TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:26:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497638 puta)
krsticPOWER
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #2377 poslato: Januar 21, 2014, 02:43:16 pre podne »

Drugari, kupio sam Shock therapy pa me zanima moze li mi neko reci, ko je koristio ovaj NO, kakvi su utisci i treba li piti 1, 1.5 ili 2 doze pre treninga?  Hvala unapred.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2376 poslato: Januar 06, 2014, 11:04:20 posle podne »

Nisam ga probao ali i ja ga merkam. Cena je baš povoljna, a tada najviše volim da testiram nove stvari. :)
Sačuvana
Frenzy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #2375 poslato: Januar 06, 2014, 10:20:11 posle podne »

Kakva su iskustva sa Power Fuel-om ? Trenutno je na akciji i poprilicno je povoljna cena,cini mi se da se o njemu i ne prica bas mnogo. Da li ga je neko probao ? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2374 poslato: Novembar 29, 2013, 10:41:10 pre podne »

Isto. Ni meni ne prija da ispijam preko 3 dcl vode odjednom. Naduje me i nekako "ubije",  i treba mi neko vreme da se osposobim za trening. :D Zato sve te preworkout stvarčice ne ispijam sa puno vode.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2373 poslato: Novembar 29, 2013, 09:56:12 pre podne »

Mislim da kolicina vode ne utice na delovanje NO-a,cak ono,sto vise ,to bolje. Meni smetaju vece kolicine tecnosti kad treba odjednom da popijem,meni je oko 3 dcl optimum. Koliko god sladak bio.  :)
...osim pwm-a,pola litre,ali posle njega svakako idem kuci...  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2372 poslato: Novembar 28, 2013, 11:58:40 posle podne »

Hvala na prenetim utiscima. :)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2371 poslato: Novembar 28, 2013, 11:11:42 posle podne »

Роберте узео сам укус ВОЋНИ ПУНЧ али морам ти одмах рећи да је јако али јако сладак и да га ја размућујем са пола литре воде јер је баш јак за мој укус, сувише сладак a кажу ми неки момци да је укус јабуке добар па сад како ко воли.....
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #2370 poslato: Novembar 27, 2013, 03:50:30 posle podne »

Pa kod NO reaktora najvise cenim dobar fokus , jaci stimulans ... Po meni dobar fokus prati sve ostalo , pumpa (sa kojom nemam problema nikad ,al ajde :) ) , izdrzljivost , snaga itd ... Do sad me je po tom pitanje najbolje ''radio'' Hemo Rage UC , solidan fokus i cista i konstantna energija u toku treninga ... A probao sam dosta NO-a i uglavnom su se svi svodili na isto - uglavnom pumpa , i pomalo izdrzljivost , fokus slabo , a u najgorem slucaju nista od efekata ... Pio sam do sad (ne probao - vec ispio kutije cele :D ) Assault , Hemo Rage , Shock Therapy , Jack3d Micro , Neurocore (stara formula - sa DMAA ) , i sad na redu treba da dodje DYM Xpand , posle pauze od Jack3d-a :D
Kolike su ti pauze izmedju ??

Oko 2-3 nedelje ... zavisi ..
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2369 poslato: Novembar 27, 2013, 01:59:08 posle podne »

Pa kod NO reaktora najvise cenim dobar fokus , jaci stimulans ... Po meni dobar fokus prati sve ostalo , pumpa (sa kojom nemam problema nikad ,al ajde :) ) , izdrzljivost , snaga itd ... Do sad me je po tom pitanje najbolje ''radio'' Hemo Rage UC , solidan fokus i cista i konstantna energija u toku treninga ... A probao sam dosta NO-a i uglavnom su se svi svodili na isto - uglavnom pumpa , i pomalo izdrzljivost , fokus slabo , a u najgorem slucaju nista od efekata ... Pio sam do sad (ne probao - vec ispio kutije cele :D ) Assault , Hemo Rage , Shock Therapy , Jack3d Micro , Neurocore (stara formula - sa DMAA ) , i sad na redu treba da dodje DYM Xpand , posle pauze od Jack3d-a :D
Kolike su ti pauze izmedju ??
Sačuvana
Pansport Banja Luka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #2368 poslato: Novembar 27, 2013, 11:02:11 pre podne »

Evo ja ću vam ovom prilikom pohvaliti dobar NO proizvod, Biotech Nitrox Therapy 17g je doza. Probao sam okus i brusnicu i breskva i super su, dobra pumpa, dobar fokus. Pored ovog NO proizvoda probao sam sve što je dostupno ovdje na balkanu i ovaj Biotechov je stvarno dobar :)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #2367 poslato: Novembar 27, 2013, 10:24:41 pre podne »

Pa kod NO reaktora najvise cenim dobar fokus , jaci stimulans ... Po meni dobar fokus prati sve ostalo , pumpa (sa kojom nemam problema nikad ,al ajde :) ) , izdrzljivost , snaga itd ... Do sad me je po tom pitanje najbolje ''radio'' Hemo Rage UC , solidan fokus i cista i konstantna energija u toku treninga ... A probao sam dosta NO-a i uglavnom su se svi svodili na isto - uglavnom pumpa , i pomalo izdrzljivost , fokus slabo , a u najgorem slucaju nista od efekata ... Pio sam do sad (ne probao - vec ispio kutije cele :D ) Assault , Hemo Rage , Shock Therapy , Jack3d Micro , Neurocore (stara formula - sa DMAA ) , i sad na redu treba da dodje DYM Xpand , posle pauze od Jack3d-a :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2366 poslato: Novembar 27, 2013, 09:39:11 pre podne »

Probao sam sve od 0,5 do 1,5 scoops-a , na prazan stomak , na sat vremena od treninga , na pola sata , na 15 min , pa sam iskulirao nedelju ipo dana i probao ponovo , ma nista :D

E, to je pravo testiranje, nakon kojeg možeš sigurno izneti konstatacije. :) Ne volim kad neko kaže "ah, probao sam jednu dozu i mene ne radi". Postoji toliko faktora koje treba ispoštovati i proveriti da bi došli do efekta koji nam odgovara ili, naprosto, konstatovali da taj suplement nije za nas (što si ti i učinio :D).

A, sa kojim NO reaktorom si najzadovoljniji?
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #2365 poslato: Novembar 27, 2013, 08:54:28 pre podne »

Ja sam pio jedno vreme Assault sa ukusom grozdja (Grape Blast) ukus kao ukus nije los ali ima jak aftertaste - na treningu sam ga stalno podrigivao prve 2 nedelje posle sam se vec navikao , ne znam kako je za druge ukuse ... No ono sto je vazno da napomenem je to da mene nazalost nije radio :/ Probao sam sve od 0,5 do 1,5 scoops-a , na prazan stomak , na sat vremena od treninga , na pola sata , na 15 min , pa sam iskulirao nedelju ipo dana i probao ponovo , ma nista :D Jedini efekat je koji sam osetio je znojenje i ponekad malo vise izdrzljivosti ... Eto , to je moje iskustvo sa njim :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2364 poslato: Novembar 26, 2013, 11:15:48 posle podne »

Ja koristim malina/limun i odlican je.
Istooo!!!  ;D
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #2363 poslato: Novembar 26, 2013, 07:29:57 posle podne »

Ja koristim malina/limun i odlican je.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.