TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 04:46:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program za masu ?  (Pročitano 25144 puta)
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2012, 11:36:50 posle podne »

I mozes mi samo reci za LEdja dali su dobre vezbe lat ispred i iza glave,veslanje u pretkolenu ? I razmisljao sam da uznem whey protein,da te pitam,ja sam naso 1Kg za 2500Din Whey jer ga mogu ja koristiti samo u danima kad treniram ? Posle ili pre treninga,a u danima kad ne vezbam da ga ne uzimam,da bi mi duze trajao ? Hvala ti puno ! Puno si mi pomogao !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2012, 10:56:30 posle podne »

Ramena;
potisak na smit masini iza glave 4 serije,letenje bucicama 4 serije,prednje letenje bucicama 3 serije,letenje u pretklonu 4 serije (zadnje rame) i sleganje ramenima dv tegom 4 serije za trapezijus
Grudi
ravni bend 5 serija,kosi bendz,4 srije,razvacenje bucicama 3 serije,propadanje 3 serije
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2012, 10:52:40 posle podne »

aham sad razumem,tako sam slicno i radeo zagrejavanje 2 serije sa manjom tezinom pa povecevam i zadnje 2 sa najvecom tezinom,i da vas pitam ako imate vremena i ako vam nije problembio bih vam veoma zahvalan da mi napisete vezbe koje da radim za grudi,ledja,ramena(kazu da za ramena treba 3 vezbe ali da u svakoj pogodis prednji deo ramena sredinu i zadnji deo,tako i za ostale misicne grupe)jer vam nebi bio problem da napisete vezbe koje treba i sa koliko serija,za grudi stemi napisali,za ledja i za ramena ako mozete,za biceps i triceps znam,Hvala vam puno !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2012, 10:46:09 posle podne »

Radis zagrevanje sa 50 % od maximuma 15 ponavljanaja,zadim sledecu seriju dodajes opterecenje a smanjujes na 12 ponavljnja,pa jos dodajes opterecenje a radis 10 ponavljnja i 4 seriju 6 do 8 ponavljnja sa maximalnim opterecenjem ..to je piramidalno povecanje tezine uz piramidalno smanjemnje broja ponavljanja.
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2012, 10:42:11 posle podne »

Axa,sad razumem,da vas pitam,za masu jer je bolje dizati sa sto vecom tezinom i sa manji br ponavljanja ? Npr na lat masini ispred glave jer je bolje staviti npr 40Kg i uraditi samo 5ponavljanja sa 3-4 ponavljanja ili staviti manju tezinu i uraditi 10 ponavljanja ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2012, 10:31:17 posle podne »

Ravni i kosi bendz,veslanja,mrtvo vucenje,cucanj..osnovne vezbe...recimo grudi..ravni bendz 5 serija,kosi 4 serije,razvlacenje bucicama 3 serije,propadanje 3 serije
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2012, 10:24:30 posle podne »

rekli ste osnovne vezbe da radim po 5 serije,ali koje su to vezbe npr za grudi,nisam bas razumeo,mislio sam raditi 3 vezbe za 1 misicnu grupu npr za grudi kosi i obican benc i pec-dec masina i sta sad tu trebam raditi 5 serija a sta 3 ?  Kako da raspodelim serije i ponavljanja ?
Hvala !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2012, 09:29:25 posle podne »

Probaj :
Ledja i triceps
odmor
grudi i biceps
noge
odmor
ramena i trapez
odmor

Osnovne vezne radi u 5 serija,4 radne serije 15,12 ,10,10,8 ,5 vezbi,manje misicne partije 3 vezbe po 4 serije 12,10 8 x
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2012, 09:04:19 posle podne »

Pozdrav svima,koliko vas ima :)
Hteo sam da vas pitam dali je ovaj program dobar za masu,dali treba nesto izmeniti,dali su dobri rasporedi treninga,dali su dobre vezbe,dali bi ubacili ili izbacili neku vezbu...
Raspored:
1. grudi-biceps
2. odmor
3. ledja-trapez
4. odmor
5. ramena-triceps
6. odmor
7. odmor
VEzbe za grudi:Kosi benc bucicama (ili sipkom)5 serija sa 4-6 ponavljanja----obican benc bucicama(ili sipkom)5 serija sa 4-6 ponavljanja i vezba na pec-dec masini 4serija sa 10 ponavljanja...
Vezbe za ledja:NA lat masini ispred i iza glave,po 3 serije ispred i 3 serije iza glave sa 4-6 ponavljanja----veslanje u pretkolenu 4 serije 4-6 ponavljanja i siroki zgibovi 5 serija po 4 ponavljanja
Vezbe za Ramena: Military press ispred i iza glave po 3 serija za ispred i po 3 za iza po 4-6 ponavljanja----odrucenje bucicama stojeci 4 serije 4-6 ponavljanja----wucenje kablom do brade 4 serije sa 4-6 ponavljanja
Za biceps i triceps necu pisati vezbe,zanima me dali je ovaj program dobar za msu ? Dali bi neto promenili i sta ? Dali su dobre vezbe i broj vezbi ?
Hvala !
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.