TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:16:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pozic :)  (Pročitano 9385 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #32 poslato: Februar 29, 2012, 07:52:08 posle podne »

Ja na hranu svaki mesec dam izmedju 22 000 i 24 000 din,sto i nije neka cifra u svakoj normalnoj zemlji na svetu sem u zemljama kao sto je nasa...

Kod nas neko nema toliku platu...vazno je da sve poskupljuje  >:(
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #31 poslato: Februar 29, 2012, 07:51:07 posle podne »

Lol ja sam prestao da rachunam davno
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #30 poslato: Februar 29, 2012, 07:39:58 posle podne »

Ja na hranu svaki mesec dam izmedju 22 000 i 24 000 din,sto i nije neka cifra u svakoj normalnoj zemlji na svetu sem u zemljama kao sto je nasa...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Februar 29, 2012, 07:11:50 posle podne »

@Peki
Kako 18000? Evo moj slucaj. Sto se tice unosa proteina, stvar je sledeca. Unosim putem mesa (belo pilece, junetina), tunjevina, jaja, ella sir. Da bih imao dovoljan dnevni unos proteina treba mi svaki dan otprilike 300g mesa, jedna tunjevina, 10 jaja (3 zumaceta samo) i malo manje od jednog ella sira. Na mesecnom nivou mu to izadje ovako nekako:
meso (belo i junetina) 10kg - 5000din
tunjevina 30komada-  3500din
300 jaja 4000 din
ella sir 20ak kom  oko 3000din.

to mu izadje 15500, ako sam dobro izracunao. A ne zivi se samo od proteina. Tu se jos dodaju UH i supsi i eto haos. Ne mogu ni da zamislim koliko love pucaju ozbiljni takmicari.


Svaka čast, iskreno!! Ali se isplati. To nema cenu
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #28 poslato: Februar 29, 2012, 07:07:15 posle podne »

@Peki
Kako 18000? Evo moj slucaj. Sto se tice unosa proteina, stvar je sledeca. Unosim putem mesa (belo pilece, junetina), tunjevina, jaja, ella sir. Da bih imao dovoljan dnevni unos proteina treba mi svaki dan otprilike 300g mesa, jedna tunjevina, 10 jaja (3 zumaceta samo) i malo manje od jednog ella sira. Na mesecnom nivou mu to izadje ovako nekako:
meso (belo i junetina) 10kg - 5000din
tunjevina 30komada-  3500din
300 jaja 4000 din
ella sir 20ak kom  oko 3000din.

to mu izadje 15500, ako sam dobro izracunao. A ne zivi se samo od proteina. Tu se jos dodaju UH i supsi i eto haos. Ne mogu ni da zamislim koliko love pucaju ozbiljni takmicari.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Februar 29, 2012, 07:06:05 posle podne »

za uspreh treba dosta odricanja i dosta dobar budzet, bez alkohola droge pusenja.... sa dosta suplemenata i naravno pravilna ishrana , samo na ishranu treba minimalno 18 000 mesecno + suplementi ....

Odakle znas ti dal treba 18.000 i kako,suplemente ne koristim,jer stedim za bolju i zdravu ishranu,snalazim se nekako,nego hteo sam jos jedno pitanje za mirku i mightymo dali je ok kad sam u skoli za uzinu uzmem 2 banane,i one cokoladice bonzita,kao sastav im je od zitarica + med. :)

puno je to ugljenih hidrata, pa čak i šećera... ako posle toga imaš trening onda i ok, ako ne... izbegavaj.  Poslušaj Mirku...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #26 poslato: Februar 29, 2012, 06:04:40 posle podne »

za uspreh treba dosta odricanja i dosta dobar budzet, bez alkohola droge pusenja.... sa dosta suplemenata i naravno pravilna ishrana , samo na ishranu treba minimalno 18 000 mesecno + suplementi ....

Odakle znas ti dal treba 18.000 i kako,suplemente ne koristim,jer stedim za bolju i zdravu ishranu,snalazim se nekako,nego hteo sam jos jedno pitanje za mirku i mightymo dali je ok kad sam u skoli za uzinu uzmem 2 banane,i one cokoladice bonzita,kao sastav im je od zitarica + med. :)

Ne, trebaju ti proteini...belo meso...i bolji ti je izbor pored toga neko kostunjavo voce...
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #25 poslato: Februar 29, 2012, 05:51:26 posle podne »

za uspreh treba dosta odricanja i dosta dobar budzet, bez alkohola droge pusenja.... sa dosta suplemenata i naravno pravilna ishrana , samo na ishranu treba minimalno 18 000 mesecno + suplementi ....

