TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:44:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497712 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #142 poslato: Februar 28, 2008, 08:31:22 posle podne »

ne bi trebalo duze od 12 nedelja uzastopno da se konzumiraju NO preparati,mozda je to glupost ali to su preporuke nekih proizvodjaca

dalje sto se tice NO-Xplode-a,veoma dobar ,daje manju pumpu od Xpand ili Horse power,ali priliv energije za vreme treninga je neverovatan

Nano Vapor (koga trenuntno koristim),je po mom misljenju malo bolji,ili mi se samo cini,s tim sto sam primetio da kad ga popijem posle nekoh 15min,malo me hvata nervoza,drhtavica (ne znam kako je kod ostalih,mislio sam da tripujem ali ipak ne) a sto se tice energije za vreme treninga cini mi se bolje od Xplode-a,pumpa pa i ne mnogo u odnosu na X-plode
inace sve sam pio po tri merice,ne znam za vas ostale

sve u svemu mogu samo da pohvalim oba preparata,vredi probati
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #141 poslato: Februar 28, 2008, 04:17:18 posle podne »

Ja sam 3 meseca za redom spojio NO preparati: Xpand,NoExplod i NanoVapor i sada sam uzeo jos jednu kutiju Nano Vapora (4 mesec) i posle cu praviti pauzu 5 - 6 meseci jer mi nece trebati dok budem radio definiciju...


necu sada da kvarim No Explod jer je mozda na nekima radio, ali ja uopste nisam zadovoljan...

Xpand je odlican preparat, hocu da kazem i od njega sam napredovo...
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #140 poslato: Februar 28, 2008, 03:50:05 posle podne »

Ne moras praviti pauzu, slobodno uzmi vapor. Mada, zavisi kakva ti je ostala suplementacija, i koji su ti ciljevi. Ako zelis tu vstu proizvoda, Vapor je odlican izbor.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Dača
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

Get Rich Or Dye Tryin'

« Odgovor #139 poslato: Februar 28, 2008, 01:06:40 posle podne »

Vidim da vas većinu Nano Vapor odlično služi, ja nisam ni malo zadovoljan radom NO Explode....
Kada popijem NO explode, koliko pauzu posle treba da pravim sa suplementima?

Da li još neko od vas koristi NO Explode i kako vas služi? (pitam pošto ja nisam zadovoljan)
A dvoumio sam se izmeĂ°u njega i Nano Vapor-a :((
Sačuvana
Dobro je u raju, ali ekipa je u paklu!
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #138 poslato: Februar 28, 2008, 12:50:35 posle podne »

To bi ti bila super kombinacija.Naravno da nece remetit.
Sačuvana
two more...no matter what...!
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #137 poslato: Februar 27, 2008, 03:53:11 posle podne »

da ne otvaram novi topic...

popio sam Vapor i sada planiram da uzmem jos jednu kutiju jer sam prezadovoljan... (tada sam ga pio bez BCAA)

pa me zanima kako da kombinujem vapor sa bcaa (pre treninga) dali bcaa usporuje dejstvo Vapor-a?
Vapor pijem sa 200ml vode 15min pre treninga i stavim 2 doze, pa sam razmisljao da dodam u to 20g bcaa
Sačuvana
Klesk
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 250


Only The Strongest Will Survive!!!

« Odgovor #136 poslato: Februar 25, 2008, 09:24:25 posle podne »

hwala :)
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #135 poslato: Februar 25, 2008, 09:38:28 pre podne »

sad ne znam za koji proizvod da se opredelim... za par dana cu uzeti nesto od ovoga... najverovatnije X-pand, jer ga vecina hvali. I ako moze neko da mi kaze shta da kombinujem sa X-pandom... hteo bi da dobijem jos malo na masi.... Izvinjavam se zbog upadanja

Puno kvalitetne hrane, whey p. multivitamini, glutamin itd.
Sačuvana
Klesk
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 250


Only The Strongest Will Survive!!!

