TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:02:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o sagorevačima  (Pročitano 31569 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Novembar 19, 2012, 06:35:22 posle podne »

Boze,kako smo samo muuuudri...!!!  ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Novembar 19, 2012, 05:18:32 posle podne »

ili sačuvaj te sitne kutije, za novogodišnje ukrase :)  - ludi pansportovci su to jedne godine i uradili, par gelova je bilo okačeno za jelku :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: Novembar 19, 2012, 03:33:15 posle podne »

Da ne odem u off,ali kutijica toliko lepo mirise (ketoni maline,by the way),da razmisljam da je posle upotrebe stavim u auto kao air refresh...  :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Novembar 19, 2012, 03:15:21 posle podne »

Zelim da pitam za Carni X. Na sajtu, u opisu koriscenja pise da se uzima jedna tableta 20-30 minuta pre treninga, a jedna neposredno pre treninga. Na jednoj od tema sam video da se uzima samo pre treninga 20-30 minuta. Sad, naravno, imam dilemu koji je nacin uzimanja ispravan? Inace radim dva treninga sa tegovima i cetiri aerobna treninga nedelljno. Hvala Vam unapred na odgovoru. Pozdrav!

Ćao,

ja bih uzimala dozu l karnitina (celokupnu) i to 1000-1500 mg  pola sata pre treninga.  Dakle Carni X dve kapsule pola sata pre treninga.

Svejedno koji trening je u pitanju, iako blagu prednost dajem aerobnom treningu zbog potrošnje masti.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #9 poslato: Novembar 19, 2012, 02:25:18 posle podne »

Dyma mi je ubedljivo najbolji sagorevac. Ja ne znam sta to ima toliko tu posebno, ali evo, opet sam ga uzeo i neverovatno sam odusevljen njme.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Novembar 19, 2012, 02:20:05 posle podne »

Hvala na prenetim utiscima.

Šta kažete na novi Dyma Burn? :)
Prosle nedelje sam poceo da koristim Dyma Burn. Ja nemam one faze zimi masa-leti definicija,gledam da cele godine imam tonirane misice a i bavim se i savate boksom,pa sam u teretani pre podne. Tako da Dyma Burn koristim ujutru cim ustanem,popijem jednu dozu (2 komada),onda ide razgibavanje i malo bajsa-sobnog,pa dorucak. Razbudi me poprilicno,pokrene me,malo ubrza metabolizam i da mi volju da odradim trening u full-u. Poprilicno dobar preparat,dobar sastav,ali ga ne mogu porediti sa AC-om jer to nisam koristio. S obzirom da uzimam samo jutarnju dozu,trajace mi dugo,sto mi je jos jedan plus.
Sačuvana
milvol
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #7 poslato: Novembar 19, 2012, 01:48:42 posle podne »

Zelim da pitam za Carni X. Na sajtu, u opisu koriscenja pise da se uzima jedna tableta 20-30 minuta pre treninga, a jedna neposredno pre treninga. Na jednoj od tema sam video da se uzima samo pre treninga 20-30 minuta. Sad, naravno, imam dilemu koji je nacin uzimanja ispravan? Inace radim dva treninga sa tegovima i cetiri aerobna treninga nedelljno. Hvala Vam unapred na odgovoru. Pozdrav!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2012, 06:11:27 posle podne »

Nadam se da cete obogatiti prodaju :)

Dymatize-u pohvale za ambalazhu :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2012, 05:48:55 posle podne »

Nema ga kod nas još uvek.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2012, 05:34:14 posle podne »

Nema na cemu :)

Da li ga ima u PSu? Iskreno voleo bih da ga probam! Koliko mogu da primetim sastav mu je dosta drugachiji dok kofeina ima skoro 3 puta manje :O
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2012, 04:01:47 posle podne »

Hvala na prenetim utiscima.

Šta kažete na novi Dyma Burn? :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2012, 03:12:43 posle podne »

Evo ja cu da malo pokrenem temu u korist druge stavke :)

Sve ukupno sam koristio 3 sagorevacha ovim redosledno:
1. Dyma Burn Extreme
2. Xeanadrine Ripped
3. Animal Cuts

1. Dyma Burn Extreme
Par puta sam spominjao vec ovaj sagorevach. Ovo je definitivno po meni sam vrh sagorevacha. Meni se lichno najvishe svidja ta doza od 910mga kofeina, to je bas ono sto mi je trebalo da mi da taj kick da odradim trenig perfektno pri low carbo danima. Ukoliko na nekoga kofein deluje jako onda ne bih bas savetovao Dymu!
Pio sam ga kao sto je i preporuceno: prvih 7 dana po jednu tabletu ujutru pred kardio i popodne pred teretanu. Posle 7 dana po 2 tablete.

2. Xenadrine Ripped
Ja nisam imao nista sa ovim sagorevacem. Licno na mene nije uopste delovao sto naravno ne znaci da nece na nekog drugog, cak naprotiv, imam drugare koji su postogli lepe rezultate sa njim. Nisam imao nikakav priliv energije niti mi je bio prisutan taj "kick".
Takodje sam uzimao kao sto je preporuceno.

3. Animal Cuts
Uvek se setim Zolijeve izjave "Da mogu da ga preimenujem stavio bih ga u Extreme Animal Cuts" hahah ;D Tako istina! Definitivno najbolji sagorevac na trzistu. Ja sam odradio sjajan posao sa njime, nisam skinuo puno kg-a ali ono sto sam skinuo je bilo definitivno najkvalitetnije skinuta masa. Ukoliko bih se opet opredeljivao, definitivno bih ga opet uzeo, bez ikakvog razmisljanja. Odlicnu volju dobijem na treningu, odlichan kick, prisutno neko prijatno peckanje.
- Uzimao sam ga kesicu ujutru pre kardia i kesicu pre treninga sa tegovima. Mada, zaista nema potrebe uzimati dve kesice, ja sam uzimao jer sam hteo te 3 nedelje koje sam imao slobodno maximalno da iskoristim da se posvetim 100% tome.
Sasvim je dovoljna 1 kesica dnevno.

To su neka moja iskustva! :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2012, 02:32:03 posle podne »

Neka ovo bude tema u kojoj ćete pitati sve što vas zanima u vezi sagorevača masti i mesto gde možete izneti vaše utiske o istim.

- Ako ste u dilemi izmeĂ°u nekoliko sagorevača ili uopšte nemate ideju koji sagorevač  bi uzeli, ovo je prava tema za to.

- Ako želite da prenesete utiske o nekom sagorevaču, opet ste na pravom mestu.

- Ako želite da pitate kako da koristite odreĂ°eni sagorevač, pitajte ovde.

Pansport tim stoji vam na raspolaganju.
;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.