TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394573 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:48:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: daj neki gejner  (Pročitano 9699 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Avgust 07, 2011, 09:41:18 posle podne »

Zapravo nekad nije lako ni žderati :) ali poenta je jasna: bez muke nema mišića ;)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #16 poslato: Avgust 07, 2011, 02:54:39 posle podne »

Neko je karakter, a neko je powerlifter. ;)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Avgust 07, 2011, 11:51:00 pre podne »

Nije svako fanatik i tesko je reci ne porocima.Tu se radi i o karakteru sto nema svako.Mnogo je lakse zderati nego trenirati i jesti gluposti.Ali svako bira sta radi.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2011, 01:42:24 pre podne »

Bez zezanja treba da proveri šećer u krvi

Ne znam kako je tebi ali ja odlepim od takvih likova... To shto on ima problem i fizichki i u glavi je njegova stvar ali taj nedostatak samosvesti kod choveka koji mu ne dozvoljava da promeni loshe navike pored nechije dobre volje da mu pomogne iako od toga nema ama bash nikakve koristi, vec ga vodi human ljudski poriv da svoje znanje primeni u svrhu pomoci onom kome je potrebna i kome je moze pruziti bar informacijom, i tako te odbije i nastavi sa samounishtenjem- to me dovodi do ludila, takve likove na kraju pochnesh da ignorishesh inache ti izazovu krah nervnog sistema... Ovako neshto se u medicini smatra "krupnijim" problemom, zar ne? Sitnim josh i progledash kroz prste...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Avgust 06, 2011, 10:17:26 posle podne »

Bez zezanja treba da proveri šećer u krvi
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Avgust 05, 2011, 07:38:03 posle podne »

Ljudima su gejneri sinonim za masu(što i jeste tačno), ali nije isto kada neko ima 15-20 ili više kg deficita i možda 5 ili 10kg. Ne mora ni u prvom slučaju da se koristi gejner, ali svakako da ima više smisla nego njegovo korišćenje u drugom slučaju, tj. kod manjeg deficita u kilaži.

U mojoj teretani čovek od 190cm i nekih 130kg(vrlo nekvalitetnih) godinama koristi gejnere(i to one niže klase) i ne daje drugima ni najmanju mogućnost da ga ubede u whey. Jednostavno, njemu je bitno da je što teži i masivniji.  :-\

Još ako je salce oko stomaka... promeniće mišljenje kad dobije šećernu bolest.. ali njegova je sudbina...

Salce?! Čovek ima ogroman spasilački pojas oko onogo što se nekada nazivalo struk. :D Jeste on visok, ali mu ogroman deo mase završava oko stomaka. Iz godine u godinu je sve veći, ali u stomaku. Ja lično znam da koristi gejnere već 2 godine, a za pre toga mogu samo da nagaĂ°am da ih je koristio.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Avgust 05, 2011, 05:33:23 posle podne »

nikome ne bih preporučila gejner koji u sebi sadrži manje od 30% proteina, a od ugljenih hidrata ima samo čistu dekstrozu...

nema potrebe izazivati skokove šećera u krvi toliko, bez potrebe.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #10 poslato: Avgust 05, 2011, 04:29:04 posle podne »

Ljudima su gejneri sinonim za masu(što i jeste tačno), ali nije isto kada neko ima 15-20 ili više kg deficita i možda 5 ili 10kg. Ne mora ni u prvom slučaju da se koristi gejner, ali svakako da ima više smisla nego njegovo korišćenje u drugom slučaju, tj. kod manjeg deficita u kilaži.

U mojoj teretani čovek od 190cm i nekih 130kg(vrlo nekvalitetnih) godinama koristi gejnere(i to one niže klase) i ne daje drugima ni najmanju mogućnost da ga ubede u whey. Jednostavno, njemu je bitno da je što teži i masivniji.  :-\

Još ako je salce oko stomaka... promeniće mišljenje kad dobije šećernu bolest.. ali njegova je sudbina...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Avgust 04, 2011, 04:03:19 posle podne »

Dokle god je paketića, ne zanima me. ;D ;D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #8 poslato: Avgust 04, 2011, 03:21:15 posle podne »

Ima masu i deda mraz al na sta to lici :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #7 poslato: Avgust 04, 2011, 02:31:21 posle podne »

mutant mass
Sačuvana
I don't give a fuck
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Avgust 04, 2011, 02:19:32 posle podne »

Ljudima su gejneri sinonim za masu(što i jeste tačno), ali nije isto kada neko ima 15-20 ili više kg deficita i možda 5 ili 10kg. Ne mora ni u prvom slučaju da se koristi gejner, ali svakako da ima više smisla nego njegovo korišćenje u drugom slučaju, tj. kod manjeg deficita u kilaži.

U mojoj teretani čovek od 190cm i nekih 130kg(vrlo nekvalitetnih) godinama koristi gejnere(i to one niže klase) i ne daje drugima ni najmanju mogućnost da ga ubede u whey. Jednostavno, njemu je bitno da je što teži i masivniji.  :-\
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Avgust 04, 2011, 01:38:39 posle podne »

AKozelis geiner onda Dymatize mega geiner je odlicna opcija po meni kao i volumass 35.Ali...to sve moze da ispadne na kraju kako ne zelis jer to nije whey vec ima dosta secera pa ako se ne vodi racuna otice sve u nekom drugom smeru.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Avgust 04, 2011, 12:52:52 posle podne »

I ja glasam za Elite Mass ili za Volumass 35,  kvalitetniji su jer sadrže više proteina, nije čist šećer ;)

a najpametnija kombinacija je samo čist protein, aminokiseline i mnogo pojačana ishrana, kao što su iznad mene već pomenuli!!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Avgust 04, 2011, 12:01:26 pre podne »

Imam jednog drugara koji je tvoje visine a bio je tvoje kilaze,stalno je kukao,hocu masu,hocu masu...Uzeo Gejner,a ishrana mu se uglavno sastojala od Pizze,coko mleka,plazme,itd.,u pocetku ni od toga se nije gojio,ali onda posle tri meseca polako je pocelo,on sav srecan,sad posle 6 meseci se pretvorio u du.e,kao prase i sad kuka hocu da smrsam. :D A i dalje jede isto... :D Uzmi Whey i ne cini sebi medvedju uslugu. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 20 upita.