TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:58:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako izdržati dijetu?  (Pročitano 10013 puta)
Djokili
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #33 poslato: April 19, 2011, 11:08:02 posle podne »

Ima smisla to što pričaš, ali sa druge strane ljudi koji su u deficitu sa kalorijama, a ne vode računa o makroima u ishrani neće bog zna šta postići po pitanju poboljšanja izgleda i zdravlja, vrlo verovatno da će se desiti sasvim suprotno ;)

Naravno da sam mislio na pridrzavanje makroa,zato sam se ja odlucio da idem na visoko proteinsku dijetu sa umerenim unosom hidrata i zdravih masti sa tim da budem u deficitu nekih 500 kcal dnevno jer volim po nekad da zgresim :) da sam na low carb ili cetto,jedan cheat meal u pogresno vreme i ode sve u ***** :) Naravno ne treba preterivati sa deficitom da se nebi desilo sasvim suprotno sto ti kazes, usporimo metabolizam, katabolizam i pad imunog sistema :)

Šta je cetto?

keto?

Mislio sam na Keto oO
Ne znam sto napisah tako :))
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #32 poslato: April 18, 2011, 09:27:51 posle podne »

Ima smisla to što pričaš, ali sa druge strane ljudi koji su u deficitu sa kalorijama, a ne vode računa o makroima u ishrani neće bog zna šta postići po pitanju poboljšanja izgleda i zdravlja, vrlo verovatno da će se desiti sasvim suprotno ;)

Naravno da sam mislio na pridrzavanje makroa,zato sam se ja odlucio da idem na visoko proteinsku dijetu sa umerenim unosom hidrata i zdravih masti sa tim da budem u deficitu nekih 500 kcal dnevno jer volim po nekad da zgresim :) da sam na low carb ili cetto,jedan cheat meal u pogresno vreme i ode sve u ***** :) Naravno ne treba preterivati sa deficitom da se nebi desilo sasvim suprotno sto ti kazes, usporimo metabolizam, katabolizam i pad imunog sistema :)

Šta je cetto?

keto?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: April 18, 2011, 02:13:50 posle podne »

Ima smisla to što pričaš, ali sa druge strane ljudi koji su u deficitu sa kalorijama, a ne vode računa o makroima u ishrani neće bog zna šta postići po pitanju poboljšanja izgleda i zdravlja, vrlo verovatno da će se desiti sasvim suprotno ;)

Naravno da sam mislio na pridrzavanje makroa,zato sam se ja odlucio da idem na visoko proteinsku dijetu sa umerenim unosom hidrata i zdravih masti sa tim da budem u deficitu nekih 500 kcal dnevno jer volim po nekad da zgresim :) da sam na low carb ili cetto,jedan cheat meal u pogresno vreme i ode sve u ***** :) Naravno ne treba preterivati sa deficitom da se nebi desilo sasvim suprotno sto ti kazes, usporimo metabolizam, katabolizam i pad imunog sistema :)

samo teretana (rad sa opterećenjem), pametno odraĂ°en kardio trening i kontrola ugljenih hidrata u kritičnim periodima - uveče,  pravilan odabir namirnica i češći obroci - često daju najbolje rezultate za rekreativce, a ova dijeta nema neki poseban zvučan naziv ;)
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #30 poslato: April 18, 2011, 08:26:06 pre podne »

Jaka volja i disciplina i eto napredka
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #29 poslato: April 18, 2011, 06:12:03 pre podne »

Ima smisla to što pričaš, ali sa druge strane ljudi koji su u deficitu sa kalorijama, a ne vode računa o makroima u ishrani neće bog zna šta postići po pitanju poboljšanja izgleda i zdravlja, vrlo verovatno da će se desiti sasvim suprotno ;)

Naravno da sam mislio na pridrzavanje makroa,zato sam se ja odlucio da idem na visoko proteinsku dijetu sa umerenim unosom hidrata i zdravih masti sa tim da budem u deficitu nekih 500 kcal dnevno jer volim po nekad da zgresim :) da sam na low carb ili cetto,jedan cheat meal u pogresno vreme i ode sve u ***** :) Naravno ne treba preterivati sa deficitom da se nebi desilo sasvim suprotno sto ti kazes, usporimo metabolizam, katabolizam i pad imunog sistema :)

Šta je cetto?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #28 poslato: April 17, 2011, 11:14:48 pre podne »

