TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:11:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497336 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2122 poslato: Jun 13, 2012, 07:37:37 posle podne »

Ja ne bih povećavao. Zapravo, treba da se smatraš srećnim što osećaš efekte pola doze i drži se toga sve dok je tako. Neki postanu toliko tolerantni da idu čak i na 3 merice, što postaje jako opasno.

Znači, uživaj u efektima pola merice, a još će ti i duplo duže trajati kutija. :)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2121 poslato: Jun 13, 2012, 07:09:18 posle podne »

Узео сам данас Xpandu!Попио сам поподне(тада тренирам)пола дозе 10 грама и осетио сам пумпу доста јачу не упоредиво са Атаком који сам пио до сада, исто тако осетио сам енергију која ме и сад као по мало држи па не знам дал да појачавам дозу на целу од 20 грама?!Ја сам се на пример са Таурином,који сам посебно пио једно време осећао УЖАСНО како бих рекао НЕМИРАН(нервозан)па не знам дал да пијем Xpandu целу дозу 20грама,ал то ћу сазнати сутра кад је попијем, мислим да неће бити проблема!Да и ово: укус није нешто посебно ал ја подносим и за сада је ОК Купина!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2120 poslato: Jun 13, 2012, 02:28:24 posle podne »

Svakako neće odmoći, a umeju više ili manje da pomognu - sve u zavisnosti koliko je pojedinac pametan u kombinovanju sa ostalim supsima i, naravno, ishranom.

@Igor0511

Hvala na prenetim utiscima. :)
Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #2119 poslato: Jun 13, 2012, 02:17:11 posle podne »

Evo utiska koji sam ja stekao pijuće sledeće NO reaktore:
1)Jack3d-ubedljivo najjači psihostimulans, toliko jak da me od 2 merice boli glava pri svakom ponavljanju. Sastav očajan pa je i cena mnogo niža od ostalih. Sve u svemu dobar za ljude koji su lenji i koji hoće samo nešto što će ih naterati da treniraju.
2)Hot Blood-mnogo hvaljen, ali na mene jednostavno nema efekta. Kao psihostimulans mi je bio praktično beskorisan, pumpa skoro nikakva, sve u svemu ako izbacimo placebo koji ja imam svaki put kad popijem bilo koji supelement, mogu da kažem da uopšte nema efekta na mene.
3)SuperPump 250- solidan sastav,daje malo poleta i solidna pumpa, možda i najlepši ukus za no reaktor.
4)Super Charge-uzeo sam ga jer nije bilo xpanda i prijatno se iznenadio. Ubedljivo najveći napredak u masi sam imao sa njim i zaista daje dobar osećaj u glavi, ali mi se često dešavalo da imam pad energije na pola treninga. Jedina mana po meni mu je što ima dosta šećera.
5)Xpand Xtreme Pump-definitivno jedan od najboljih ako ne i najbolji. Zanimljivo je da na mene uopšte ne deluje kao psihostimulans, ali pumpa je bila odlična i nisam nikad osetio pad energije tokom treninga. Ono što mi je bilo jako zanimljivo i sjajno kod ovog no reaktora je da sam svaki put pred kraj treninga bicepsa, kada stavim prste preko cefalne vene i savijem ruku, osećao kako krv prolazi kroz venu. Sve u svemu jako dobra kupovina po meni.
6)NO shotgun-zajedno sa Xtreme Pump-om no reaktor o kome ja imam najbolje mišljenje. Na mene takoĂ°e nema jak efekat psihostimulansa, ali dok sam ga piio nikad nisam osetio umor. Pumpa je zadivljujuća i ono što mi se takoĂ°e jako svidelo su efekti Meltdowna i Redline-a(valja se tako zovu), zbog čijeg dejstva sam često primećivao pad u procentu masti dok mi je kilaža ostajala ista ili malo veća(nikad se nisam trudio da dobijem praseću masu, već da sve što nabacim bude kvalitetno)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2118 poslato: Jun 13, 2012, 02:04:58 posle podne »

no reaktori da su dobri pili bi ih i markoni i cak noris

dobri su kada se pametno ukombinuju sa svim ostalim važnijim suplementima i naravno dobrom ishranom kao osnovom.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2117 poslato: Jun 13, 2012, 12:01:44 posle podne »

Nidje veze ! :D
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #2116 poslato: Jun 13, 2012, 01:21:11 pre podne »

no reaktori da su dobri pili bi ih i markoni i cak noris
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2115 poslato: Jun 12, 2012, 11:38:45 posle podne »

Važi, čekamo utiske. :)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2114 poslato: Jun 12, 2012, 11:24:26 posle podne »

Ok Роберте,јављам шта сам узео и како шљака:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2113 poslato: Jun 12, 2012, 11:00:44 posle podne »

Teško će ti neko reći hoće li ti bolje odgovarati ovaj ili onaj NO jer to je dosta individualno. Neko je tolerantniji na odreĂ°ene sastojke, neko pak osetljiviji...

Koji god da izabereš, piješ ga samo u dane treninga, tj. 30ak min pre treninga.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2112 poslato: Jun 12, 2012, 10:55:51 posle podne »

OK ујутру ћу на еци, пеци, пец па шта ми падне а јавићу вам шта сам узео и како шљака!
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2111 poslato: Jun 12, 2012, 10:48:37 posle podne »

Neces pogresiti,tu su negde! Svakako,to je individualno,zavisi koji ce bolje da te odradi.Dok ne probas,neces znati.Malo je poznatiji XPAND,to jest vise ljudi pije njega nego ostale,ali vidi...
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2110 poslato: Jun 12, 2012, 10:34:58 posle podne »

Ok Роберте!Рећи ћеш ми само  још,јел нећу много погрешити  ако узмем Super Pump MAX а не Xpandu?Мислим на резултате енергију и то???И има ли укуса Купине у продаји?!Да и ово:јел га пијем  у данима када не тренирам или као што си рекао за неке НО само када тренирам? :)
« Poslednja izmena: Jun 12, 2012, 10:39:24 posle podne od strane spartans » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2109 poslato: Jun 12, 2012, 10:26:09 posle podne »

Ukus je svakako na strani Max-a, barem meni. Pisao sam već dosta puta da lepši NO nisam pio. Svakako da je bolji od Attacka.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2108 poslato: Jun 12, 2012, 10:09:49 posle podne »

Требам помоћ(Ако може Роберт )или неко други,око одабира НО!?Сутра идем да купим Xpanda NO ал ми рече један момак а и Роберт прошли пут да Размислим око Super Pump MAX!Па ако може неки савет јер немам Атака више а сутра ујутру морам да се одлучим око ова два НО!?Xpanda екстра ал ми кажу људи да размислим о Super Pump MAX ,кажу има супер Психо фокус и лепог је укуса,чак и од једне дозе од 16г осетићу већу снагу и енергију као и пумпу од Атака који сам до сада пио!Ако може помоћ???
Sačuvana
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 19 upita.