TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:06:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc bojanu macesicu  (Pročitano 5861 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Decembar 18, 2011, 07:05:15 posle podne »

Navescu ti ono sto je neki moj izbor sto se suplementacije tice a sto bih mogao da ti preporucim :
http://www.pansport.rs/Proteini/Izolati-proteina-surutke/SN089-Whey-Isolate.html
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/PF454-BCAA.html
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/LB531-GlutaLean.html
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN1065-Hot-Blood.html
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2011, 04:12:20 posle podne »

masa je mama(makar za mene),dajte decki neke preporuke suplemenata za masu?kes nije problem,ako nemam,posudicu :) aaxaxaaaaxxaaa
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #6 poslato: Decembar 18, 2011, 03:07:26 posle podne »

hvala vam momci sto ste mi odg na prvi post,cast mi je sto primam savete od vas,posebno od Marka Dimitrijevica,i svaka ti cast marko sto si na forumu i sto svoja iskustva delis sa nama,a ne ko neki supak,ja ga pitam kao sta pijes a vidi se da roka po steroidu,i kao kaze da sam ja tako mislio ne bi bio ovakav,znaci kreten..jos pandur..na odnosu marka kad bi stao,prizor bi bio kao da marko vodi svoje dete u skolu..ali ipak je marko veci covek i deli svoja iskustva i zato je uspesan..svako dobro
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #5 poslato: Decembar 18, 2011, 02:56:34 posle podne »

ono gledajte ovako:dosta sam visok 190cm,i zato bi da nabacim jos nekih 10-15kila kvalitetne mase..samo sad mtrazio pomoc za odabir suplementa za masu,drugari,koji je najbolji,pare nisu problem,ako je proizvod pravi i da radi svoj posao..mada ova slika mi je od pre 2meseca tad sam pio super pump 250,testesteron grown u kapsulama i plavo srce..ono ubijao sam se ko zivotinja na treningu,i sad bas imam volju da treniram ko zivotinja,jedva cekam,samo jos suplement da nadjem(jer verujte nije lako odabrati pravi suplement,jer kao sto kazu:svaki cigo svoga konja hvali,tj svaka firma svoj proizvod uzdize,pa bi zbog toga hteo neke preporuke,koga je dobro odradio neki proizvod za masu..a da zaboravio da kazem da sam bio i na drugom sajtu za suplemente,ali tamo sam otisao samo da vidim ocene za proizvode,ali naravno da su vlasnici supcine jer jedni te isti ljudi i  imena bacaju komentare,kao da ocenu 5 za neki proizvod i kao stavi komentar,dobro se muti,kao cokolada je ukusna,ma koga boli uvo za mucenje,mene zanima kako to tebe radi rodjace :) xxaaxxa ko ima strpljenja nek se nadoveze na ovu temu moju,ko nema nek iskulira..svako dobro :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Decembar 18, 2011, 01:32:39 posle podne »

Prvo sto moras da uradis je da osmislis trening koji ce biti u kontinuitetu tokom cele godine,zatim kvalitetna ishrana koja ce pratiti taj trening.nakon par meseci takvog treninga ubaci suplementaciju (whey,BCAA,multivitamin,creatin,glutamin).samo kontinuitet,svaka duza pauza vraca te 2 koraka nazad!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2011, 11:56:23 pre podne »

ovako sad ce n.g za 2nedelje,pa bi hteo da se nagruvam za 2nedelje,koji preparat preporucujete?

Hahahaha izlozhio si me na sekundu, priznajem :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2011, 09:28:27 pre podne »

Pozdrav, Bojane!

Whey ti je svakako glavni suplement kada je cilj čista mišićna masa. Šta bih ti još preporučio uz whey zavisi od budžeta koji imaš za suplemente. :)
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2011, 02:58:34 pre podne »

ovako sad ce n.g za 2nedelje,pa bi hteo da se nagruvam za 2nedelje,koji preparat preporucujete?salim se naravno..valja se nasaliti u ovim teskim vremenima..xaxa sad za ozbiljno:imam 20god,u teretanu idem od 7razreda os skole,ali prekinem u osmom,pa krenem za zbilja u 2srednje,i tu krecem sa kreatinom,sa kojim i nesto nisam bio zadovoljan,mada ishrana mi je bila ubi boze..pa pauziram pola godine,pa krenem pre 2 god sa proteinom da cepam i nabijem lep oblik,ali zbog posla sam prestao sa teretanom,i i smrsao ono sto sam nabacio,e sad opet bi da krenem sad u teretanu,i znam gde cu u teratanu i sve,ali ne znam koji preparat da uzmem da nabacim kvalitetnu masu??molim neke preporuke,mada nije nam svakom isti organizam,ali ajd nekako cemo se snaci..

znaci poenta je ukratko:hocu da nabacim sto vecu masu,ali ne znam koji preparat uzeti za to?mislim znam koji su preparati za masu,ali moze neka preporuka..evo ubacicu sliku moju da me vidite mada retko se slikam,ali evo jedna sa mog fejsa.. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 19 upita.