TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394919 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 08:06:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 17 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti V deo  (Pročitano 54525 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #240 poslato: Maj 16, 2012, 12:24:12 posle podne »

Alene pocinjem malo onaj tvoj program sto si postavio nedavno u tekstoteci, cisto da probam i promenim.

Elem, htedoh da te pitam 2 stvari.
1. Jednostavna, koja je vezba Lateralna odručenja? Ne mogu da nadjem nikakvu sliku nigde, pa ako mozes da mi pojasnis, verovatno znam, samo mi je taj izraz nepoznat.

2. Jedna stvar koja me jako zanima. Ako se dobro secam, u svim tvojim "Budi Fit" planovima, sto se ishrane tice, preferirao si ishranu bez UH samo 2 nedelje, i nemoj me drzati za rec ali mislim da si rekao da vec posle te 2 nedelje nema efekta, tako nesto, stvarno se ne secam, ali znam da si pomenuo bez UH 2 nedelje, ne vise, dok u ovom tekstu preferiras bez UH dosta duze od toga, pa samo me to zanima, zasto to, nista vise :)

Poz i hvala bro!

Ne znam da li si video pa da repostujem :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #239 poslato: Maj 15, 2012, 12:06:26 pre podne »

Kao što sam ti i rekao u prvitanoj poruci, nauči neke osnovne stvari kojih ovde na forumu ima dosta, a tek onda radi takve kalkulacije sa suplementacijom, jer ako si u stanju da ne skineš ni kilogram, a mesec dana trčiš, onda nešto sa ishranom baš ne valja...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Caxxie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #238 poslato: Maj 14, 2012, 09:47:17 posle podne »

ZZ  trco sam vec mesec-mesec ipo i nisam izgubio kg,jos stojim na 70 kg.Imam 173cm 70kg i 17 godina.Ocu da skinem stomak a isto tako da dobijam misicnu masu na rukama.Krecem sutra u teretanu  i zbunjen sam,ne znam sta da uzmem od suplemenata,drugar mi rekao da mogu da uzmem protein da przi salo i pretvara u misicnu masu ali mi je to malo nelogicno.Ne znam da li da uzmem protein ili sagorevac masti ili protein+kreatin,ako mozes da mi das neki savet oko suplementa,treninga u teretani za pocetak i oko ishrane.Hvala  unapred pozdrav :)
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #237 poslato: Maj 14, 2012, 05:33:34 posle podne »

Moraš shvatiti da nema mnogo razlike izmeĂ°u različitih whey proteina, sve razlike koje mogu da postije su u proizvoĂ°aču, ukusu i eventualnim dodacima koje proizvoĂ°ači stavljaju u protein. EAS je dobra firma, jedna od boljih tako da se kvalitet njihovih sirovina ne treba dovoditi u pitanje.

Što se upala tiče, to je normalno jer čim povećaš unos proteina u ishrani mnogo brže će telo da se regeneriše od treninga, tako da su manje upale normalna stvar ;)

Hvala Alene, kao i svaki put, jednostavno i korisno  ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #236 poslato: Maj 14, 2012, 04:52:48 posle podne »

Alene pocinjem malo onaj tvoj program sto si postavio nedavno u tekstoteci, cisto da probam i promenim.

Elem, htedoh da te pitam 2 stvari.
1. Jednostavna, koja je vezba Lateralna odručenja? Ne mogu da nadjem nikakvu sliku nigde, pa ako mozes da mi pojasnis, verovatno znam, samo mi je taj izraz nepoznat.

2. Jedna stvar koja me jako zanima. Ako se dobro secam, u svim tvojim "Budi Fit" planovima, sto se ishrane tice, preferirao si ishranu bez UH samo 2 nedelje, i nemoj me drzati za rec ali mislim da si rekao da vec posle te 2 nedelje nema efekta, tako nesto, stvarno se ne secam, ali znam da si pomenuo bez UH 2 nedelje, ne vise, dok u ovom tekstu preferiras bez UH dosta duze od toga, pa samo me to zanima, zasto to, nista vise :)

Poz i hvala bro!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #235 poslato: Maj 14, 2012, 07:17:28 pre podne »

Pozdrav Alene, jos jednom mi treba tvoja pomoc :)
Prvi put koristim suplementaciju, EAS 100% Whey protein i dex. Zanima me sta mislis o tom proteinu, kakav je kvalitet ? i primetio sam od kada koristim supse da dobijam blaze upale nego ranije, pa me zanima da li je to normalno ?
Hvala unapred...

