TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:28:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497641 puta)
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2002 poslato: Maj 04, 2012, 05:31:21 posle podne »

Пази:Еспресо сам умео да пијем по 5 шољица дневно док нисам почео да тренирам али ћу те послушати и пробати са пола таблете!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2001 poslato: Maj 04, 2012, 05:28:36 posle podne »

Ako si slab na kofein kreni sa pola. 200 mga nije malo, mada to je individualno, meni je 200 ok.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2000 poslato: Maj 04, 2012, 05:26:47 posle podne »

Хвала на савету!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1999 poslato: Maj 04, 2012, 05:19:33 posle podne »

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Stimulanti-na-bazi-kofeina-i-taurina/NI460-High-coffeine-200mg.html
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #1998 poslato: Maj 04, 2012, 05:11:15 posle podne »

Слажем се Роберте!Пумпа и мени ради а уз НО још јаче ,него хтео сам те питати баш за Психо стимулансе (суплементе)који је добар по теби и у којем суплементу га има по твоме мишљењу???И још једно питање нисам убацивао до сада БЦАА у праху и како би било да убацим уз НО и шта да очекујем од те комбинације???
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1997 poslato: Maj 04, 2012, 04:24:19 posle podne »

Meni su i dalje ramena problem, nikada ne osecam pumpu, mislim, imam ih, rastu i sve, ali nikada nisam osetio upalu ramena... Naravno, to nije razlog da se okrenem NO-u, ima i boljih resenja ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1996 poslato: Maj 04, 2012, 04:22:11 posle podne »

Sećam se da nekada nikako nisam mogao postiću pumpu u ramenima. Razlog je bio taj što ih nisam ni mogao lepo podogoditi, nisam ni upale imao. Kada sam promenio pristup treningu te mišićne partije, počeo sam da osećam pumpu na treningu, nakon treninga stizale su upale i ramena su polako počela da rastu. Sve je bilo povezano jedno sa drugim.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1995 poslato: Maj 04, 2012, 04:18:31 posle podne »

Ali, recimo, kako neko da uopšte oseti pumpu ako ne ume da oseti/pogodi mišić koji trenira?! :D

To ni meni nije jasno. Bas se treba truditi da maksimalno osetis misic dok radis. Kad god ga lepo pogodim, imam i pumpu.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1994 poslato: Maj 04, 2012, 04:16:20 posle podne »

A, dobro, ja opet pokušavam da razumem i one koji kažu da ne mogu da osete pumpu na treningu... Nisam od onih "ja to mogu i ne razumem druge".

Ali, recimo, kako neko da uopšte oseti pumpu ako ne ume da oseti/pogodi mišić koji trenira?! :D Odmah već tu nastaje početni problem koji treba rešiti.
Sa druge strane, pumpa nije presudna za mišićni rast, ali je meni dobar znak da radim pravu stvar na treningu.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1993 poslato: Maj 04, 2012, 04:00:33 posle podne »

Roberte ti si jedan od retkih koji stvarno zna sta uzima i zasto. Vecina njih ni ne zna da oseti pumpu pa se oslanja na NO a nisu ni svesni da vec imaju pumpu, ali eto, placebo odradi svoje...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1992 poslato: Maj 04, 2012, 03:48:31 posle podne »

Kad se pomenu pumpa, moram reći da mene taj faktor kod NO reaktora baš nimalo ne zanima. Uvek kažem: kada bi meni NO reaktor dao još i dodatnu pumpu, ja bih eksplodirao. :D Razlog? Razlog je taj što ja imam neverovatnu pumpu već nakon 2-3 radne serije na treningu.

Napunpanost mišića nikada mi nije manjkala i vrlo lako je postižem bez ikakve suplemenentacije. Zbog toga nikada ni ne mogu ocenjivati efekat NO što se tiče pumpe. :) Zato u sastavu više obraćam pažnju na psiho stimulanse i taj deo ocenjujem. Isto tako osetim da li mi daje na izdržljivosti/snazi ili ne.

Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #1991 poslato: Maj 04, 2012, 03:37:06 posle podne »

Ма да нема нечега у пумпи не би пумпе људи куповали!Искрено Аттацк ми је први и слаб ми је па додајем кре алкалин али следећи суплемент исто нека јача ПУМПА!
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #1990 poslato: Maj 04, 2012, 03:16:57 posle podne »

Ima necega i u pumpi...:P :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #1989 poslato: Maj 03, 2012, 10:55:04 posle podne »

Ako se dobro hranis,imas porodicu,bavis se rekreativno ovim,ni jedan suplement ti nije neophodan.A Whey je najbitniji suplement,a opet ako ti vise znaci kick pre treninga da bi imao bolji trening onda pijes Kofein koji je 3x jeftiniji od NO reaktora a daje isti kick kao i NO... ;)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #1988 poslato: Maj 03, 2012, 10:14:43 posle podne »

Да разумео сам!Па и овако ми жена каже да сам почео задњих месеци да једем као ЖИВОТИЊА:)У свакој куповини по маркетима купујем шта мени одговара и наравно за породицу и за дете али на себе(Јунетина,пилетина,ћуретина,телетина)доста трошим и 5 пута једем дневно,тако да сам то средио али опет мала рупица у новчанику,што значи да морам неке суплементе да смањим!?Е сад ја сам мислио да то буде whey јер ми он највише новца одузима!Због тога и питам ово за НО и БЦАА!?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.