TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397729 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: mihailomikedjordjevic1987

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 26, 2024, 07:30:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kičma  (Pročitano 12409 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #60 poslato: Februar 04, 2012, 01:25:01 pre podne »

... ok,  proveriću nekoliko pupinovih 16  :D
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #59 poslato: Februar 02, 2012, 07:52:50 posle podne »

Da li teretane u kojima vežbate imaju zvanične instruktore?
Zvanicne? Nema ni zvanicnih, ni nezvanicnih. Tu je gazda teretane, bivsi PL, koji nema blage veze sa vezbanjem na 90% sprava u teretani. Od celokupnog radnog vremena teretane, ni njega nema bar 5-6h dnevno. Leti, kad ljudi slabo dolaze u tretanu, cesto mi se desavalo da dodjem i bude prazna teretana. Treniram sat i po, dva i niko ziv se ne pojavi i odem kuci. Vrhunski osecaj bude nekoliko puta, ali posle smori. Kontam da bi u Bg-u za dva sata dok je prazna neko dosao i odneo sve sprave i tegove. I ne radi se o nekoj krsh teretani, sprave su super i skoro nove. :D
gde se nalazi ta teretana,  fali mi nekoliko sprava?   ;)
Pupinova 16 :D šššš, nemoj dalje da širiš i postavljaš pitanja koji je grad, neću imati na čemu da vežbam
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #58 poslato: Februar 02, 2012, 05:49:08 posle podne »

Da li teretane u kojima vežbate imaju zvanične instruktore?
Zvanicne? Nema ni zvanicnih, ni nezvanicnih. Tu je gazda teretane, bivsi PL, koji nema blage veze sa vezbanjem na 90% sprava u teretani. Od celokupnog radnog vremena teretane, ni njega nema bar 5-6h dnevno. Leti, kad ljudi slabo dolaze u tretanu, cesto mi se desavalo da dodjem i bude prazna teretana. Treniram sat i po, dva i niko ziv se ne pojavi i odem kuci. Vrhunski osecaj bude nekoliko puta, ali posle smori. Kontam da bi u Bg-u za dva sata dok je prazna neko dosao i odneo sve sprave i tegove. I ne radi se o nekoj krsh teretani, sprave su super i skoro nove. :D
gde se nalazi ta teretana,  fali mi nekoliko sprava?   ;)

Hahahahah to to :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #57 poslato: Februar 02, 2012, 05:47:39 posle podne »

Da li teretane u kojima vežbate imaju zvanične instruktore?
Zvanicne? Nema ni zvanicnih, ni nezvanicnih. Tu je gazda teretane, bivsi PL, koji nema blage veze sa vezbanjem na 90% sprava u teretani. Od celokupnog radnog vremena teretane, ni njega nema bar 5-6h dnevno. Leti, kad ljudi slabo dolaze u tretanu, cesto mi se desavalo da dodjem i bude prazna teretana. Treniram sat i po, dva i niko ziv se ne pojavi i odem kuci. Vrhunski osecaj bude nekoliko puta, ali posle smori. Kontam da bi u Bg-u za dva sata dok je prazna neko dosao i odneo sve sprave i tegove. I ne radi se o nekoj krsh teretani, sprave su super i skoro nove. :D
gde se nalazi ta teretana,  fali mi nekoliko sprava?   ;)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #56 poslato: Februar 02, 2012, 05:45:20 posle podne »


problem trenera je inače prisutan u sportu....
Uopsteno je problem pravih ljudi...Pa tako i trenera.
[/quote]

... a da,  kako se ono beše zove ova zemlja? 
 :-\
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #55 poslato: Februar 02, 2012, 05:41:12 posle podne »

Ajde sad neki pozitivan primer...
ja recimo imam dva sjajna instruktora gde ja vežbam.. imaju smisla za trenažni proces i zaista se trude da objasne vežbe... pored toga sviĂ°a mi se što se ne insistira na tegovima već se rade i druge vežbe snage i izdržljivosti
kombinacija vežbi snage i izdržljivosti su dobar mix u treningu,  posebno ako je u pitanju fitness a ne hard bb....  :'(
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #54 poslato: Februar 01, 2012, 08:32:51 posle podne »

Ajde sad neki pozitivan primer...
ja recimo imam dva sjajna instruktora gde ja vežbam.. imaju smisla za trenažni proces i zaista se trude da objasne vežbe... pored toga sviĂ°a mi se što se ne insistira na tegovima već se rade i druge vežbe snage i izdržljivosti
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #53 poslato: Februar 01, 2012, 05:58:25 posle podne »

A sto se tice fudbala,sve sami budaci od trenera,imao sam 2 normalna trenera u zivotu...
problem trenera je inače prisutan u sportu....
Uopsteno je problem pravih ljudi...Pa tako i trenera.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #52 poslato: Februar 01, 2012, 05:37:14 posle podne »

Da li teretane u kojima vežbate imaju zvanične instruktore?

Hahah zvanichne ne ali nezvanichne da :) Drugari koji rade znaju poprilichno dosta jer stvarno dugo treniraju i uvek su voljni da pomognu i objasne :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #51 poslato: Februar 01, 2012, 05:01:36 posle podne »

Da li teretane u kojima vežbate imaju zvanične instruktore?
Zvanicne? Nema ni zvanicnih, ni nezvanicnih. Tu je gazda teretane, bivsi PL, koji nema blage veze sa vezbanjem na 90% sprava u teretani. Od celokupnog radnog vremena teretane, ni njega nema bar 5-6h dnevno. Leti, kad ljudi slabo dolaze u tretanu, cesto mi se desavalo da dodjem i bude prazna teretana. Treniram sat i po, dva i niko ziv se ne pojavi i odem kuci. Vrhunski osecaj bude nekoliko puta, ali posle smori. Kontam da bi u Bg-u za dva sata dok je prazna neko dosao i odneo sve sprave i tegove. I ne radi se o nekoj krsh teretani, sprave su super i skoro nove. :D
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #50 poslato: Februar 01, 2012, 04:35:20 posle podne »

A sto se tice fudbala,sve sami budaci od trenera,imao sam 2 normalna trenera u zivotu...
problem trenera je inače prisutan u sportu....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #49 poslato: Februar 01, 2012, 04:31:50 posle podne »

Da li teretane u kojima vežbate imaju zvanične instruktore?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #48 poslato: Januar 31, 2012, 07:30:33 posle podne »

A sto se tice fudbala,sve sami budaci od trenera,imao sam 2 normalna trenera u zivotu...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #47 poslato: Januar 31, 2012, 07:29:43 posle podne »

Mene zanima da li IKO na ovom forumu ima dobrog trenera?
Naravno vi profesionalci se ne računate... jel nekog neko stručan učio kako se radi sa tegovima ili su svi prirodni talenti?
Da,ja sam radio sa Markonijem(sa ovog foruma) mesec dana (prethodni decembar),kad nisam imao fudbalske treninge,sad odrzavam postignuto a u Junu nastavljamo gde smo stali. :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #46 poslato: Januar 31, 2012, 05:12:50 posle podne »

Mene zanima da li IKO na ovom forumu ima dobrog trenera?
Naravno vi profesionalci se ne računate... jel nekog neko stručan učio kako se radi sa tegovima ili su svi prirodni talenti?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.