TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:18:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497243 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1432 poslato: Mart 02, 2011, 08:53:26 posle podne »

Moj favorit je Xpand Xtreme ali, kao što ti već rekoh, Shock je isto dobar i hvaljen. Posle Attack-a, kojeg ja nisam ni osetio, osetićeš razliku sa bilo kojim od NO proizvoda iz naše ponude(Nano Vapor, Shock, Xpand, Super Pump).
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1431 poslato: Mart 02, 2011, 08:45:43 posle podne »

Multivitamin uzimaj ujutru, uz doručak.
[/quote u cemu je razlika kad se pije ujutru?ja ga pijem stalno,skoro da i ne prekidam nikako ali ga pijem uvijek uvece.mislio sam da je najbolje da ga dobije u toku noci.sada kupujem u apoteci galenikin oligovit 10 vit i 10 min.
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1430 poslato: Mart 02, 2011, 08:40:41 posle podne »

i jos samo da mi pomognes koji No da uzmem posto nemam iskustva sa njima.uzimao sam skoro attack ali je on vise creatinski proizvod.razmisljao sam o shocku za pocetak,sta mi savjetujes,mozda neki drugi?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1429 poslato: Mart 02, 2011, 08:38:22 posle podne »

Multivitamin uzimaj ujutru, uz doručak.
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1428 poslato: Mart 02, 2011, 08:34:08 posle podne »

pitao sam zato sto kod nekih NO pise da se mogu uzimati i u dane kad se ne trenira u teretani npr super pump.ja cu piti kako kazete samo prije teretane, to je 4puta sed i jos kad imam ut mada sam skoro svaki dan i u sali ali mislim da tada nema tolike potrebe za tim.uzecu i whey koji cu piti posle teretane a kada je ne radim mozda je najbolje pred spavanje sa nekim multivitaminom ili mozda u toku dana kad lose jedem.trudim se da imam dobru ishranu,ipak je ona najbitnija kod ljudi koji kombinuju teretanu sa jos nekim sportom,u mom slucaju kosarkom a da suplemente uzimam u nekim manjim kolicinama cisto da me pomognu.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1427 poslato: Mart 02, 2011, 07:31:05 posle podne »

Možeš kombinovati kreatin i NO tako što ćeš kreatin piti u dane kada ne treniraš. Whey, naravno, posle treninga. Multivitamin možeš ujutru uz doručak.
Nisu svi NO van doping liste ali jesu svi oni koji se trenutno nalaze u našoj ponudi.

Ja bih savetovao pauzu od 2-3 nedelje nakon svake kutije.
a moze li npr da se uzima kreatin ili alkalin ujutru svaki dan a no samo prije treninga? e da sta mislis o tome da uzimam no i kad imam utakmice pola sata pre?


Kao sto je vec rekao kolega,kreatin ili alkalin bolje da ubacis posle treninga ,radi boljeg oporavka.
Uzimanje NO pred utakmicu-svakako.
Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1426 poslato: Mart 02, 2011, 07:28:57 posle podne »

treba mi savet u vezi no reaktora.do sada sam koristio povremeno creatin,probao sam i alkalin a zadnje sto sam pio bio je attack.razmisljao sam da probam shock therapy s obzirom da je u odnosu na druge on u pakovanju 1kg a i cjena je prihvatljivija.attack sam pio pre treninga a u dane kad ne radim teretanu ujutru.da li se no pije iskljucivo prije treninga?imam 31g i igram kosarku i zanima me da li su no rektori na doping listama?

Da,NO se piju iskljucivo pre treninga i svi koji su u nasoj ponudi su van doping lista.
Sačuvana
   
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1425 poslato: Mart 02, 2011, 04:13:02 posle podne »

Ja bih pre ubacio malo kreatina u pwm, sa proteinom i dekstrozom(u dane kada treniraš). Možeš NO pre utakmice.
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1424 poslato: Mart 02, 2011, 04:07:11 posle podne »

Možeš kombinovati kreatin i NO tako što ćeš kreatin piti u dane kada ne treniraš. Whey, naravno, posle treninga. Multivitamin možeš ujutru uz doručak.
Nisu svi NO van doping liste ali jesu svi oni koji se trenutno nalaze u našoj ponudi.

Ja bih savetovao pauzu od 2-3 nedelje nakon svake kutije.
a moze li npr da se uzima kreatin ili alkalin ujutru svaki dan a no samo prije treninga? e da sta mislis o tome da uzimam no i kad imam utakmice pola sata pre?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1423 poslato: Mart 02, 2011, 04:00:06 posle podne »

Možeš kombinovati kreatin i NO tako što ćeš kreatin piti u dane kada ne treniraš. Whey, naravno, posle treninga. Multivitamin možeš ujutru uz doručak.
Nisu svi NO van doping liste ali jesu svi oni koji se trenutno nalaze u našoj ponudi.

Ja bih savetovao pauzu od 2-3 nedelje nakon svake kutije.
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1422 poslato: Mart 02, 2011, 03:27:08 posle podne »

znaci li to da ni attack nisam trebao piti kad ne treniram?koliko dugo se moze u kontinuitetu uzimati shock?da li ima potrebe piti creatin s obzirom da ga no rektori imaju u sebi?NO pre treninga,moze neki whey posle a vitamine pred spavanje?da li bi mi savetovao za pocetak neki drugi no i da li su svi van doping liste?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1421 poslato: Mart 02, 2011, 03:18:03 posle podne »

NO se pije isključivo pre treninga. Shock je odličan i ima dobru cenu. U dane kada ne treniraš, ne koristiš NO. Nijedan sastojak Shock Therapy-ja nije na doping listi.
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1420 poslato: Mart 02, 2011, 03:13:13 posle podne »

treba mi savet u vezi no reaktora.do sada sam koristio povremeno creatin,probao sam i alkalin a zadnje sto sam pio bio je attack.razmisljao sam da probam shock therapy s obzirom da je u odnosu na druge on u pakovanju 1kg a i cjena je prihvatljivija.attack sam pio pre treninga a u dane kad ne radim teretanu ujutru.da li se no pije iskljucivo prije treninga?imam 31g i igram kosarku i zanima me da li su no rektori na doping listama?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1419 poslato: Mart 01, 2011, 03:12:35 posle podne »

Nisam ni ja osetio bilo kakvo peckanje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1418 poslato: Mart 01, 2011, 03:08:49 posle podne »

Jel tacno da se koriscenjem xpanda javlja peckanje po kozi zbog beta alanina koji sadrzi u sebi?

Ne javlja se to kod svih.Na primer kod mene nikada nije a znam da i kod vecine u mojoj teretani to nije bio slucaj.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.