TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:10:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zeljana Milanovic  (Pročitano 10218 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Decembar 28, 2011, 08:56:37 posle podne »

Da podsetim da je ovo tema u kojoj reč imaju isključivo Marko i forumaš kojeg trenira. Nema potrebe da se kvari tema off-ovanjem i ubacivanjem drugih članova. Hvala na razumevanju. ;)
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #20 poslato: Decembar 28, 2011, 04:14:48 posle podne »

Ishrana
Pocinjem otprilike oko 9h, na prazan stomak limunada bez secera, uglavnom jedem tunjevinu, bareno ili sirovo povrce, kuvana jaja (npr. jedno belance - pola zumanceta), pilece belo, corbe od povrca. Uzine su mi voce kada osetim da mi je stomak prazan, ili su to orasi. Obozavam da jedem slatkise, ali mi je problem sto mogu da jedem voce umesto njih samo par dana, a nakon toga da se ponovo vratim cokoladi i tako tome...  Sa obrocima zavrsavam oko 18h. Ne pijem alkohol, kafu, gazirano (osim ponekad kiselu vodu), negazirane kupovne sokove sam pocela da izbacujem kao i svinjsko meso. Dakle, najveci problem su mi slatkisi. Zanima me, koja bi bila adekvatna zamena za slatkise za nekoga kao ja?    ???

Slike stizu sto pre budem mogla.

Pozdrav
Odmah da te obradujem zamena za slatkise bice ti slozeni ugljeni hidrati (ovsene pahulje,pirinac i krompir),a slatkise ces bar u pocetku ovih priprema jesti nedeljom kada ne budes trenirala.
Dorucak ce ti biti 4belanceta ,jedno zumance 2 kom crnog hleba,casa jogurta ( u pocetku)

Ako mogu da se ubacim..savrsena zamena za slatko, protein i palacinke i puding pravljeni od istog ;)

Hajde postavi link gde su ti recepti :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #19 poslato: Decembar 28, 2011, 12:31:01 posle podne »

koji je onda plan sto se treninga tice?
Ponedeljak   vezbas ledja i triceps,listovi i stomak
sreda  grudi i biceps
utorak komplet noge,listovi i stomak
cetvrtak pauza
petak ramena ,trapezijus,zadnja loza,gluteus
subota donji deo ledja,stomak.
Sto se tice vezbi ,serija postavicu ti link mojih treninga ,malo pogledaj pa cu ti onda napisati koliko ces raditi.
http://www.youtube.com/results?search_query=marko+dimitrijevic+trening&oq=marko+dimitrijevic&aq=1&aqi=g2&aql=&gs_sm=c&gs_upl=3292l6755l0l8455l18l17l0l5l5l1l421l2684l1.1.7.1.1l11l0
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #18 poslato: Decembar 28, 2011, 12:27:25 posle podne »

Ukusan a izuzetno kvalitetan obrok :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #17 poslato: Decembar 28, 2011, 12:22:59 posle podne »

Auf Miro, mene si zarazila tim palachinkama!

Eeee da sam samo tebe nego sam i sebe :) Njam
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #16 poslato: Decembar 28, 2011, 12:17:50 posle podne »

Auf Miro, mene si zarazila tim palachinkama!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #15 poslato: Decembar 28, 2011, 11:26:05 pre podne »

Ishrana
Pocinjem otprilike oko 9h, na prazan stomak limunada bez secera, uglavnom jedem tunjevinu, bareno ili sirovo povrce, kuvana jaja (npr. jedno belance - pola zumanceta), pilece belo, corbe od povrca. Uzine su mi voce kada osetim da mi je stomak prazan, ili su to orasi. Obozavam da jedem slatkise, ali mi je problem sto mogu da jedem voce umesto njih samo par dana, a nakon toga da se ponovo vratim cokoladi i tako tome...  Sa obrocima zavrsavam oko 18h. Ne pijem alkohol, kafu, gazirano (osim ponekad kiselu vodu), negazirane kupovne sokove sam pocela da izbacujem kao i svinjsko meso. Dakle, najveci problem su mi slatkisi. Zanima me, koja bi bila adekvatna zamena za slatkise za nekoga kao ja?    ???

Slike stizu sto pre budem mogla.

Pozdrav
Odmah da te obradujem zamena za slatkise bice ti slozeni ugljeni hidrati (ovsene pahulje,pirinac i krompir),a slatkise ces bar u pocetku ovih priprema jesti nedeljom kada ne budes trenirala.
Dorucak ce ti biti 4belanceta ,jedno zumance 2 kom crnog hleba,casa jogurta ( u pocetku)

Ako mogu da se ubacim..savrsena zamena za slatko, protein i palacinke i puding pravljeni od istog ;)
Sačuvana
Zeljana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #14 poslato: Decembar 28, 2011, 09:53:53 pre podne »

koji je onda plan sto se treninga tice?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 26, 2011, 01:15:29 pre podne »

Sad ce biti opasno! :)

Dobrodoshla na forum :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Decembar 25, 2011, 08:18:47 posle podne »

ok,onda zaboravi sve sto si do sada radila,krecemo od nule!
Sačuvana
Zeljana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #11 poslato: Decembar 25, 2011, 08:14:17 posle podne »

Otprilike, traje sat vremena.... radim istezanje oko 10ak minuta, cucnjeve 100 u dve serije, trbusnjaka radim bas dosta, ali one gde se podizem samo do lopatica, njh radim od jednom, u rukama sam jako slaba, vezbe za biceps i triceps radim po 60 u dve serije.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Decembar 25, 2011, 08:09:42 posle podne »

Ovo je onako okvirno,stim da umesto hleba ujutru mozes i malo ovsenih sa jogurtom .ono sto  i moras malo detaljnije napisati je koliko ti traje taj trening,koliko serija vezbi radis?
Sačuvana
Zeljana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #9 poslato: Decembar 25, 2011, 08:04:45 posle podne »

Taj rezim primenjujem svakog dana ili se nesto menja?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Decembar 25, 2011, 08:02:47 posle podne »

Nakon dorucka ,kao uzinu moze jednu jabuku ili 70 g badema.rucak 150 g belog mesa,2 kom galete od pirinca,salata po izboru,uzina u pocetku mozes opet kao prva uzina,vecera piletina (moze i riba ili junetina) 150 g,1 manji krompir salata.Salatu mozes da prelijes maslinovim ili lanenim uljem.
Sačuvana
Zeljana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #7 poslato: Decembar 25, 2011, 07:56:07 posle podne »

ovsenu kasu i pirinac bareni koristim, ali sam zaboravila da napisem. A hleb sam skroz izbacila. Pocecu sa crnim, kao sto si mi napisao
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 19 upita.