TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:24:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497373 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #322 poslato: April 28, 2008, 09:37:53 posle podne »

To samo kazes zato sto i ti pijes Vapor...dada ;D

mhm :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #321 poslato: April 28, 2008, 09:36:56 posle podne »

To samo kazes zato sto i ti pijes Vapor...dada ;D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #320 poslato: April 28, 2008, 09:11:35 posle podne »

Naravno da mozes Xplode je dobar transporter hranljivih materija u misicne celije tako da je bas potrebno posle treninga popiti whey ;)
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #319 poslato: April 28, 2008, 06:08:28 posle podne »

pa da...meni nije padalo na pamet da kupujem no dok nisam obezbjedio za 4mjeseca jedno 12kg wheya
Sačuvana
two more...no matter what...!
Lokk1
Gost
« Odgovor #318 poslato: April 28, 2008, 12:29:33 pre podne »

pa nauchice kad im nestane para .. verovatno .. mozda ni tad :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #317 poslato: April 27, 2008, 08:32:30 posle podne »

Sta ces Loki,NO EXPLODE!!! zvuci primamljivije od Bcaa...when will they learn...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #316 poslato: April 27, 2008, 06:06:17 posle podne »

opet covek sve reche kako jeste :D :D ... ima 100 stvari prechih od NO .. eo recimo  kad dodjesh u tu situaciju kao spartak da imash poteshkoca sa treningom (on verovatno zbog lowUH i iscrpljenosti )  onda se to radi .. ili ako iz bilo kog drugog razloga nisi u mogucnosti da maximalno odradis trening onda ok .. :)
Sačuvana
nelle
Gost
« Odgovor #315 poslato: April 27, 2008, 02:47:20 posle podne »

kad sam vec ovde da pitam ljude koji imaju iskustva sa no explode,da li su se pojavile neke negativne nuspojave u obliku mucnina,bubuljica na ledjima itd.. jer sam takve neke price cuo pa ono cisto da proverim....trazio sam na netu podatke o no explode ali svuda je samo hvaljen, sad me zanima kakva mu je losa strana i da li je ima....

  
  No-Xplode je izvanredan suplement,meni je dao odlicne rezultate s tim sto ga uzimam redovno u kombinaciji sa Cellmass i Nitrix.. Posle 12 nedelja uzimanja,napravis pauzu od 4-5 nedelja. Licno nisam imao nekih nuspojava..osim male mucine i vrtoglavice odmah posle uzimanja.. To je bilo samo na pocetku,prvih par dana. To je donekle i ocekivano,jer sadrzi ogromne kolicine kofeina.. S druge strane,znam ljude koji su imali stvarno velikih problema sa stomakom,pa su morali da prestanu sa upotrebom.. Ali,ok,nismo svi isti.. Probas pa vidis. Jedino mi nije jasno sta ce tebi suplement na bazi NO..? S obzirom na pitanje,da li mozes da koristis whey posle treninga..rekao bih da nemas neko preterano iskustvo..Samim tim tesko da si doteran do zida u pogledu napretka.. Ako ocekujes napredak u masi..sam No-Xplode ti nece pomoci. Da sam na tvom mestu finansije bih usmerio ka kvalitetnijoj ishrani. Pozdrav!
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #314 poslato: April 27, 2008, 02:25:51 posle podne »

vazi javljam pocinjem od sutra.Mjerica ujutro i mjerica preworkout
Sačuvana
two more...no matter what...!
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #313 poslato: April 27, 2008, 02:13:49 posle podne »

Ovako neshto cu i ja uraditi,opao sam sa snagom show biznis.... Spartak brate,javi kako radi konjina  ;D
Sačuvana

Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #312 poslato: April 27, 2008, 02:00:01 posle podne »

ja sam juce posle godinu dana pauze uzimanja no produkta kupio horse power,planirao sam nanovapor ili nije ga bilo treba da se ceka pa reko za 45e nije skupo da se uzme ovo.Cisto zbog defke tesko padaju treninzi pa reko da me pogura sto se izdrzljivosti i snage tice
Sačuvana
two more...no matter what...!
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #311 poslato: April 27, 2008, 01:49:32 posle podne »

Osiromaseni uranijum, ajme meni kako sam se samo nasmejaoooooo.....kakvi nus efekti, nema toga, ja se ne skidam sa NO preparata vec dva meseca i coool mi toootalno!!! Nego, mnogooo skupoooo bre!!!!
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
mr.perfect.86
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


No Pain No Gain

« Odgovor #310 poslato: April 27, 2008, 12:52:11 posle podne »

kad sam vec ovde da pitam ljude koji imaju iskustva sa no explode,da li su se pojavile neke negativne nuspojave u obliku mucnina,bubuljica na ledjima itd.. jer sam takve neke price cuo pa ono cisto da proverim....trazio sam na netu podatke o no explode ali svuda je samo hvaljen, sad me zanima kakva mu je losa strana i da li je ima....


ma jok opusti se ja sam ga pio sve je normalno nema nikakvih bubuljica i slicno...nije to steroid :D pi ga slobodno kao sto pise na kutiji 2-3 merice pre treninga i sve cool ;)
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #309 poslato: April 27, 2008, 12:48:11 posle podne »

nema nuspojava sto si se utrtio ko da pijes osiromasheni uranijum
Sačuvana
two more...no matter what...!
Nenad_1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #308 poslato: April 27, 2008, 12:30:00 posle podne »

kad sam vec ovde da pitam ljude koji imaju iskustva sa no explode,da li su se pojavile neke negativne nuspojave u obliku mucnina,bubuljica na ledjima itd.. jer sam takve neke price cuo pa ono cisto da proverim....trazio sam na netu podatke o no explode ali svuda je samo hvaljen, sad me zanima kakva mu je losa strana i da li je ima....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.