec vidi..i te kako!Ko ga nije probao,neka ga kupi obavezno. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #121 poslato: Jun 13, 2011, 06:11:15 posle podne »

Ne verujem da ima direktne veze sa Xpandom, ali ima veze sa procentom telesnih masti. Ako nije trip, verovatno si malo snizio bf.
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #120 poslato: Jun 13, 2011, 06:02:45 posle podne »

imam osecaj da mi se koza stanjila od kad pijem X pand..da li je to moguce? :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #119 poslato: Jun 13, 2011, 05:54:14 posle podne »

I to, naravno. :)
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #118 poslato: Jun 13, 2011, 05:49:25 posle podne »

Ja sam "odrastao" na njihovom wheyu. :D :D
Mislis "PORASTAO" :D
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #117 poslato: Jun 13, 2011, 03:07:41 posle podne »

a da li mogu da izmrvim plava srca i da ih ubacim u whey malo? :D :D :D


ofkors :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.