TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:55:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koje je najbolje vreme za trening?  (Pročitano 12280 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Septembar 06, 2011, 04:39:19 posle podne »

Radim stojeće podizanje na prste(smith mašina, platforma 10cm), sedeće(jednom nogom) i radim ih na presi. Non stop menjam TUT, položaj stopala, težine itd. Počeli su da napreduju tek sa dva treninga nedeljno i fino ide. Genetika mi je rekla da ne mogu imati listove kao Fankhouser, ali ću biti zadovoljan i onim kod Dextera. :D :D
Sačuvana
nemus94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #16 poslato: Septembar 06, 2011, 04:17:02 posle podne »

Ja treniram kada stignem, tj.kad imam vremena :)

Kada sam po ceo dan bio slobodan, obicno sam oko 12-1 trenirao, to mi je okej bilo, sada uglavnom posle podne ili predvece :)


Roberte, sta radis za listove? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Septembar 06, 2011, 04:12:55 posle podne »

Pošto imam vremena i uslova, ja razmišljam da prvi put u životu probam varijatnu sa dva treninga dnevno. Pre podne treniram jednu mišićnu grupu, uveče drugu. Nisam povezao duži period treniranja u tom stilu, ali sam nekoliko puta probao i dopalo mi se.

Konkretno, pošto mi listovi zaostaju, volim da pre podne odradim do maksimuma kvadse i zadnju ložu, a uveče sa 3 vežbe bukvalno razbijem listove. Prvi put kada sam to probao, 4 dana sam bukvalno jedva hodao, a najveći problem je bilo ustajanje. :D :D
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #14 poslato: Septembar 06, 2011, 04:05:22 posle podne »

Ja vecinom imam isti termin oko treninga- pre podne. Kada preskocim taj trening radi slabije hrane i tako, onda mi odgovara posle 18h kada treniram. Mislim da mi je najgore vreme za trening izmedju 12h i 15h. Tad sam bas u out-u.

Htela sam svakako da probam jedno vreme da podelim trening na jutarnji kardio trening i onda posle podne trening u teretani. Stvarno me zanima da li cu biti vitalnija posle jutarnjeg kardio treninga.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #13 poslato: Septembar 06, 2011, 06:28:18 pre podne »

Dakle ja sam najgori od sve dece....ja treniram od 14:30 ili 15h...pre toga radim a onda zena i deca i kravata :)


Pa da ali nisi...sasvim je nebitno vremensko doba kada treniraš, to je takva sitnica da gotovo nema veze sa životom, pogotovo u bodybuilding - u
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #12 poslato: Septembar 05, 2011, 11:21:08 posle podne »

Dakle ja sam najgori od sve dece....ja treniram od 14:30 ili 15h...pre toga radim a onda zena i deca i kravata :)

_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?f2460de1c8e00ddfd956cc3731e72af4
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Septembar 05, 2011, 06:47:08 pre podne »

Što se mene tiče kod rekreativaca je najbolja opcija trenirati kad stigneš i ne navikavati se na samo jedan period treninga. Ovo govorim jer smatram da čovek uvek treba biti spreman dati svoj maksimum, a to se može postići samo ako se ne ulazi u kolotečinu.

Čak ne bi rekao da je to samo za rekreativce nego i aktivne sportiste. Uzmi ovaj primer, recimo poverlifter trenira svaki dan u odreĂ°eno vreme i recimo da koristi Poliquinov sistem da trenira samo 3 ili 11 sati nakon buĂ°enja kao neko idealno vreme treninga usled efikasnosti CNS-a i doĂ°e mu dan takmičenja i ima izlazak na podijum negde 16 sati nakon buĂ°enja, garantovano neće dati sve od sebe.

Dok sportista koji ne ulazi u ovu kolotečinu ima manje šanse da podbaci na takmičenju.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Septembar 05, 2011, 12:12:44 pre podne »

Ujutru trening tegovima (bilding)

Uvece  trening tegovi,sajle za armwrestling.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #9 poslato: Septembar 04, 2011, 07:52:56 posle podne »

Ubedljivo najbolje posle isteka radnog vremena. . . nema žena, nema balavurdije, milina. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #8 poslato: Septembar 04, 2011, 06:49:39 posle podne »

I meni je trening po defaultu od 8 uvece vec 5 godina ;) Al teretanu ne volim uvece isto, + je guzva nevidjena
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #7 poslato: Septembar 04, 2011, 06:33:11 posle podne »

Najvise snage imam uvece,od 20 h pa dalje,ne znam zasto ali tad sam pun snage a i najvise volim da igram fudbal pod reflektorima ili u sumrak kad zalazi sunce,leti je to od 19 h,a teretana moze uvek a nekako najbolje mi ujutru ne znam sto...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2011, 06:20:26 posle podne »

ja idem kad ima najmanje guzve, sad menjaju radno vreme pa cu morati da nadjem novi termin
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2011, 05:54:13 posle podne »

Ja sam, ina;e, trenirao u svim mogućim terminima. Imao sam tako faze, nekada se prilagoĂ°avao poslu, a nekada godišnjem dobu, tj. vremenskim uslovima.
Generalno, najviše mi je prijalo kada sam trenirao od 18-19h, ali u poslednje vreme imam neke obaveze u to doba i treniram oko podneva.
Sačuvana
igi87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2011, 05:26:39 posle podne »

Teretana od 18h, znaci nekih 10-11h od ustajanja, kardio ponekad ujutru pre dorucka...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2011, 05:25:12 posle podne »

Ujutru kardio, uvece teretana :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.