« Odgovor #134 poslato: Februar 24, 2008, 10:03:43 posle podne »

Onda cu da idem eci peci pec :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #133 poslato: Februar 24, 2008, 09:06:43 posle podne »

Brate razlike su neznatne,dal je ovaj 5% bolji to tebi nece imati nikakve veze.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Klesk
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 250


Only The Strongest Will Survive!!!

« Odgovor #132 poslato: Februar 24, 2008, 09:05:41 posle podne »

sad ne znam za koji proizvod da se opredelim... za par dana cu uzeti nesto od ovoga... najverovatnije X-pand, jer ga vecina hvali. I ako moze neko da mi kaze shta da kombinujem sa X-pandom... hteo bi da dobijem jos malo na masi.... Izvinjavam se zbog upadanja
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #131 poslato: Februar 23, 2008, 04:38:24 posle podne »

naravno,prvo protein i glukoza pa onda xpand.
@jogurt
nemoze splasnut misicna masa,moze jedino voda...
Sačuvana
two more...no matter what...!
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #130 poslato: Februar 23, 2008, 12:27:33 posle podne »

Pio sam No Explode i mogu vam reci da mi je X-Pand mnogo mnogo bolje radio i u snazi i u kilazi... uporedjivao sam ova 2 preparata:
1 mesec sam pio Xpand - dok sam ga pio nakon 4 dana uzimanja sam osetio takvu energiju da sam trening odradio i vise nego dobar, tako i za ostale dane (u toku tog meseca) doso sam do nekog maximuma sto se tica snage, al zato dok sam ga pio imao sam dosta energije i dobru motivaciju...

2 mesec sam uzeo No Explode - ne znam sada dali je to psihicki jer sam cuo svasta o ovom preparatu ali bukvalno nista, cak sam i oslabio... jeo sam isto, trenirao isto, spavao isto, pio iste preparate (protein,glutamin,vitamine....) tako da uopste nisam zadovoljan a prica se da je dobar... e sad necu tolko da ga pljujem, mozda je nekima stvarno radio i dobijao pozitivne rezultate... samo kazem da meni ne odgovara...

i sad hocu da uzmem NANO VAPOR, da probam i to cudo :D jel ima neko nesto da kaze o ovom preparatu (NANA VAPOR)?


Ja sam juce poceo sa "VAPOR-etom" i mogu ti reci da je osecaj odlican. Vec u toku prvog treninga osecas neverovatnu pumpu, posle nekoliko ponavljanja, u mom slucaju bicepsa, osecas i vidis kako ti se misic napunio. Imas osecas kao da ce explodirati. Intenzitet treninga mi se  povecao, naravno treba imati u vidu da tu ima ulogu i adrenalin koji se definitivno vise luci zbog koriscenja samog preparata, tako da i psiha igra veliku ulogu, nije mi se od psihe sigurno stvorila pumpa. Neki kazu da ce to sve splasnuti posle prestajanja koriscenja, ali ne verujem, ako uz njega koristis ostale preparate, definitivno i zagarantovano ces zadrzati i povecati misicnu masu, ma sta da kazem vise, videcemo, slikao sam se juce i slikacu se kada zavrsim sa koriscenje, pa cemo videti , tacnije videcete razliku, pa cete mi reci!!!!

Pozzzz svima!!!!
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #129 poslato: Februar 22, 2008, 02:21:15 posle podne »

bilo bi logicno kada bi xpand imao u sebi esencijalne aminokiseline neke postene gramaze pa da se zvizne prije pwshakea,al ovako je sekundarni igrac
Sačuvana
two more...no matter what...!
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #128 poslato: Februar 22, 2008, 02:18:59 posle podne »

pa eto,al svi ti preparati sa zvucnim imenima prave robove od ljudi pa se oni vode po njima kako i kad da se piju,a zanemaruje se osnova :)
Sačuvana
two more...no matter what...!
Stranice: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.