TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:38:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 140649 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #506 poslato: Januar 05, 2012, 10:12:41 posle podne »

To svakako stoji, ako ti je jak predji na slabiji :)

I najslabiji sagorevach ce ti uz regulisanu ishranu dati 100 puta bolje rezultate nego najbolji bez ishrane ;)

Javi kako napreduje :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Sarah92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #505 poslato: Januar 05, 2012, 08:18:30 posle podne »

Jak mi je DM , cim vidim rezultate a nisam toliko regulisala ishranu. Pitala sam za super cuts , posto mi je jeftiniji, a cula sam da nije los . Hvala :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #504 poslato: Januar 05, 2012, 07:06:15 posle podne »

Ako ti nije jak DB mozesh ponoviti to sa regulisanom ishranom, dace ti mnogo bolje rezultate. Ukoliko ti je jak, uzmi neki slabiji...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Sarah92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #503 poslato: Januar 05, 2012, 05:30:35 posle podne »

Hvala Vam. Smrsala sam sa DB jedno 3kg i sada bih ponovo jos toliko max. Ali sam mislila da nastavim sa super cutsom. Ne znam koji je jaci sagorevac, super cuts ili unidyne?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #502 poslato: Januar 05, 2012, 05:03:54 posle podne »

Da li neko moze da mi pomogne, dvoumim se izmedju dva sagorevaca. Koristila sam dyma burn i pomogao mi je malo, s tim da nisam bas reguliosala ishranu. Sada bh uz adekvatnu ishranu uzela super cuts 3 ili unidyne ? Treniram 4 puta nedeljno , i imam cardio treninge. Inace hocu 3kg da smrsam. Hvalaaa

Ukoliko nisi sredila ishranu ni jedan ti nece pomoci.Dyma burn je jako jak i ako ti on nije pomogao nece ni navedena dva.Sredi ishranu inace dzaba ti sve veruj mi!  A kazes da sada jesi sredila,ako je to stvarno tako pokusaj prvo jedan pa drugi kasnije da vidis reakciju organizma.Ne moze ti niko od nas tacno reci koji je za tebe dobar i koji ce ti dati rezultate vise ili manje iz razloga sto se svi razlikujemo i svakome drugacije deluje.
Sačuvana
Sarah92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #501 poslato: Januar 05, 2012, 04:54:47 posle podne »

Da li neko moze da mi pomogne, dvoumim se izmedju dva sagorevaca. Koristila sam dyma burn i pomogao mi je malo, s tim da nisam bas reguliosala ishranu. Sada bh uz adekvatnu ishranu uzela super cuts 3 ili unidyne ? Treniram 4 puta nedeljno , i imam cardio treninge. Inace hocu 3kg da smrsam. I da posle ovog sagorevaca koji bih sada uzela nebih vise koristila sagorevace, tao da sam mislila postepeno da smanjim, prvo slabiji sagorevac pa onda d prestanem sa koriscenjem. Hvalaaa
« Poslednja izmena: Januar 05, 2012, 05:03:37 posle podne od strane Sarah92 » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #500 poslato: Decembar 31, 2011, 12:33:19 posle podne »

Ako imaš hipotireoidizam onda si na terapiji hormonima pa zato ne dodatna suplemenatcija tirozinom..
ali čak i da nisi na terapiji tvoj organizam je osetljiviji na dejstvo tirozina i možeš mnogo lakše da se "predoziraš"...
od volje ti pa javi se kad  završiš eksperiment
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #499 poslato: Decembar 30, 2011, 10:29:51 posle podne »

Imam Elite whey , Creatine Monohidrate od Dymatize-a, multivitamin, Ca, Mg....tako da jos BCAA i Glutamin...ishrana mi je kol'ko tol'ko sredjena(solidna sasvim) ...
Ne kapiram samo jednu stvar...Tirozin pojacava rad stitne zlezde sto bi u mom slucaju bilo dobro jer ja imam HIPOtireoidizam... i uostalom pricamo o tirozinu koji se nalazi u malim kolicinama u NO reaktoru , ne bih ga sigurno koristio kao sagorevac...
Uzeo sam danas u Pansportu u Nisu par kesica Hot Blood-a  i da odradicu da kazem malo testiranje...koristicu par puta i posle cu da odradim analize hormona stitne zlezde...pa videcemo... :)
hvala svima na savetima...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #498 poslato: Decembar 30, 2011, 09:15:25 posle podne »

Ionako sagorevači nisu krucijalni nego pridržavanja ishrani...
ima puno suplementata koji ti mogu pomoći da postigneš cilj, a Marko ti je lepo naveo šta
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #497 poslato: Decembar 30, 2011, 05:29:27 posle podne »

aha...e pa nista onda...znaci da izbegavam preparate sa tirozinom?...da ukombinujem onda ove dve stvari:

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA664-Kre-alkalyn-PRO.html
 i
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Preparati-na-bazi-arginina/SN395-Hemo-NO.html

ne da izbegavaš nego da izbaciš, što znači nema ni guarane ni red bula itd...

a za ovo što si naveo - i to bi ti bilo dobro da izbegneš.

Uzmi ovo što ti je Marko preporučio, odlična kombinacija suplemenata, nećeš pogrešiti ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #496 poslato: Decembar 29, 2011, 09:37:37 posle podne »

Dobar whey protein,BCAA,glutamin,creatin monohidrat,multivitamin i kvalitetna ishrana.fokusiraj se na ove suplemente koji imaju gradivnu ulogu!
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #495 poslato: Decembar 29, 2011, 03:55:25 posle podne »

aha...e pa nista onda...znaci da izbegavam preparate sa tirozinom?...da ukombinujem onda ove dve stvari:

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA664-Kre-alkalyn-PRO.html
 i
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Preparati-na-bazi-arginina/SN395-Hemo-NO.html
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #494 poslato: Decembar 28, 2011, 01:02:37 posle podne »

da, pod obavezno

znam zvuči surovo... ali pričala sam sa lekarima (endokrinolozima) baš o tome
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #493 poslato: Decembar 27, 2011, 01:55:31 posle podne »

Hvala na savetima...odlucio sam se za xpand....ali me zanima jos samo posto sadrzi tirozin jel bi smeo ja da ga koristim jer imam hipotireoidizam...???...utice li to nesto na moju stitnu?

U tom slucaju bolje da ga zaobidjes  :(
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #492 poslato: Decembar 27, 2011, 11:34:50 pre podne »

Hvala na savetima...odlucio sam se za xpand....ali me zanima jos samo posto sadrzi tirozin jel bi smeo ja da ga koristim jer imam hipotireoidizam...???...utice li to nesto na moju stitnu?

ne smeš, niti bilo šta od jačih sagorevača... žao mi je, isti slučaj

ako ne veruješ meni pitaj tvog endokrinologa koji ti je prepisao terapiju
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.339 sekundi sa 18 upita.