Moraš shvatiti da nema mnogo razlike izmeĂ°u različitih whey proteina, sve razlike koje mogu da postije su u proizvoĂ°aču, ukusu i eventualnim dodacima koje proizvoĂ°ači stavljaju u protein. EAS je dobra firma, jedna od boljih tako da se kvalitet njihovih sirovina ne treba dovoditi u pitanje.

Što se upala tiče, to je normalno jer čim povećaš unos proteina u ishrani mnogo brže će telo da se regeneriše od treninga, tako da su manje upale normalna stvar ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #234 poslato: Maj 14, 2012, 07:14:33 pre podne »

Cao Alene, veliki pozdrav i postovanje sa moje strane. Procitao sam dosta stvari ovde na forumu i mislim da cu imati dosta koristi od toga. Poceo sam da treniram vec nekoliko dana u teretani, visok sam 190 i imam 99 kg. Znaci imam dosta mase , vecina ide na stomak i butine (trenirao sam fudbal pa prestao pre par godina i ugojio se). E sad , ja radim sve vezbe po 3 serije sa 10 ponavljanja s tim sto u 3. seriji pokusavam da uradim koliko god mogu. Tezine uskladjujem u odnosu na to koliko mi je tesko da odradim neku vezbu. Promenio sam nacin ishrane, jedem manje i bolje (voce, jaja , musli , tunjevinu, belo meso ... )Radimo 4 dana teretanu pa jedan dan trcanje . Interesuje me da li trebam nesto da menjam u nacinu vezbanja i gde mogu da nadjem dobar plan treninga odnosno koje vezbe da radim u skladu sa mojim predispozicijama ? Nisam mogao teretanu da vidim ocima ali posle par dana pocinje jako da mi se svidja sve ovo tako da imam veliku zelju da napredujem . :) Pozdrav.

Pozdrav,

Generalno nema lošeg programa treninga, ako dobro treniraš i ne kilaviš se ;)

Ja sa mojim vežbačima treniram po nekom jednostavnom sistemu za koji sam našao da je dosta efikasan i da se lako može prilagoditi svakom slučaju. Ukoliko te interesuje možeš pročitati o tom programu na mom blogu:

http://www.budifit.rs/osnovne-i-izolacione-vezbe/

Ono što je nabitnije da zapamtiš je da moraš naučiti sve vežbe da izvodiš pravilno, a tek onda da se tovariš kilažama jer ćeš u suprotnom samo zapatiti neke povrede. Gledaj da naĂ°eš nekog ko je pouzdan i ko se razume u trening da te nauči takvim stvarima, a onda ćeš mnogo lakše i brže napredovati ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #233 poslato: Maj 14, 2012, 06:10:57 pre podne »

Pozdrav Alene, jos jednom mi treba tvoja pomoc :)
Prvi put koristim suplementaciju, EAS 100% Whey protein i dex. Zanima me sta mislis o tom proteinu, kakav je kvalitet ? i primetio sam od kada koristim supse da dobijam blaze upale nego ranije, pa me zanima da li je to normalno ?
Hvala unapred...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #232 poslato: Maj 14, 2012, 12:07:52 pre podne »

Cao Alene, veliki pozdrav i postovanje sa moje strane. Procitao sam dosta stvari ovde na forumu i mislim da cu imati dosta koristi od toga. Poceo sam da treniram vec nekoliko dana u teretani, visok sam 190 i imam 99 kg. Znaci imam dosta mase , vecina ide na stomak i butine (trenirao sam fudbal pa prestao pre par godina i ugojio se). E sad , ja radim sve vezbe po 3 serije sa 10 ponavljanja s tim sto u 3. seriji pokusavam da uradim koliko god mogu. Tezine uskladjujem u odnosu na to koliko mi je tesko da odradim neku vezbu. Promenio sam nacin ishrane, jedem manje i bolje (voce, jaja , musli , tunjevinu, belo meso ... )Radimo 4 dana teretanu pa jedan dan trcanje . Interesuje me da li trebam nesto da menjam u nacinu vezbanja i gde mogu da nadjem dobar plan treninga odnosno koje vezbe da radim u skladu sa mojim predispozicijama ? Nisam mogao teretanu da vidim ocima ali posle par dana pocinje jako da mi se svidja sve ovo tako da imam veliku zelju da napredujem . :) Pozdrav.

