TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394997 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 05:17:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zeljana Milanovic  (Pročitano 10212 puta)
Zeljana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #6 poslato: Decembar 25, 2011, 07:53:58 posle podne »

Hvala Robertu na dobrodoslici.
Tezina 50kg, visina 161cm.
Imam 17 godina.
Treniram godinu dana. Odmaram 1 ili 2 dana nedeljno.
Radim istezanje, cucnjeve, trbusnjake, sklekove, i vezbe za biceps i triceps tegovima od 2 kg.
Pocetkom januara krecem u teretanu, ali mi treba vas savet sta od vezbi treba da dodam i na koju aktivnost da krenem u teretani (aerobik, fitnes...)?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Decembar 25, 2011, 07:51:58 posle podne »

Ishrana
Pocinjem otprilike oko 9h, na prazan stomak limunada bez secera, uglavnom jedem tunjevinu, bareno ili sirovo povrce, kuvana jaja (npr. jedno belance - pola zumanceta), pilece belo, corbe od povrca. Uzine su mi voce kada osetim da mi je stomak prazan, ili su to orasi. Obozavam da jedem slatkise, ali mi je problem sto mogu da jedem voce umesto njih samo par dana, a nakon toga da se ponovo vratim cokoladi i tako tome...  Sa obrocima zavrsavam oko 18h. Ne pijem alkohol, kafu, gazirano (osim ponekad kiselu vodu), negazirane kupovne sokove sam pocela da izbacujem kao i svinjsko meso. Dakle, najveci problem su mi slatkisi. Zanima me, koja bi bila adekvatna zamena za slatkise za nekoga kao ja?    ???

Slike stizu sto pre budem mogla.

Pozdrav
Odmah da te obradujem zamena za slatkise bice ti slozeni ugljeni hidrati (ovsene pahulje,pirinac i krompir),a slatkise ces bar u pocetku ovih priprema jesti nedeljom kada ne budes trenirala.
Dorucak ce ti biti 4belanceta ,jedno zumance 2 kom crnog hleba,casa jogurta ( u pocetku)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Decembar 25, 2011, 07:42:56 posle podne »

Ja ću samo da pozdravim Željanu i poželim joj dobrodošlicu na naš forum, a ostalo prepuštam Marku. :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Decembar 25, 2011, 07:34:07 posle podne »

Napisi trenutnu tezinu i visinu,koliko imas godina,koliko i od kada treniras?
Sačuvana
Zeljana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #2 poslato: Decembar 25, 2011, 07:32:18 posle podne »

I da, pijem cajeve, najvise zeleni - bez secera!
Sačuvana
Zeljana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #1 poslato: Decembar 25, 2011, 07:31:45 posle podne »

Ishrana
Pocinjem otprilike oko 9h, na prazan stomak limunada bez secera, uglavnom jedem tunjevinu, bareno ili sirovo povrce, kuvana jaja (npr. jedno belance - pola zumanceta), pilece belo, corbe od povrca. Uzine su mi voce kada osetim da mi je stomak prazan, ili su to orasi. Obozavam da jedem slatkise, ali mi je problem sto mogu da jedem voce umesto njih samo par dana, a nakon toga da se ponovo vratim cokoladi i tako tome...  Sa obrocima zavrsavam oko 18h. Ne pijem alkohol, kafu, gazirano (osim ponekad kiselu vodu), negazirane kupovne sokove sam pocela da izbacujem kao i svinjsko meso. Dakle, najveci problem su mi slatkisi. Zanima me, koja bi bila adekvatna zamena za slatkise za nekoga kao ja?    ???

Slike stizu sto pre budem mogla.

Pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.