TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:05:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497235 puta)
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1057 poslato: Februar 21, 2010, 02:20:07 posle podne »

e da kad sam isao kupim kre alkalyn pre tri nedelje pitao sam za xpand novi i rekla mi je ona devojka da se raspodalo ali da ce nabaviti opet inace radnja u milenijumu...najverovatnije ove ned uzimam ako ga nema nista onda uzecu shock therapy
Sačuvana
Zemunac
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #1056 poslato: Februar 21, 2010, 07:36:27 pre podne »

 8) 8) 8)

po vama koji je bolji N.O shock therapy ili novi xpand pump

ja licno bih se uvek opredelio za xpand,bilo novi ili stari  :)
ali ovaj novi je stvarno extra  :)
jedino pazi,prosle nedelje kada sam isao da ga uzmem u panu,nije ga bilo  :)
sve se prodalo  :)

ok  probacu mogu da pijem uz xpand i kre-alkalyn , bcaa ? jer sad trenutno pijem bcaa i kre-alkalyn.. nzm kolko cu para imati mozda uzmem i protein twinlab 
krealkalyne mozes posle treninga,ako ga imas od ranije,ali nemoj da ga kupiujes ako ga nemas  :)
bcaa je ok uvek  :)

Ja planiram da uzmem ovaj novi Xpand i hocu da ga pijem samo danima kada radim noge. Koliko je to isplativo?
ili ga uzmi i pij kako treba ilio nemoj da se zezas ovako  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #1055 poslato: Februar 18, 2010, 06:44:25 posle podne »

Filipe dovedi tog lika sa x3m foruma da on i ja zadamo par mudrih pitanja :) :P ;)
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1054 poslato: Februar 18, 2010, 06:26:58 posle podne »

Evo danas preko smederevske veze dobih Xpand Xtreme. :) http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY690
Jutros sam ga probao. Generalno, treniram 2 sata posle prvog obroka tj jaceg dorucka.
Utisci... Nakon uzimanja sam osetio skoro neprimetnu drhtavicu. Pretpostavljam da je to zbog jake kafe koju sam popio posle dorucka jer nisam ocekivao da mi preparat stigne tako rano danas. Inace dobro podnosim kofein i ne "dize" me toliko a znam popiti i po 3,4 kafe dnevno. Ja inace imam 2.02m i 115 kila tako da ne znam kako bi delovalo na nekog sa manjom kilazom i tolerancijom na kofein jer ima skoro 4g stimulansa po dozeru.
Na treningu sam se znatno vise znojio i popio sam pola litra vode vise nego obicno.
Tezine sam, u zavisnosti od vezbe, mogao povecati 0-5% vodeci racuna da pokreti i ritam ponavljanja budu pravilni kao i obicno.
Motivacija i fokus su bili na znatno vecem nivou i to mi se jako dopalo. Pogotovo zbog toga sto sam radio ledja a inace ne volim da vucem, vise volim da guram :) Ne bih to pripisivao placebo efektu jer ne ocekujem od ovakvog suplementa nista nadljudsko, cak sam pola treninga odradio potpuno zaboravljajuci da sam ga uopste popio.
Takodje, u pauzama izmedju serija sam se mnogo brze oporavljao i pravio znatno manje pauze.
Peckanje BA nekima smeta a meni je jako prijalo. Pumpa je bila bas izrazena, vene na rukama i ramenima su se bas zadebljale i misici su bili bas dobro prokrvljeni. To sam podmazao sa BCAA pre, u toku i posle treninga. Ostala suplementacija posle treninga mi je whey, dex+malto i cee.

Jedna stvar koja me je iskreno nasmejala je natpis na kutiji "200% increase in muscle volume" :) Potpuno razmljivo jer je cilj prodaja a kad se tako nesto napise laici bivaju upecani da je to "prirodni steroid" :)

Generalno, zadovoljan sam preparatom. Pruza sve sto se od dobrog NO proizvoda REALNO moze ocekivati. Kupio sam ga zbog sastava koji mi se jako dopao i zato sto tacno pise koliko cega ima. Ne volim spisak sastojaka koji stoji pod "Proprietary Blend" a ne znate koliko cega ima u tome. Eto toliko... Ako sam nesto zaboravio da napisem dodacu kasnije.