Odakle znas ti dal treba 18.000 i kako,suplemente ne koristim,jer stedim za bolju i zdravu ishranu,snalazim se nekako,nego hteo sam jos jedno pitanje za mirku i mightymo dali je ok kad sam u skoli za uzinu uzmem 2 banane,i one cokoladice bonzita,kao sastav im je od zitarica + med. :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
bole1610
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #24 poslato: Februar 29, 2012, 04:52:45 posle podne »

za uspreh treba dosta odricanja i dosta dobar budzet, bez alkohola droge pusenja.... sa dosta suplemenata i naravno pravilna ishrana , samo na ishranu treba minimalno 18 000 mesecno + suplementi ....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Februar 29, 2012, 04:01:35 posle podne »

nikom nije lako... sve je stvar prioriteta i ciljeva :)  svi koji su postigli nešto u sportu imaju burnu "istoriju" iza sebe... 

Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Februar 29, 2012, 03:09:38 posle podne »

Miro,lako je tebi :D Jbg,ja moram da stekam pare...Moji kupe npr 10 tunjevina,sir,SALAMU,CAJNU,VIRSLE...Ja im pokupim jaja,tunjevine,sir i mleko,a ovo im ostavim...:D I uz to dodam ovsene pahulje,i naravno kikiriki ili badem,i ono,vise nego vrh...Naravno,svaki 2. dan od uzine skupim pare za neko peceno pile...Jbg,nema pica,droge,kocke! Bolje da se hranim zdravo i na to trosim pare,nego...:)

Mislis da mi je lako? I ja tako radim...I ne pijem , ne drogiram se i ne kockam...Ma kapiram da je tesko...I meni vecina para ode na hranu, teretanu, pa mi uglavnom nista ne ostane za nesto drugo...Sta da ti kazem trudi se koliko mozes, bice bolje ;)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #21 poslato: Februar 29, 2012, 02:56:29 posle podne »

 Miro,lako je tebi :D Jbg,ja moram da stekam pare...Moji kupe npr 10 tunjevina,sir,SALAMU,CAJNU,VIRSLE...Ja im pokupim jaja,tunjevine,sir i mleko,a ovo im ostavim...:D I uz to dodam ovsene pahulje,i naravno kikiriki ili badem,i ono,vise nego vrh...Naravno,svaki 2. dan od uzine skupim pare za neko peceno pile...Jbg,nema pica,droge,kocke! Bolje da se hranim zdravo i na to trosim pare,nego...:)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Februar 29, 2012, 12:34:04 posle podne »

Inace,meni bas prijaju bademi i kikiriki! Za uzinu vise ne kupujem glupe pljeskavice,nego za 50 dinara uzimam te kostunjave stvarcice...Inace,da ne bude off,koliko god je moguce,smanjite 'maminu kuhinju'...Ima tu dobrih stvari,ali,roditelji uvek idu na ono 'Sto ne jedes kao sva normalna deca!?'...Tako da,moras da se osamostalis malo,kupujes sam sebi hranu i ostalo...
Potpuno si u pravu brate,podrzavam te i sve to,mogu da se osamostalim al ipak nemam finansija da bi mogo sam razumes valjda,pa zato.

Zato kupi najbolje namirnice iz kuce i sam spremaj..Tako ja radim u slucaju da mi nestane hrane koju sam ja kupila a nemam para ;)
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #19 poslato: Februar 29, 2012, 11:56:58 pre podne »

Inace,meni bas prijaju bademi i kikiriki! Za uzinu vise ne kupujem glupe pljeskavice,nego za 50 dinara uzimam te kostunjave stvarcice...Inace,da ne bude off,koliko god je moguce,smanjite 'maminu kuhinju'...Ima tu dobrih stvari,ali,roditelji uvek idu na ono 'Sto ne jedes kao sva normalna deca!?'...Tako da,moras da se osamostalis malo,kupujes sam sebi hranu i ostalo...
Potpuno si u pravu brate,podrzavam te i sve to,mogu da se osamostalim al ipak nemam finansija da bi mogo sam razumes valjda,pa zato.
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #18 poslato: Februar 29, 2012, 03:09:41 pre podne »

Inace,meni bas prijaju bademi i kikiriki! Za uzinu vise ne kupujem glupe pljeskavice,nego za 50 dinara uzimam te kostunjave stvarcice...Inace,da ne bude off,koliko god je moguce,smanjite 'maminu kuhinju'...Ima tu dobrih stvari,ali,roditelji uvek idu na ono 'Sto ne jedes kao sva normalna deca!?'...Tako da,moras da se osamostalis malo,kupujes sam sebi hranu i ostalo...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.