TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:09:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: lični trener  (Pročitano 45712 puta)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #119 poslato: Decembar 31, 2013, 12:22:15 posle podne »

Sto se trenera tice,ja sam cula iz Bg-a da ima neki jako dobar Marko U...... U nesto,cudno prezime ima, zovu ga Markoni. Za njega sam cula da je bas jako dobar pa eto,ako nekom treba.

jeste,jeste,on je i na forumu ovde...stavrno lik kida
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #118 poslato: Decembar 07, 2013, 12:26:34 pre podne »

Markoni rules i na PS forumu :D
taj se davno preselio na ana.rs i zaboravio na ps.
Tek sad videh...
Mnogi dobri momci odose sa ovog foruma...nema ni Biochema,ni Quaresme...Markoni svrati ali ne pise...
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #117 poslato: Decembar 03, 2013, 05:26:53 posle podne »

Moje licno misljenje je da trener obicnom rekreativcu uopste nije potreban. Na netu postoji milion programa za vezbanje, aplikacija, videa.. foruma! Moze se pronaci sve i o ishrani.. Samo je potrebno par meseci da se sve to lepo nadje, procita i svaki dan uci i proba nesto novo. Ali s druge strane ako neko ima pare za bacanje i plus ga mrzi da se snalazi sam, trener je uvek na raspolaganju.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #116 poslato: Decembar 03, 2013, 04:31:32 posle podne »

Markoni rules i na PS forumu :D
taj se davno preselio na ana.rs i zaboravio na ps.
Sačuvana
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #115 poslato: Decembar 03, 2013, 08:09:19 pre podne »

Ja sam prošle godine imala ličnog trenera i nijednog trenutka se nisam pokajala, baš me je fino ''sredio''... Samo sam se ja zeznula što nisam ishranu prilagodila treninzima, ili sam jela mnogo slatkiša ili gotovo da nisam ni jela (poslednji ispitni rok bejaše u jeku), pa svi mišići koje sam izgradila nisu mogli da se vide od salceta koje je ostalo. :) Iako ga je bilo, mnogo mi se sviĂ°a kako sam izgledala, bejahu to lepa vremena kad sam imala 74kg...
Dečko se zove Nikola, radio je u Athletic's Gym-u na Vidikovcu, sad je na Labudovom brdu u Aerobic mania fitnes centru. I dalje drži individualne treninge. :) Inače je urnebesan, ostali smo ortaci i dalje se čujemo, ali kad se radi, radi se i baš nadgleda situaciju, što je meni u to vreme bilo potrebno jer volim kad me kontrolišu. :D
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #114 poslato: Novembar 24, 2013, 03:59:53 posle podne »

Markoni rules i na PS forumu :D
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #113 poslato: Novembar 23, 2013, 09:29:35 posle podne »

dobar je markoni, kome treba kontakt > pm
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
ZaraDva
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #112 poslato: Novembar 23, 2013, 06:01:54 posle podne »

Sto se trenera tice,ja sam cula iz Bg-a da ima neki jako dobar Marko U...... U nesto,cudno prezime ima, zovu ga Markoni. Za njega sam cula da je bas jako dobar pa eto,ako nekom treba.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #111 poslato: Decembar 29, 2008, 01:52:32 posle podne »

vec smo pricali o ovome....   u Novom Sadu konkretno Visa skola za sportske trenere TIMS i  Fakultet sporta i fizickog vaspitanja.



TIMS vec 4-5 godina nije visa skola, vec fakultet za sport, tamo ja studiram, program je isti kao i na difu...

izvini :)  isti kao na difu - trogodisnje?

3+2 pa sad dal je bas bas isti ne znam, ali u prici sa drugarima sa difa, imamo sve iste predmete...

nas dosta opterecuju sa opstim predmetima a kod vas je vise orijentisano na praksu - sto je super...
mada generalno imam los stav prema kompletnoj edukaciji iz nase oblasti ovde....

pa verovatno ni jedno ni drugo bas ne valja u potpunosti, ali ja sam generalno jako zadovoljan... super je kad si podeljen u male grupe pa je bolje na predavanju, mozes sve pitati... realno ako stvarno to zelis mozes sve ali sve nauciti...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #110 poslato: Decembar 29, 2008, 01:44:57 posle podne »

vec smo pricali o ovome....   u Novom Sadu konkretno Visa skola za sportske trenere TIMS i  Fakultet sporta i fizickog vaspitanja.



