TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 04:00:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moj pocetak  (Pročitano 37468 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Decembar 12, 2011, 07:08:21 posle podne »

imaćeš dobre rezultate i samo ako piješ pred trening sagorevač, u dozama koje sada unosiš... ako osetiš dejstvo nemoj da povećavaš bez potrebe.  Samo ishranu doteruj i poboljšavaj trening :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Decembar 12, 2011, 04:59:28 posle podne »

Treba vrlo pažljivo raditi sa doziranjem jačih sagorevača. Dobro si krenuo. Ako ti budu odgovarale doze 1+1, nemoj ni da povećavaš dalje dokle god je tako.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #33 poslato: Decembar 12, 2011, 04:46:37 posle podne »

Da, mada vidi kako te radi. Ako ti dobro radi nemoj povecavati, ako ti je slabo povecaj ;) Ne idi preko 2 kapsule (1 doza)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Centar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


Idemoo :)

« Odgovor #32 poslato: Decembar 12, 2011, 04:42:51 posle podne »

Uzeo sam dyma burn danas,popio sam prvu tabletu pre treninga,osecam se krajnje normalno,javljam sutra mada neverujem da cu imati problema sa spavanjem ..
Inace skonto sam da prvu nedelju pijem 1 pre i 1 popodne,da li sledece nedelje da povecam na 2 - 2 ?
Moja keva se vezala sto na kutiji pise 18+ pa zato pitam  ;D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #31 poslato: Decembar 12, 2011, 04:11:58 posle podne »

Mislim da nisam mogao da spavam zato shto sam ga prva 3 dana pio i uveche pred trening koji je bio negde oko 8-pola 9. Kada sam preneo trening u popodnevne sate (pola 4-4) nisam imao vishe taj problem.

Nisam probao slabije od toga tako da ne mogu da pricham o tome, ali sve u svemu, slazhem se da treba ici postepeno.


Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Decembar 12, 2011, 04:08:37 posle podne »

Tacno,pisao sam i hvalio ga ali to je neko moje iskustvo sta sam probao.Da me ne shvatis pogresno ni ti ni ostali burn je dobar ali eto vidis nisi mogao spavati i to je uglavnom razlog zasto sam savetovao slabiji prvo jer ti oni ne bi pravili taj problem a radili bi posao dobro.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #29 poslato: Decembar 12, 2011, 11:17:44 pre podne »

Meni je Dyma bio prvi sagorevach i to sam ga uzeo jer sam prochitao tvoj post u biltenu chini mi se, ne secam se sada, izvini ako greshim...

Moja iskustva sa njim (iako mi je prvi sagorevach ikada bio) su stvarno sjajna. Imao sam u pocetku problem jer sam znao da treniram ujutru i uveche, i sve bude super nego sam prva 3 dana pio i dozu uveche pa nisam mogao da spavam do 5 ujutru. Tek onda sam shvatio da ne treba da ga pijem tako kasno i pomerio sam trening za popodne i sve je bilo ok.

Shto se tiche sagorevacha kao sagorevacha, ocena odnosa kvaliteta i cene - 10+
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Decembar 12, 2011, 10:54:14 pre podne »

Ja ne znam jel pricam Spanski ili Japanski mozda??? Naravno da je burn bolji ali i jaci i to mnogo! nije u tome poenta mog posta vec da ne treba pocetnici odmah da idu na jake sagorevace.Manite to sto mi takmicari i napredni vezbaci uzimamo jake stvari,to ne znaci da morate i vi.Krenite od pocetka a ne odmah od kraja.Uostalom odluka je na vama,ja vam samo kazem svoje misljenje i dugogodisnje iskustvo.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 12, 2011, 08:42:54 pre podne »

Nemoj da ga pijesh kasno, necesh moci da spavash :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Centar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


Idemoo :)

« Odgovor #26 poslato: Decembar 12, 2011, 02:16:21 pre podne »

Misliš na UniDyne? Mislim da je DymaBurn bolji izbor.

Da na UniDyne sam mislio .. Kupicu DymaBurn onda ..
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #25 poslato: Decembar 12, 2011, 01:36:40 pre podne »

Moj savet ti je Dyma..

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2011, 01:30:38 pre podne »

Misliš na UniDyne? Mislim da je DymaBurn bolji izbor.
Sačuvana
Centar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


Idemoo :)

« Odgovor #23 poslato: Decembar 11, 2011, 10:58:47 posle podne »

Pa sada kofein mi nepredstavlja problem tj lako se naviknem ali sam sada u nedoumici sta da uzmem
Razmisljam se izmedju Unidina i Dyme ..
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2011, 02:16:41 pre podne od strane Centar » Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #22 poslato: Decembar 11, 2011, 10:17:02 posle podne »

Meni je prvi sagorevach bio Dyma i ono, nije toliko jak shto se bash jachine tiche, mislim na stomak itd, ali ima stvarno previshe kofeina.
Ukoliko si osetiljiv na kofein nemoj. Ja sam delimichno osetljiv, nisam mogao prva 3 dana da zaspim pre 5 ujutru, posle sam se navikao.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Decembar 11, 2011, 03:20:49 posle podne »

Pa nisam ni rekao da bih odma uzeo AC,inace mislio sam da je Dyma burn jedan od slabijih ..
Koji sagorevac za pocetak bi mi vi Zoltane preporucili ?

Nije Dyma burn slab vec extremno jak,ima puno kofeina u sebi i to jako puno!  Ja bih ti preporucio prvo slabe ako zaista nisi nista uzimao:  kreni sa fat burnerom,unidinom za pocetak...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.