TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:42:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Omega 3, bitan suplement??  (Pročitano 11923 puta)
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #8 poslato: Novembar 14, 2011, 08:28:27 pre podne »

ja treniram dugo..nigde nisam napisao da zelim da se "uradim za 2 meseca"..Tek sam u zadnjem postu ukapirao sta si hteo da kazes da Roberte..moras biti malo konkretniji :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Novembar 13, 2011, 09:58:15 posle podne »

Treba razmišljati dugoročno, a ne samo praviti planove "kako da se uradim za 2 meseca". Naravno, ako će neko samo par meseci trenirati, tj. sezonski, nije mu ni potrebno ništa drugo osim kreatina i proteina. Ali, ako pričamo o ozbiljnom hobiju za ceo život, onda svakako treba voditi računa o zdravlju.  Tu onda dolaze do izražaja multivitamini, riblje ulje, preparati za oporavak zglobova i ostali zapostavljeni suplementi.
Sačuvana
MrArcShade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #6 poslato: Novembar 13, 2011, 09:44:35 posle podne »

Citat
Ne znam sta je smesno...pitao sa zbog cega je ovaj suplement bitan za bodibilding, da sam hteo preparat protiv opadanja kose kupio bih biomelem..
cekaj hoces da kazes da ne vidis sta je bitno u tome da ti je srce zdravo i da si "psihicki zdrav"
pa ono mozak ti je najvaznija stvar u celoj prici o izgradnji misica.....
Sačuvana
NOTHING GREAT COMES WITHOUT A SACRIFICE!
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #5 poslato: Novembar 13, 2011, 08:17:38 posle podne »

Ne znam sta je smesno...pitao sa zbog cega je ovaj suplement bitan za bodibilding, da sam hteo preparat protiv opadanja kose kupio bih biomelem..
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2011, 03:59:05 posle podne »

AHAHAHAHHAAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHhhhA
genuine LOL here people

...U opisu proizvoda pise da je vazan za kardiovaskularni sistem, psihičko zdravlje, i na održavanje zdrave kože i kose, itd  Iz prilozenog stvarno ne vidim, zbog cega je toliko bitan...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Novembar 12, 2011, 09:48:48 posle podne »

Pozz...Hteo sam da pitam ako mozete da mi pojasnite zbog cega je ovaj suplement bitan kada se vezba?? U opisu proizvoda pise da je vazan za kardiovaskularni sistem, psihičko zdravlje, i na održavanje zdrave kože i kose, itd  Iz prilozenog stvarno ne vidim, zbog cega je toliko bitan..Vidim da je neizostavan u svakoj preporuci nekom vezbacu, pa bih vas molio da mi odg..

Praktično si sam sebi odgovorio, a opet postavljaš pitanje. :) Kako misliš da postižeš bilo kakve rezultate ako ti je loše srce i krvna slika? Ne može se samo misliti na što veće mišiće i suplemente koji direktno doprinose tome, već se mora mnogo više misliti na očuvanje opšteg zdravlja. Otuda su multivitimini i riblje ulje nešto osnovno što treba svako da koristi.

Pročitaj malo više na netu o benificijama ribljeg ulja. To je jedna ogromna lista. ;)

I preparati za podršku zglobovima neće ti dati veće mišiće, ali sa lošim zglobovima nećeš ništa uraditi u sportu.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2011, 08:46:05 posle podne »

http://lmgtfy.com/?q=fish+oil
:D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2011, 08:16:59 posle podne »

Pozz...Hteo sam da pitam ako mozete da mi pojasnite zbog cega je ovaj suplement bitan kada se vezba?? U opisu proizvoda pise da je vazan za kardiovaskularni sistem, psihičko zdravlje, i na održavanje zdrave kože i kose, itd  Iz prilozenog stvarno ne vidim, zbog cega je toliko bitan..Vidim da je neizostavan u svakoj preporuci nekom vezbacu, pa bih vas molio da mi odg..
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.