TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:01:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tribulus-kada, kako i zašto  (Pročitano 44561 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #75 poslato: Maj 23, 2020, 12:34:50 pre podne »

što se tiče pojašnjenja o tribulusu detaljno, tekst čiji sam autor... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/istina-o-tribulusu-mitovi-i-cinjenice

uopštena preporuka oko doziranja - uzimaj ga 6-8 nedelja, 3 puta na dan uz obroke (razmak od 6-8 h, 250-1500 mg po dozi, 20-90% sadržaj saponina) potom napravi pauzu od oko 4 nedelje („povratak osetljivosti“), pa možeš ponoviti „ciklus“.

trudiš se da se hraniš što bolje? 4-6 obroka? pratiš ciljani unos proteina, hidrata, masti?

da li imaš mogućnosti da odradiš hormone pre uzimanja trubulusa? barem ukupni testosteron, estradiol, prolaktin, jutarnji koritizol, tsh, t4, t3? problemi si libidom? energija za dnevne aktivnosti? hronični umor? kako spavaš? redovni obroci?

zdravstveno sve ok? radio skorije lab.nalaz krvi i urina? ne piješ nikakve lekove?
« Poslednja izmena: Maj 23, 2020, 12:37:45 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Nemanja0s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #74 poslato: Maj 22, 2020, 08:11:21 posle podne »

Pozdrav svima,
Molim vas ukoliko neko zna kako da doziram tribulus tablete, da li da pijem uvece ili ujutru ili po pola tablete ujutru i uvece? Imam 30 godina, uzeo sam ga u nadi da mi da malo vise energije i bolji opravak misica, uz njega uzimam whey i trudim se da se hranim sto bolje. Radi se o tribulusu TT 1600mg ekstrakta tribulus terrestis, 80% saponina, 15mg cinka po tableti. Treniram 4 puta nedeljno ako je ta informacija uopste potrebna.😊 zamolio bih i za malo objasnjenje u odgovoru cisto da znam zbog cega mi to predlazete 🙂 hvala u napred na odgovorima, veliki pozdrav 😊😊
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #73 poslato: Jul 08, 2013, 02:45:58 posle podne »

Dal bi mi dao jos vise snage..

Kreatin, beta alanin i dobar no reaktor. Samo obrati paznju na gramazu kreatina i beta alanina u reaktoru i koriguj svoje doze
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #72 poslato: Jul 08, 2013, 02:18:59 posle podne »

ili možda čak neki NO reaktor ukoliko ti je potreban dodatni "kick" pre treninga, i više snage na treningu.  Naravno, ako si zdrav potpuno.

Ostalo sve zavisi od načina ishrane i treninga - to mnogo više utiče nego suplementacija, kad je snaga u pitanju :)

Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #71 poslato: Jul 08, 2013, 11:56:19 pre podne »

Aha, ti si vec uzeo Tribulus. Nista, ako ne budes mogao da ga prodas, ti mozes probati i sa njim, cisto da vidis kako ce ti leci, da ne bude da si bacio novac jer on nema neke nezeljene efekte, jedino se moze desiti da ne osetis nikakvu razliku. Ili ga lepo odlozi sa strane, da saceka kupca. 
Sačuvana
DaliborSavic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #70 poslato: Jul 08, 2013, 10:42:35 pre podne »

Uzecu onda kreatin kad prodam ovaj tribulus..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #69 poslato: Jul 08, 2013, 10:26:19 pre podne »

Zasto onda ne uzmes kreatin, od njega ces sigurno imati vise koristi nego od tribulusa?
Sačuvana
DaliborSavic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #68 poslato: Jul 08, 2013, 10:22:19 pre podne »

Dal bi mi dao jos vise snage..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #67 poslato: Jul 08, 2013, 10:19:32 pre podne »

Nema potrebe, s obzirom na godine. Na sta tacno mislis kad kazes da te dodatno radi?
Sačuvana
DaliborSavic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #66 poslato: Jul 08, 2013, 10:11:33 pre podne »

Imam amino tecne (california fitess,946ml)  , protein Amix whey protein pro 85 .  Dal pored ovoga da uzmem i twinlabov tribulus u kapsulama ? Msm da mi je nepotreban s obzirom da imam 21 godinu .. Znaci dal bi me dodatno radio ? tj jel ima ili nema potrebe da ga uzmem :D ?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #65 poslato: Jul 08, 2013, 10:05:45 pre podne »

Mislim da ti sa 22 godine kada su hormoni u jeku ne treba tribulus. Efekti koje eventualno mozes osetiti od njega u ovom periodu verovatno bi bili placebo.

Sta imas od suplemenata?
Sačuvana
Somy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #64 poslato: Jul 08, 2013, 07:02:04 pre podne »

pored sredjene ishrane, i osnovne suplementacije, ako dodam jos i tribulus, jel ce mi dati i on malo snage i mase, s obzirom na to da imam 22 godine ???

znaci, samo mi to nedostaje u kombinaciji, a hocu da izvucem maximum, koliko god je to moguce...

HVALA
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #63 poslato: Jun 18, 2013, 11:49:37 posle podne »

Protein i vitaminskomineralni kompleks koji je po meni veoma bitan i osnova.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #62 poslato: Jun 18, 2013, 12:48:24 pre podne »

Protein gledaj uvek da imaš, a sve ostalo onda kada i ako ti to finansijske mogućnosti dozvole.
Sačuvana
DaliborSavic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #61 poslato: Jun 17, 2013, 11:47:49 posle podne »

Hvala vam, pomogli ste mi :) onda cu lepo da sacekam da kupim protein i amino i onda cu da pocnem i tribulus.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.