TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:00:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o sagorevačima  (Pročitano 31613 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #43 poslato: Avgust 13, 2013, 04:59:22 posle podne »

A da vi zajedno odete i lecite se od kofeina?  ;D. plasite me ljudi, tako sam zeleo kofein, ali ne zelim da idem na grupne sastanke "zavisni od kofeina", i pricam u sredu u 20:00 "kako je sve pocelo".. fuck that! ostajem str8.  :P

ne brini, za ovu kofeinsku "zavisnost" od koje mi patimo potrebne su godine i godine rada ;)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #42 poslato: Avgust 13, 2013, 04:21:22 posle podne »

A da vi zajedno odete i lecite se od kofeina?  ;D. plasite me ljudi, tako sam zeleo kofein, ali ne zelim da idem na grupne sastanke "zavisni od kofeina", i pricam u sredu u 20:00 "kako je sve pocelo".. fuck that! ostajem str8.  :P
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #41 poslato: Avgust 13, 2013, 01:53:48 posle podne »

Pa ono, prvi put koristim, on nije toliko jak.. bas zato i hocu da probam. Ti bas žesće pijes kofein, jel osetis posle kicka onaj down, da te spusti i da nisi nizasta? (to sam procitao negde...).

maskira osećaj umora, daš više od sebe i na kraju kada te "popusti" može da se desi to što si opisao...

i ja sam jedan od kofeinskih zavisnika, ne pijem kofein u tabletama ali zato neskafu 1,2,3.. dnevno.  Ali toliko uživam u kafi da je ne bih izbacivala... jednom sam to pokušala i bila sam kao narkoman u krizi... da ne poveruješ.

Inače moj izgovor je da mi podiže pritisak :)  evo sad sam došla sa treninga i pao mi je pritisak... ali tu je kafa... life saver :)


Takodje i ja imam hipotenziju od malena,i kafa me tu drzi zivim :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Avgust 13, 2013, 01:52:37 posle podne »

Pa ono, prvi put koristim, on nije toliko jak.. bas zato i hocu da probam. Ti bas žesće pijes kofein, jel osetis posle kicka onaj down, da te spusti i da nisi nizasta? (to sam procitao negde...).

maskira osećaj umora, daš više od sebe i na kraju kada te "popusti" može da se desi to što si opisao...

i ja sam jedan od kofeinskih zavisnika, ne pijem kofein u tabletama ali zato neskafu 1,2,3.. dnevno.  Ali toliko uživam u kafi da je ne bih izbacivala... jednom sam to pokušala i bila sam kao narkoman u krizi... da ne poveruješ.

Inače moj izgovor je da mi podiže pritisak :)  evo sad sam došla sa treninga i pao mi je pritisak... ali tu je kafa... life saver :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #39 poslato: Avgust 12, 2013, 11:30:49 posle podne »

haha.. tako sam procito negde. Pa dobro, probacu svakako. Ortak ga pije, kaze da se pojacano znoji i to je to.. Jel si odgledo Pain and Gain? Upravo ga skidam, bas me zanima kakav je filmčić.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #38 poslato: Avgust 12, 2013, 11:26:15 posle podne »

Haha, ma kakvi kickovi i downi, ljudi malo preteruju sa tim ^tripovima^ u teretani, ne bi kofein kostao 800 din da daje cudesne kickove.. samo pomaze mentalnom fokusui kombinuje sa par stvari da bi se ispratio dobar efekat i za topljenje masti,a inace ovako kakvi cudesni kickovi :) Mada meni je tolerancija visoko,pa pauziram ponekad sa njim.. a svakako i uzivam u kafama svakodnevn, kofein zavisnik jbg
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #37 poslato: Avgust 12, 2013, 11:24:23 posle podne »

Pa ono, prvi put koristim, on nije toliko jak.. bas zato i hocu da probam. Ti bas žesće pijes kofein, jel osetis posle kicka onaj down, da te spusti i da nisi nizasta? (to sam procitao negde...).
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Avgust 12, 2013, 11:20:26 posle podne »

Haha, pre ce ti pomoci gorki list i flasa votke nego ti cuveni kompleksi :D Sala na stranu, kofein ce da ti radi fin posao i jeftin je suplement, i odlican za skidanje masti ,ali ako ti se finansijski taj sagorevac isplati i znas te sastojke koje ti trebaju onda pichi nista ti nece biti :) Ali jbg protiv parizera jos nije otkrivan recept kako ga unistiti, a virsle su taboo tema :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #35 poslato: Avgust 12, 2013, 11:18:26 posle podne »

Moguce tebra, ima li list koprive unutra,ako ima to je to :)
haha.. ma hteo sam da uzmem kofein. Ali naletim na ovaj komplex, i za samo 200-300 din vise dobijem i l karnitin i plus kofein.. inace ne pijem kafu, ni guaranu niti no reaktore, trebalo bi kofein da me radi, a i mozda malo ona gorka narandza pomogne u topljenju pastetica, bureka, virsli i parizera.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Avgust 12, 2013, 11:11:00 posle podne »

Moguce tebra, ima li list koprive unutra,ako ima to je to :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #33 poslato: Avgust 12, 2013, 10:28:21 posle podne »

Zar je moguce da niko nikada nije probao thermodrine complex?
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #32 poslato: Avgust 11, 2013, 04:00:26 posle podne »

thermodrine komplex biotech, da li je neko koristio i kako?
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #31 poslato: Februar 20, 2013, 12:50:09 posle podne »

odlični saveti!

Na zalost, to je sa mojih 31 godinu starosti, zasnovano na oko 20 godina iskustva... Sta ces :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Februar 20, 2013, 09:03:44 pre podne »

Savete za obrok u skoli si dobio, a sad sto se tice tvog pritiska, prica je sledeca:

- ne znam da li konzumiras alkohol, ali jedina stvar koja ti ne dize pritisak, nego ga snizava od alkoholnih pica je belo vino
- so svedi na minimum i zameni obicnu kuhinjsku so kalijumovom soli... imas je po malo bolje opremljenim prodavnicama...
- ubaci u ishranu sto vise belog luka i sto vise paradajza (po mogucnosti nekog domaceg sa pijace, a ne plasticnog)
- kecap zaboravi... zameni ga sokom od paradajza
- slatkise generalno zaboravi i ako moras da ubacis nesto od njih, baziraj se na crnoj cokoladi
- riblje ulje ako mozes ubaci u ishranu
- ako pijes kafu, zameni je recimo zelenim cajem...
- obrati paznju na unos vode

U 80-90% slucajeva ti niko nece naci uzrok visokog pritiska ili variranja pritiska, a u vise od 50% slucajeva mozes da ga regulises samo ishranom, ako krenes na vreme.

odlični saveti!
Sačuvana
tadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #29 poslato: Februar 19, 2013, 09:54:20 posle podne »

Veliko vam hvala svima na odvojenom vremenu za odgovore. Pozdrav.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 17 upita.