odlican text... 
Sačuvana
Zemunac
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #1053 poslato: Februar 18, 2010, 05:10:35 posle podne »

bacanje para i ovako ako nemas neke druge stvari..a to za noge da ne pricam,kakve su to mozgalice zivota ti? :D


nije to ništa, video sam, ja mislim na x3m forumu nekog lika koji je došao sa pitanjem da li bi bilo dobro da uzima gejner samo posle treninga za noge jer hoće da mu noge više napreduju... :D
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #1052 poslato: Februar 18, 2010, 05:02:54 posle podne »

Evo danas preko smederevske veze dobih Xpand Xtreme. :) http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=DY690
Jutros sam ga probao. Generalno, treniram 2 sata posle prvog obroka tj jaceg dorucka.
Utisci... Nakon uzimanja sam osetio skoro neprimetnu drhtavicu. Pretpostavljam da je to zbog jake kafe koju sam popio posle dorucka jer nisam ocekivao da mi preparat stigne tako rano danas. Inace dobro podnosim kofein i ne "dize" me toliko a znam popiti i po 3,4 kafe dnevno. Ja inace imam 2.02m i 115 kila tako da ne znam kako bi delovalo na nekog sa manjom kilazom i tolerancijom na kofein jer ima skoro 4g stimulansa po dozeru.
Na treningu sam se znatno vise znojio i popio sam pola litra vode vise nego obicno.
Tezine sam, u zavisnosti od vezbe, mogao povecati 0-5% vodeci racuna da pokreti i ritam ponavljanja budu pravilni kao i obicno.
Motivacija i fokus su bili na znatno vecem nivou i to mi se jako dopalo. Pogotovo zbog toga sto sam radio ledja a inace ne volim da vucem, vise volim da guram :) Ne bih to pripisivao placebo efektu jer ne ocekujem od ovakvog suplementa nista nadljudsko, cak sam pola treninga odradio potpuno zaboravljajuci da sam ga uopste popio.
Takodje, u pauzama izmedju serija sam se mnogo brze oporavljao i pravio znatno manje pauze.
Peckanje BA nekima smeta a meni je jako prijalo. Pumpa je bila bas izrazena, vene na rukama i ramenima su se bas zadebljale i misici su bili bas dobro prokrvljeni. To sam podmazao sa BCAA pre, u toku i posle treninga. Ostala suplementacija posle treninga mi je whey, dex+malto i cee.

Jedna stvar koja me je iskreno nasmejala je natpis na kutiji "200% increase in muscle volume" :) Potpuno razmljivo jer je cilj prodaja a kad se tako nesto napise laici bivaju upecani da je to "prirodni steroid" :)

Generalno, zadovoljan sam preparatom. Pruza sve sto se od dobrog NO proizvoda REALNO moze ocekivati. Kupio sam ga zbog sastava koji mi se jako dopao i zato sto tacno pise koliko cega ima. Ne volim spisak sastojaka koji stoji pod "Proprietary Blend" a ne znate koliko cega ima u tome. Eto toliko... Ako sam nesto zaboravio da napisem dodacu kasnije.
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #1051 poslato: Februar 18, 2010, 03:22:55 posle podne »

Hteo sam samo kad radim noge jer mi gornji deo mnogo bolje napreduje iako stavljam akcenat na noge itd.. Znaci to bi bio promasaj...
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1050 poslato: Februar 18, 2010, 03:08:09 posle podne »

bacanje para i ovako ako nemas neke druge stvari..a to za noge da ne pricam,kakve su to mozgalice zivota ti? :D
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #1049 poslato: Februar 18, 2010, 12:58:48 posle podne »

Ja planiram da uzmem ovaj novi Xpand i hocu da ga pijem samo danima kada radim noge. Koliko je to isplativo?
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #1048 poslato: Februar 18, 2010, 12:56:08 posle podne »

Zemunac90 jesi li probao ovaj novi Xpand Xtreme Pump Dymatize ?????????????
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1047 poslato: Februar 17, 2010, 06:04:36 posle podne »

i no reactori :D
Sačuvana
Zemunac
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1046 poslato: Februar 16, 2010, 09:24:04 posle podne »

...i kreatini.....  8)
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1045 poslato: Februar 16, 2010, 05:47:12 posle podne »

narawno proteini su najvazniji
Sačuvana
Zemunac
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1044 poslato: Februar 16, 2010, 02:13:01 posle podne »

Moze ali whey ti je najpotrebniji.
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1043 poslato: Februar 15, 2010, 02:10:14 posle podne »

ok  probacu mogu da pijem uz xpand i kre-alkalyn , bcaa ? jer sad trenutno pijem bcaa i kre-alkalyn.. nzm kolko cu para imati mozda uzmem i protein twinlab 
Sačuvana
Zemunac
Stranice: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 19 upita.