TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:58:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497273 puta)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #2152 poslato: Jul 16, 2012, 04:36:42 posle podne »

Je l' imao neko iskustva sa Jack3D-om?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2151 poslato: Jul 09, 2012, 01:56:54 posle podne »

Eto, onda ćeš lako doneti odluku. :) Hvala na prenetim utiscima.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2150 poslato: Jul 09, 2012, 01:29:09 posle podne »

Епа овако људи:Пробао сам мерицу 20грама Hemo Rush и одрадио цео тренинг(сад сам дошао кући)Утисци су следећи,нисам осетио никакво пецкање по телу као код Xpand и није ме ништа посебно подигло,енергија онако,снага исто,пумпа исто ништа посебно у односу на Xpand.Не могу да кажем да не ради ништа али не може да се пореди или сам ја то умислио е одрадио сам цео тренинг без неких потешкоћа али у суштини то је то!Платио сам дозу коју сам пробао а један клинац из комшилука је купио на мој савет паковање јер му је први НО!Роби:немам никакву мучнину а укус ми се не свиђа у опште,чини ми се да је боље Attack,који исто нема неки укус!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2149 poslato: Jul 08, 2012, 10:24:09 posle podne »

Ne mora da znači da ćeš imati mučninu, ja sam samo čuo nekoliko iskustava od ljudi koje poznajem i poneko tamo-amo pročitao na netu.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2148 poslato: Jul 08, 2012, 09:57:57 posle podne »

Рећи ћу ти сутра Роби,кад га пробам и одрадим тренинг!Нисам знао за то!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2147 poslato: Jul 08, 2012, 09:28:50 posle podne »

Zanima me da li ćeš možda imati probleme sa stomakom(mučnina), pošto sam čuo za takve utiske. Ja ga nikada nisam koristio, pa ne mogu ništa da kažem iz ličnog iskustva.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2146 poslato: Jul 08, 2012, 07:42:40 posle podne »

Па то ћу Роби и да урадим!Тако смо се договорили,мада ми неки момци кажу немој шта ће ти после Xpand иде само Xpand не заменљив је а једино му парира Super Pump Max ili Shock Terapy,али ћу ипак пробати па ако има приближно дејство узећу га јер јефтино га даје а фали само 6 доза а за сада имам супсе и не требају ми паре за whey јер га имам!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2145 poslato: Jul 08, 2012, 06:58:45 posle podne »

Ako si u mogućnosti, platiš mu jedan dozer da testiraš i onda odlučiš.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2144 poslato: Jul 08, 2012, 05:45:37 posle podne »

Па да,тако сам и планирао пошто сам данас испио своју дозу Xpand нисам хтео Hemo Rush,јер не бих осетио право дејство него ћу сутра па ћу одлучити.Рекох опет да се са вама посаветујем да чујем и ваша мишљења!Мада ми овај дечко каже да Hemo Rush нема пумпу као Xpand ал има приближан ако не и исти Психо Фокус и стимуланс!
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2143 poslato: Jul 08, 2012, 05:13:09 posle podne »

Niko ti ne moze odgovoriti sa 100%...NO i kreatin,to ti je druze sve individualno! :) Nekoga radi onaj od 1000 dinara,nekoga nece onaj od 10 000. :) Tako da,probaj dozu pa proceni...
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2142 poslato: Jul 08, 2012, 04:36:01 posle podne »

Једно питање за све искусне:Нуди ми један дечко да купим отворено паковање(скоро купљено)Hemo Rush NO,фали 6 доза,продаје ми за 4200 динара,цена му је око 4990 динара!Сад пошто имам Xpand,занима ме у ком домену може Hemo да му парира???Нисам пробао данас јер сам узео дозу Xpand па ћу пробати ујутру а занима ме ваше мишљење да знам вреди ли то узимату да имам у штеку???
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2141 poslato: Jul 01, 2012, 01:51:32 posle podne »

