TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:19:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 140667 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #491 poslato: Decembar 25, 2011, 04:19:07 posle podne »

Naravno, drzhim se toga :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #490 poslato: Decembar 25, 2011, 04:18:18 posle podne »

Heheheh Miro, necu odmah na Xpand :)

Zoli tako volim. Pre svega, iskreno, volim sve da probam a pored toga, ne volim bash da se zalecem.

A i uostalom, ko zna, mozhda mi bash Attack da ono shto mi treba :) Ako ne, idemo dalje :)

I treba ici od slabijih ka jacim a ne odmah na jake,to je greska.
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #489 poslato: Decembar 25, 2011, 03:18:36 posle podne »

mada ljudi gledam sad po netu utiske o xpandu...ne hvale ga bas svi...neki kazu da ih slabo radi,da ima dosta boljih reaktora...a ako sam vec probao neke i izgleda da sam tolerantan na slabije onda bi stvarno hteo da probam sa nekim od jacih...tako ako ima jos ko neki predlog neka kaze...
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #488 poslato: Decembar 25, 2011, 02:16:48 posle podne »

Hvala na savetima...odlucio sam se za xpand....ali me zanima jos samo posto sadrzi tirozin jel bi smeo ja da ga koristim jer imam hipotireoidizam...???...utice li to nesto na moju stitnu?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #487 poslato: Decembar 25, 2011, 11:08:11 pre podne »

Heheheh Miro, necu odmah na Xpand :)

Zoli tako volim. Pre svega, iskreno, volim sve da probam a pored toga, ne volim bash da se zalecem.

A i uostalom, ko zna, mozhda mi bash Attack da ono shto mi treba :) Ako ne, idemo dalje :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #486 poslato: Decembar 25, 2011, 03:30:33 pre podne »

Naravno, stojim iza toga i jedva chekam da probam neki drugi :)

Idemo redom, sledeci je attack :D

Attack je ok ali nije u rangu onih koje sam naveo.Pa opet mislim da radis pametan potez sto ides postepeno,svaka cast tako i treba  ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #485 poslato: Decembar 25, 2011, 01:20:30 pre podne »

trenutno pauziram vec tri nedelje zbog neke povrede nevezano za bb...pa nameravam posle nove godine da krenem...valjda od 9-og januara...skupio sam neku kintu i planiram da uz elite whey koji imam jos nesto malo vise od pola kante uzmem i neki no reaktor...e sad koji no u kombinaciji sa tim bi ste mi preporucili???...napominjem da bi hteo da probam neki od jacih...jer sam probao attack i mega arginin i iskren da budem nisam nesto osetio...mozda sam dobio malo volje za trening i to je to ali nisam pio redovno vec probao par puta (dao mi cimer par doza)...
probaj ovaj
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/DY690-Xpand-Xtreme-Pump.htm
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #484 poslato: Decembar 25, 2011, 01:14:48 pre podne »

Naravno, stojim iza toga i jedva chekam da probam neki drugi :)

Idemo redom, sledeci je attack :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #483 poslato: Decembar 25, 2011, 12:56:30 pre podne »

Boja zanimljiva, ukus stvarno dobar ali me nishta nije odradio, bukvalno nishta nisam osetio :/

Sto se pumpe tice itd..slazem se da zaostaje za Shockom,Xpandom..ali moguce da nekome drugom daje bolje rezultate.Zato je i dobro sto NO reaktora ima dosta svakome neki radi.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #482 poslato: Decembar 24, 2011, 11:49:59 posle podne »

Ja sam ga pio sa ukusom guarane i zaista je odličan i veran ukus. Direktne efekte na treningu nisam osetio, ali pio sam dosta jače NO reaktore i generalno nisam baš osetljiv na stimulanse.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #481 poslato: Decembar 24, 2011, 10:21:29 posle podne »

Boja zanimljiva, ukus stvarno dobar ali me nishta nije odradio, bukvalno nishta nisam osetio :/
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #480 poslato: Decembar 24, 2011, 10:17:21 posle podne »

Probaj hot blood ,dobar je a i prednost je sto je pakovan u kesice i ukoliko ti ne odgovara mozes probati neki drugi.Pola sata pre treninga ili u toku samog treninga ga pijes.

Slazem se sa markom,inace bas sam danas pio jedan i to totalno ima boju kao krv a ukus poseban  :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #479 poslato: Decembar 24, 2011, 08:58:20 posle podne »

Probaj hot blood ,dobar je a i prednost je sto je pakovan u kesice i ukoliko ti ne odgovara mozes probati neki drugi.Pola sata pre treninga ili u toku samog treninga ga pijes.
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #478 poslato: Decembar 24, 2011, 08:41:37 posle podne »

trenutno pauziram vec tri nedelje zbog neke povrede nevezano za bb...pa nameravam posle nove godine da krenem...valjda od 9-og januara...skupio sam neku kintu i planiram da uz elite whey koji imam jos nesto malo vise od pola kante uzmem i neki no reaktor...e sad koji no u kombinaciji sa tim bi ste mi preporucili???...napominjem da bi hteo da probam neki od jacih...jer sam probao attack i mega arginin i iskren da budem nisam nesto osetio...mozda sam dobio malo volje za trening i to je to ali nisam pio redovno vec probao par puta (dao mi cimer par doza)...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #477 poslato: Decembar 24, 2011, 08:43:39 pre podne »

Da, mozes oba u mleku
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.