TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:42:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497262 puta)
Munja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #2197 poslato: Septembar 07, 2012, 02:31:58 posle podne »

Imao sam pauzu od nekoliko meseci sa treniranjem u teretani zbog ispita, treba sto pre da se vratim u formu zbog polaganja koje imam. ceo zivot treniram i sada sam u solidnoj kondiciji ali sam nabacio nekoliko kilograma viska. prioritet mi je snaga da je vratim zbog zgibova i gimnastike, ali mislim da bi mi se i kilaza smanjila uz trening. Razmisljao sam da uzmem neki reaktor ili kreatin uz neki protein ali se plasim da ne nabacim previse misicne mase. 185cm/89kg
off topic, izvinjavam se ali mi treba pomoc, hitno :)
sta mislite o ovoj kombinaciji
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN008-Trans-X-Professional.html
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2196 poslato: Septembar 07, 2012, 11:44:47 pre podne »

Ja sam probao taj,pumpa je bila extra,ali mi je srce pumpalo kao ludo.Poenta je da sam navikao na to jako pumpanje,a sada kada se vratilo na ono stanje pre NO-a,osecam se kao da sam mrtav,posto vise ne osecam srce.Ali da me je malo usporavao u treningu,to stoji!Ja sam bez NOa bio pun snage posle treninga,a on me je na pola treninga uspavljivao...:S Znam da me je jedno vreme bas nervirao,uzmem pola doze,zavrsim trening,i onda jaka pospanost,povlacenje vena,mucnina,osecaj malaksalosti.I onda sam ga batalio,posto je vise stete nego koristi bilo.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2195 poslato: Septembar 06, 2012, 02:25:12 posle podne »

Ја као Аматер топло препоручујем почетницима да крену са слабијим па после њега одмах јачи!!!

Pa tako i treba svako da radi.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2194 poslato: Septembar 06, 2012, 02:06:49 posle podne »

Ја као Аматер топло препоручујем почетницима да крену са слабијим па после њега одмах јачи!!!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2193 poslato: Septembar 06, 2012, 01:44:33 posle podne »

Ako osetite glavobolje ili brze otkucaje srca to je znak da ili ste preterali sa dozama ili vam taj NO ne odgovara.U svakom slucaju treba prestati sa uzimanjem jer zdravlje je na prvom mestu.a mozete promenuti za neki slabiji za pocetak bez kofeina.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2192 poslato: Septembar 05, 2012, 07:04:21 posle podne »

Svako razlicito reaguje na NO reaktore i svi nabrojani simptomi su od njih i moja preporuka je da ukoliko se osecate lose odustanete od istih i potrazite ono sto vama odgovara.Sama napumpanost misica ima smisla ,ali nije presudna u izgradnji misicne mase da bi remetili zdravlje.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2191 poslato: Septembar 05, 2012, 06:04:58 posle podne »

Ja sam pio NO XPLODE i nemam pojma,svidjala mi se pumpa i sve,ali mi je nekako bilo muka,sad ne znam da li je od njega.Inace,pre koriscenja NO-a nisam obracao paznju na vene,ali sada kada sam prestao sa reaktorom ( ima 3 meseca) , nakon trcanja,teretane,plivanja,vene kao da mi se povuku a jacina otkucaja i puls smanje!?Da li je to normalno ili? Navikao sam bio na NO onako da udara srce malo,da mi se bukvalno tresu grudi,krevet...:D

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2190 poslato: Septembar 03, 2012, 02:32:16 posle podne »

Moji favoriti u svakom smislu(i po pitanju efekta i po pitanju ukusa) su Xpand Xtreme i Super Pump Max.

Za xpand xtreme se slazem da je u vrhu i dobrog ukusa.Ali opet bespotrebno je o ukusima diskutovati jer svi nesto drugo vlolimo,ali da radi to stoji.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2189 poslato: Septembar 03, 2012, 10:17:07 pre podne »

Moji favoriti u svakom smislu(i po pitanju efekta i po pitanju ukusa) su Xpand Xtreme i Super Pump Max.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2188 poslato: Septembar 03, 2012, 08:29:09 pre podne »

Па видиш Золи и код мене се исто дешава!Ја на пример(ово је лето било јако топло ужасне врућине)сам и поред мора где сам био на одмору и поред излазака увече са супругом и итд узимао суплементе као НПР Whey када се не редовно и довољано храним појачавао сам дозе па НО који ми и поред спавања од 5 до 6 сати ипак помагао на врућинама и про ти кажеш давао вољу за животом у опште!Сад су ти монохидрат whey, bcaa и мулти витамински комплекси који ми доста помажу и поред слабијег тренинга који сам почео да форсирам задњих месец дана!Тако да наставићу овако како сам причао са Робијем а кад осетим да сам спреман крећем и са NO који ми је заиста помагао да извлагим максимум на тренингу који без њега не бих могао најискреније!

to je najbitnije, da pronaĂ°eš sebe i ono što tebi najviše odgovara... svaki organizam je drugačiji, i dugim eksperimentisanjem kroz par godina vrlo lako shvatiš šta tvom telu odgovara a šta ne - kako po pitanju ishrane tako i po pitanju suplementacije
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2187 poslato: Septembar 02, 2012, 07:43:48 posle podne »

Shock Therapy rules! :)  Naravno nismo svi isti i svako ima svog favorita.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2186 poslato: Septembar 02, 2012, 01:02:20 posle podne »

Брате ја сам релативно скоро пробао мерицу Hemo R и нисам осетио никакву мучнину у стомаку нити било који други проблем(друга верзија је у питању ова сад у продаји)једино што ми се није свидело је то што нисам осетио нешто, ништа посебно јер сам користио у то време Xpand па у односу на њега ништа посебно ал сам тренинг одрадио до краја!
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #2185 poslato: Septembar 01, 2012, 11:44:01 posle podne »

Jesam.X pand,Shot Gun,Hot Blood,Jack3D...Imam ja staz u teretani 6 godina ,ali moram da priznam da me je Hemorush bas ''prodrmao''!

Meni je to jedini No koji mi je izazivao mucninu....e sad,doduse to je bila predhodna varijanta Hemorusha....mislim da je ova slabija od prve ali nisam je probao...pa bih voleo ako je neko pio i prvu verziju i drugu da iznese utiske...Tebi u svakom slicaju hvala na odgovoru...
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #2184 poslato: Septembar 01, 2012, 09:10:16 posle podne »

Jesam.X pand,Shot Gun,Hot Blood,Jack3D...Imam ja staz u teretani 6 godina ,ali moram da priznam da me je Hemorush bas ''prodrmao''!
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #2183 poslato: Septembar 01, 2012, 05:51:55 posle podne »

Kupio sam juce Hemorush, i juce sam ga odmah probao i mogu da vam kazem da je strasna stvar.Malo me je bolela glava u pocetku ali sto sam duze i duze trenirao bol je smanjivao ,na kraju je potpuno nestao.Sa Hemorush-om jednostavno ne mozete da se umorite...imao sam osecaj da mogu da treniram do sutra..sve preporuke!

Da li si do sada probao jos neki No reaktor ??
Sačuvana
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.