TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 03:30:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanjce  (Pročitano 24207 puta)
sasamilcic23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #71 poslato: April 03, 2014, 03:05:11 posle podne »

kupio sam animal cuts pijem ga kada imam kruzni trening 3 puta nedeljno
moje pitanje se odnosi na dane kada nemam kruzne treninge  i kada radim u teretani sa tegovima ?
 da li animal cuts radi samo ako trcim i radim kardio treninge sa tegovima malim tezinama pa vise sprava sa 10 ponavljanja pa tako 4 serije
 ili radi i kada radim normalno u teretani npr. popijem ga pa radim dve grupe misica - grudi biceps itd
jer ako radi samo uz kardio .. onda necu da ga pijem kada idem u teretanu da radim po 1 ili dve grupe misica
ili moram da poredjam sprave sa tegicima pa da pravim male pauze od po 5 secundi da bi imao efekta , pa na kraju da istrcim pola sata, ovo pitam jer ne mogu odem u teretanu i da trcim sat vremena
 i da li ima efekta ac ako ga pijem npr samo ponedeljkom sredom i petakom  ... ili moram da ga pijem 4 ili 5 dana za redom
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 08, 2012, 12:01:39 pre podne »

Prestanite iz teme u temu da širite vaše razmirice. Lični sukob prenesite na pp, e-mail, telefon ili bilo koji vid komunikacije van foruma. Hvala!

Nema problema, ja sa ovim tipom vise ne komuniciram,izvinjavam se sa moje strane tebi, samo smo diskutovali da bi neko nesto naucio,ali sa njim je to nemoguce,tako da se povlacim :)
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #69 poslato: Oktobar 07, 2012, 11:50:08 posle podne »

Laku noć svima :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #68 poslato: Oktobar 07, 2012, 11:47:56 posle podne »

Radim ja, ne brini se ... :)

Cuti,bas sam se zabrinuo :) i nemoj nikako whey protein i vitamin c, ponesi paradajz u teretani (sto veci) i slaninicu jedno 200 gr za PWM :D

Ja ću paradajz, prirodne vitamine i prirodne proteine, a ti puni frižider ampulama i cepaj iglu, pa ćeš kad porasteš, u mojim godinama biti najjači evnuh na groblju ...

:)
« Poslednja izmena: Oktobar 07, 2012, 11:49:36 posle podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #67 poslato: Oktobar 07, 2012, 11:46:50 posle podne »

Otkud to da je moguć "lični sukob" sa nekim koga ne poznaješ ?!

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 07, 2012, 11:34:17 posle podne »

Prestanite iz teme u temu da širite vaše razmirice. Lični sukob prenesite na pp, e-mail, telefon ili bilo koji vid komunikacije van foruma. Hvala!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:33:56 posle podne »

Radim ja, ne brini se ... :)

Cuti,bas sam se zabrinuo :) i nemoj nikako whey protein i vitamin c, ponesi paradajz u teretani (sto veci) i slaninicu jedno 200 gr za PWM :D
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #64 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:33:28 posle podne »

Ja nikad nisam bio u zatvoru. Pitaj njega.

Ali si malopre sam dao odgovor.

:)

Nije sve onako kako izgleda.

Zdrav život je moguć jedino ako čovek u širokom luku zaobilazi apoteku i pekaru :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #63 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:32:24 posle podne »

Radim ja, ne brini se ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:30:27 posle podne »



I razmisli kako je tvoj ortak u zatvoru napravio najveći napredak  bez suplementacije, bez "kvalitetne" ishrane i bez "kvalitetnog" treninga.

:)

Pa onda ti znas put do uspeha ? jos je fora da krenes sa tim,teku pripreme mesecima za prvi trening i nikako da krene :D
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #61 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:30:08 posle podne »

Ma nema sukoba. Čista razmena :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #60 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:29:43 posle podne »

Odoh na trening.

A posle gledamo Real Madrid ... :)

Pozdrav svima.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:28:59 posle podne »


Prijatan ostatak dana ti želim i svako dobro ... :)

Pa fora je sto i ja tebi zelim isto :D i nemoj da se ljutis,budi malo fleksibilniji u sukobu misljenja,tu se nauce mnoge stvari
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #58 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:28:45 posle podne »

I odgledaj video, neka ti bilder kaže ako već meni ne veruješ ...

I razmisli kako je tvoj ortak u zatvoru napravio najveći napredak  bez suplementacije, bez "kvalitetne" ishrane i bez "kvalitetnog" treninga.

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #57 poslato: Oktobar 07, 2012, 05:27:36 posle podne »

Za sve nedomuice u vezi ishrane i suplementacije i trovanja vitaminima pitajte doktora bjelicu :D napravite mu tamo podforum,da prosiri ljudima znanje :) hahaha, ma brate uzivam ja :) nasmeju me tvoji postovi do bola :) bas su dobri za razbibrigu

:)

Prijatan ostatak dana ti želim i svako dobro ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.