Evo da dodam isvoje iskustvo o još jednom no reaktoru koga sam prvi put danas i primetio. MIslim da se proizvodi u Ceskoj i zove se Hell No Gel ili tako nesto. Prvo što mi se nije svidelo je da na uputstvu piše da osobe preko 80kg treba da piju 2-3 doze zavisno od potreba, tako da bih ga trošio 3 puta brže nego xpand,ali sam ipak uzeo 2 merice da probam kako radi.
Gel ima izgled nekoliko umešanih žumanaca i miris koji je kombinacija oho lepka i odvratne farbe za kola. Pokušao sam da ga popijem bez vode kao što mi je i prodavac rekao, ali je bilo toliko slatko da nije moglo da se pije, a kada sam ga pomešao sa vodom postao je penušav i još odvratniji. Posle prvog gutljaja sam povratio i posle ono što je ostalo popio jedva i otišao da treniram. Nikakvu pumpu nisam osetio, bolji kick daje malo jača nes kafa, a osećaj mučnine mi je ostao tokom celog treninga..ne znam da li je do mene ili do proizvoda, ali posle ovog zaista nemam želju da isprobavam ostale no-e i ima da se držim Xpand-a :D

Ako se drzis onoga sto te dobro radi onda se slazem da ne probas ostale.Ali zapamti da nema najboljeg reaktora vec uvek ima bolji! e sada sto mozda trenutno taj nismo probali ne znaci da ga nema.Ali u svakom slucaju umereno sa dozama i bice ok.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2140 poslato: Jun 30, 2012, 08:47:29 posle podne »

Evo da dodam isvoje iskustvo o još jednom no reaktoru koga sam prvi put danas i primetio. MIslim da se proizvodi u Ceskoj i zove se Hell No Gel ili tako nesto. Prvo što mi se nije svidelo je da na uputstvu piše da osobe preko 80kg treba da piju 2-3 doze zavisno od potreba, tako da bih ga trošio 3 puta brže nego xpand,ali sam ipak uzeo 2 merice da probam kako radi.
Gel ima izgled nekoliko umešanih žumanaca i miris koji je kombinacija oho lepka i odvratne farbe za kola. Pokušao sam da ga popijem bez vode kao što mi je i prodavac rekao, ali je bilo toliko slatko da nije moglo da se pije, a kada sam ga pomešao sa vodom postao je penušav i još odvratniji. Posle prvog gutljaja sam povratio i posle ono što je ostalo popio jedva i otišao da treniram. Nikakvu pumpu nisam osetio, bolji kick daje malo jača nes kafa, a osećaj mučnine mi je ostao tokom celog treninga..ne znam da li je do mene ili do proizvoda, ali posle ovog zaista nemam želju da isprobavam ostale no-e i ima da se držim Xpand-a :D
treba se drzati vec proverenih proizvoda,ali ipak dok sam ne probas neces znati da li ima nekog efekta.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2139 poslato: Jun 30, 2012, 03:36:21 posle podne »

Nista bez Xpanda ;)
Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #2138 poslato: Jun 30, 2012, 03:24:31 posle podne »

Evo da dodam isvoje iskustvo o još jednom no reaktoru koga sam prvi put danas i primetio. MIslim da se proizvodi u Ceskoj i zove se Hell No Gel ili tako nesto. Prvo što mi se nije svidelo je da na uputstvu piše da osobe preko 80kg treba da piju 2-3 doze zavisno od potreba, tako da bih ga trošio 3 puta brže nego xpand,ali sam ipak uzeo 2 merice da probam kako radi.
Gel ima izgled nekoliko umešanih žumanaca i miris koji je kombinacija oho lepka i odvratne farbe za kola. Pokušao sam da ga popijem bez vode kao što mi je i prodavac rekao, ali je bilo toliko slatko da nije moglo da se pije, a kada sam ga pomešao sa vodom postao je penušav i još odvratniji. Posle prvog gutljaja sam povratio i posle ono što je ostalo popio jedva i otišao da treniram. Nikakvu pumpu nisam osetio, bolji kick daje malo jača nes kafa, a osećaj mučnine mi je ostao tokom celog treninga..ne znam da li je do mene ili do proizvoda, ali posle ovog zaista nemam želju da isprobavam ostale no-e i ima da se držim Xpand-a :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 19 upita.