Meni je teretana usla u naviku tek posle 2 meseca! SAMO KIDAJ BRATE! TRUD SE ISPLATI!
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Bakisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


« Odgovor #231 poslato: Maj 13, 2012, 08:41:54 posle podne »

Cao Alene, veliki pozdrav i postovanje sa moje strane. Procitao sam dosta stvari ovde na forumu i mislim da cu imati dosta koristi od toga. Poceo sam da treniram vec nekoliko dana u teretani, visok sam 190 i imam 99 kg. Znaci imam dosta mase , vecina ide na stomak i butine (trenirao sam fudbal pa prestao pre par godina i ugojio se). E sad , ja radim sve vezbe po 3 serije sa 10 ponavljanja s tim sto u 3. seriji pokusavam da uradim koliko god mogu. Tezine uskladjujem u odnosu na to koliko mi je tesko da odradim neku vezbu. Promenio sam nacin ishrane, jedem manje i bolje (voce, jaja , musli , tunjevinu, belo meso ... )Radimo 4 dana teretanu pa jedan dan trcanje . Interesuje me da li trebam nesto da menjam u nacinu vezbanja i gde mogu da nadjem dobar plan treninga odnosno koje vezbe da radim u skladu sa mojim predispozicijama ? Nisam mogao teretanu da vidim ocima ali posle par dana pocinje jako da mi se svidja sve ovo tako da imam veliku zelju da napredujem . :) Pozdrav.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #230 poslato: Maj 13, 2012, 01:27:46 posle podne »

Preporucite mi koji gejner bih trebao da koristim za brzo povecanje telesne mase s obzirom da sam pocetnik i mrsavac. Treniram oko 4 meseca i vidi se napredak ali samo sto se tice definicije iako je moj primarni cilj povecanje mase.

Kada kažeš da ti se povećala definicija, da li to znači da si izgubio kilažu za to vreme koje treniraš?
Ne, nije mi se smanjila kilaza, ali se nije ni povecala. Samo sam oblikovao misice, a zelim da povecam masu za bar 5-7 kg ili vise naravno sto mi je i bolje :) Koji gejner da uzmem?

Pa ako ti se nije povećala kilaža, a ti vidiš da su ti veći mišići onda si izgubio salo, a dobio mišić...prsoto ko pasulj.

Ne postoji "oblikovanje" mišića, možeš samo da povećaš ili smanjiš mišić, a njegov oblik uvek ostaje isti...

Što se nabacivanje kilaže tiče ti moraš više da jedeš i to mesa i jaja, ako ti sada kilaža ne raste to znači da ne jedeš dovoljno...gejner će pomoći, ali ako ne povećaš unos kalorija za stalno nećeš ni dobijati kilažu stalno, tako da je gejner opcija, ali ako ne povećaš unos mesa džaba gejnera. Meso i jaja su uvek bolji od proteinskog praha - to uvek zapamti.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #229 poslato: Maj 12, 2012, 11:59:52 pre podne »

Preporucite mi koji gejner bih trebao da koristim za brzo povecanje telesne mase s obzirom da sam pocetnik i mrsavac. Treniram oko 4 meseca i vidi se napredak ali samo sto se tice definicije iako je moj primarni cilj povecanje mase.

Kada kažeš da ti se povećala definicija, da li to znači da si izgubio kilažu za to vreme koje treniraš?
Ne, nije mi se smanjila kilaza, ali se nije ni povecala. Samo sam oblikovao misice, a zelim da povecam masu za bar 5-7 kg ili vise naravno sto mi je i bolje :) Koji gejner da uzmem?

uvek toplo preporucujem Dymatize Elite Mass gainer, najbolji sastav ima... i vise proteina u odnosu na ostale gejnere ;)
Sačuvana
alexn90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #228 poslato: Maj 10, 2012, 06:09:31 posle podne »

Preporucite mi koji gejner bih trebao da koristim za brzo povecanje telesne mase s obzirom da sam pocetnik i mrsavac. Treniram oko 4 meseca i vidi se napredak ali samo sto se tice definicije iako je moj primarni cilj povecanje mase.

Kada kažeš da ti se povećala definicija, da li to znači da si izgubio kilažu za to vreme koje treniraš?
Ne, nije mi se smanjila kilaza, ali se nije ni povecala. Samo sam oblikovao misice, a zelim da povecam masu za bar 5-7 kg ili vise naravno sto mi je i bolje :) Koji gejner da uzmem?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #227 poslato: Maj 09, 2012, 11:46:37 pre podne »

Hahahahah da da, video sam te LOL
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #226 poslato: Maj 09, 2012, 07:41:50 pre podne »

Alene bio si jak danas ^_^ ;D

A danas sam već drugi dan mrtav LOL

Da si se nadizao bogami jesi. Cak smo i tebe bodrili :P :D

Pa pošto sam na početku vukeo onaj autobus još dok smo ga nameštali rekao bi da sam podigao tu negde istu tonažu kao i oni ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 17 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.