TIMS vec 4-5 godina nije visa skola, vec fakultet za sport, tamo ja studiram, program je isti kao i na difu...

izvini :)  isti kao na difu - trogodisnje?

3+2 pa sad dal je bas bas isti ne znam, ali u prici sa drugarima sa difa, imamo sve iste predmete...

nas dosta opterecuju sa opstim predmetima a kod vas je vise orijentisano na praksu - sto je super...
mada generalno imam los stav prema kompletnoj edukaciji iz nase oblasti ovde....
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #109 poslato: Decembar 29, 2008, 01:40:24 posle podne »

vec smo pricali o ovome....   u Novom Sadu konkretno Visa skola za sportske trenere TIMS i  Fakultet sporta i fizickog vaspitanja.



TIMS vec 4-5 godina nije visa skola, vec fakultet za sport, tamo ja studiram, program je isti kao i na difu...

izvini :)  isti kao na difu - trogodisnje?

3+2 pa sad dal je bas bas isti ne znam, ali u prici sa drugarima sa difa, imamo sve iste predmete...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #108 poslato: Decembar 29, 2008, 09:22:27 pre podne »

ne znam kako je u drugim teretanama,al u ovoj mojoj je u mom primeru bilo ovako:
drugarica i ja dolazimo u teretanu,prijavimo se,platimo mesecnu karticu,presvucemo se,ulazimo u salu,na vratima sale saceka nas neki lik i pita "doba dan..vi ste nove u teretani...bla bla" ...onda nam je objasnio kako radi traka i bicikl ( ??? ko da su to jedine sprave u teretani) i na kraju smo radile neke trbusnjake...pitao nas je koliko imamo godina (drugarica 16,ja 14) i onda nam rekao da ne treba da radimo anaerobni trening jer je to za muskarce,vec kao samo kardio...

posto ja nisam imala pojma kakvi su treneri po teretanama,meni se ovaj na prvi pogled ucinio ok,posle skapiram da nema blage veze...i uglavnom sve devojke/zene stavi na kardio...kao "tegovi nisu za zene" i tako tu spiku fura...

katasotrofa :(   koja je kod nas nazalost "normalna"...  i nije ni cudo sto su ljudi slabo informisani po tom pitanju...   
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #107 poslato: Decembar 29, 2008, 09:14:42 pre podne »

vec smo pricali o ovome....   u Novom Sadu konkretno Visa skola za sportske trenere TIMS i  Fakultet sporta i fizickog vaspitanja.



TIMS vec 4-5 godina nije visa skola, vec fakultet za sport, tamo ja studiram, program je isti kao i na difu...

izvini :)  isti kao na difu - trogodisnje?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #106 poslato: Decembar 28, 2008, 06:10:07 pre podne »

Mani taj marketing sa faxa :)...

Pa ja ti to i pisem, ti nemas problema jer si imao vezu, ali nemozez to uzimati po "defaultu", nema svako veze...
I zavisi koliki su ti apetiti, mozes ti O.K. ziveti trenirajuci tako ljudi koji su preko preporuke saznali za tebe, ali samo sa dobrim marketingom mozes izvuci maksimum...

Neznam zasto si ogorcen zbog tih ljudi, to je realnost, sta je onda sa onim pravim kriminalcima koji ubijaju ljude, onda bi i zbog toga trebao da budes ogorcen :)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #105 poslato: Decembar 28, 2008, 02:32:37 pre podne »

Огњене, већ рекох да није проблем са мном, већ моје огорчење што свакави преваранти првенствено каљају професију кондиционих тренера, а потом и просто краду хлеб људима тј. тренерима који заиста желе да помогну другима, итд итд...

Ако имаш добру везу, довољно је само знање, јер та веза већ има одређен број сталних клијената, зар не?! Не заборави да причамо о личним тренерима, а не о спортским или клупским!  ;)

Даље, наравно да људи не знају који је тренер добар, а који не, али врло брзо то и схвате... а довољно сам компетентан да тврдим да је у Србији најбољи "вербални" маркетинг... о томе могу до сутра да причам и то не само везано за спорт, већ и из других сфера!

И немојмо више спомињати маркетинг, цео семестар га слушам, одлепићу... "цена, дистрибуција, спортска понуда, ПР,...."  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.