I naravno nije sve u kalorijama ali skroz ima smisla to što pišeš!
Sačuvana
Djokili
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #27 poslato: April 15, 2011, 10:57:07 posle podne »

Ima smisla to što pričaš, ali sa druge strane ljudi koji su u deficitu sa kalorijama, a ne vode računa o makroima u ishrani neće bog zna šta postići po pitanju poboljšanja izgleda i zdravlja, vrlo verovatno da će se desiti sasvim suprotno ;)

Naravno da sam mislio na pridrzavanje makroa,zato sam se ja odlucio da idem na visoko proteinsku dijetu sa umerenim unosom hidrata i zdravih masti sa tim da budem u deficitu nekih 500 kcal dnevno jer volim po nekad da zgresim :) da sam na low carb ili cetto,jedan cheat meal u pogresno vreme i ode sve u ***** :) Naravno ne treba preterivati sa deficitom da se nebi desilo sasvim suprotno sto ti kazes, usporimo metabolizam, katabolizam i pad imunog sistema :)
« Poslednja izmena: April 15, 2011, 11:04:38 posle podne od strane Djokili » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: April 15, 2011, 06:31:41 posle podne »

Nema sta da izdrzis,ili hoces lepo da izgledas ili neces.Zna se sta je cena toga.Lakse mi je da ne pojedem jednu cokoladu od od 100g nego da trcim na traci 45 minuta.Ako hoces da mrsavis bitno je da si u deficitu.

mnogo češće ljudi pojedu tu čokoladu i onda pokošavaju da je potroše na sve moguće načine....
ima tu dosta toga da se izdrži.. posebno uveče npr. ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: April 14, 2011, 11:39:11 pre podne »

Nema sta da izdrzis,ili hoces lepo da izgledas ili neces.Zna se sta je cena toga.Lakse mi je da ne pojedem jednu cokoladu od od 100g nego da trcim na traci 45 minuta.Ako hoces da mrsavis bitno je da si u deficitu.

jeste, sve je u glavi, ali nekad ima i teških momenata kao što su iscrpljenost, pospanost, stagnacija rezultata... i onda se desi da motivacija opadne... zbog toga sam otvorila temu da razmenimo iskustva jer je fitnes celokupna promena životnog stila, a ne kratkotrajna deonica :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #24 poslato: April 14, 2011, 07:12:32 pre podne »

Ima smisla to što pričaš, ali sa druge strane ljudi koji su u deficitu sa kalorijama, a ne vode računa o makroima u ishrani neće bog zna šta postići po pitanju poboljšanja izgleda i zdravlja, vrlo verovatno da će se desiti sasvim suprotno ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Djokili
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #23 poslato: April 14, 2011, 01:56:00 pre podne »

Nema sta da izdrzis,ili hoces lepo da izgledas ili neces.Zna se sta je cena toga.Lakse mi je da ne pojedem jednu cokoladu od od 100g nego da trcim na traci 45 minuta.Ako hoces da mrsavis bitno je da si u deficitu.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #22 poslato: Mart 31, 2011, 07:36:53 posle podne »

Now you'r catching up!
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #21 poslato: Mart 31, 2011, 02:26:25 posle podne »

O bože doktorka, pa pravi bilder nikad ne prestaje dijetu, samo menja količinu hrane koju jede ;)

O oprosti :) but ofcourse... how silly of me... diet is forever... ili tako nešto


Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Mart 31, 2011, 09:20:21 pre podne »

Treba uvek gledati napred u svoj cilj,treba motivisati sebe svaki dan iznova i iznova.Kada motivacija dodje "spolja",jako brzo nestane,prodje...Motivacija mora da bude "iznutra"... Naravno da nije lako,da je lako svi bi izgledali dobro....Ovo je svet za jake....Ili jesi ili nisi...!!!

svaki rezultat i jeste ništa drugo nego odraz našeg načina razmišljanja...   bilo pozitivan ili negativan ishod...

samo su ljudi jako skloni kukanju i traženju izgovora... a to ne vodi nikuda..

sve u svemu slažem se :) 
Sačuvana
Ruud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #19 poslato: Mart 30, 2011, 10:18:10 posle podne »

Не знам... Ја сам још релативно нов у овоме и мене држи то да уз теретану иде здрав живот, после недељу дана сам се загрејао за исту, и немам намеру да престајем ...  :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 19 upita.