TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:32:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za smanjenje potkožnog masnog tkiva  (Pročitano 36705 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #105 poslato: Jun 23, 2014, 08:57:44 posle podne »

na brzinu pitanje,da sumiramo :D
ako hoću potkožne masti da se rešim,mogu da tokom celog dana koristim whey sa vodom,a izbacim mleko?

kako misliš preko celog dana?  I da,ako skidaš masti,onda whey piješ sa vodom :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #104 poslato: Jun 23, 2014, 08:08:19 pre podne »

Ukoliko imas kalorijski suficit u toku dana ,unos proteina u visku moze dovesti do povecanja masnih celija.Unos proteina iz suplementacije treba da uklopis u dnevni meni a da budes u blagom kalorijskom deficitu.
Sačuvana
paksle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #103 poslato: Jun 22, 2014, 08:06:37 posle podne »

na brzinu pitanje,da sumiramo :D
ako hoću potkožne masti da se rešim,mogu da tokom celog dana koristim whey sa vodom,a izbacim mleko?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #102 poslato: Februar 09, 2014, 08:12:51 posle podne »

Imam pitanje, da li treba da uzimam protein i danima kojima nemam trening? :)
Mozes ga koristiti,najbolje je cim ustanes.
Sačuvana
Cenda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #101 poslato: Februar 08, 2014, 10:39:53 posle podne »

Upravo sam objavio topic (http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=194315.new#new) o mojim ciljevima i ishrani :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #100 poslato: Februar 08, 2014, 10:35:18 posle podne »

Razlika je uglavnom u broju kalorija koje uneseš (sa mlekom, naravno, uneseš više). Ovo je tema o mršavljenju, pa je možda pametnije onda izbegavati mleko. Koji je tvoj cilj treninga? Koliko dugo treniraš i šta sve koristiš od suplemenata?  :)
Sačuvana
Cenda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #99 poslato: Februar 08, 2014, 10:27:47 posle podne »

A da li je efikasnije koristiti ga sa vodom ili mlekom?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #98 poslato: Februar 08, 2014, 10:26:10 posle podne »

To zavisi od tvog ukupnog proteinskog unosa za taj dan. Ako ti zafali proteina iz čvrste hrane, možeš dodati mericu wheya i tog dana. Svakako, na primer, možeš započeti dan kombinacijom wheya i nekih izvora uglj. hidrata iz čvrste hrane.
Sačuvana
Cenda
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #97 poslato: Februar 08, 2014, 10:20:40 posle podne »

Imam pitanje, da li treba da uzimam protein i danima kojima nemam trening? :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #96 poslato: Januar 16, 2014, 08:34:55 posle podne »

U svakom slucaju BCAA su ti potrebne da ocuvas misicnu masu,ali ono sto je bitnije je ishrana i koliko ces biti u kalorijskom deficitu kroz trening i ishranu.kako se trenutno hranis i treniras?
Sačuvana
Curver7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #95 poslato: Januar 08, 2014, 06:55:48 posle podne »

Sta mislite da je bolje da se uzme,ako mi je cilj smanjenje kilograma i smanjenje masti, uopsteno - mrsavljenje :)

Bcaa ili kre-alkalyn ?
vec koristim whey,sagorevac,omegu i vitamine i minerale.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #94 poslato: Oktobar 15, 2013, 05:19:45 posle podne »

Evo ovako, ja sam biciklista i preko zime hocu da skinem neki kilogram jer je sa manje kilogram uzbrdo uvek lakse.
E sad, veoma mi je bitno da mrsavljenjem ne izgubim snagu, cuo sam da ako gubis nedeljno vise od 500g da gubis i snagu.
To hocu da izbegnem. Zanima me da li da uzmem L-karnitin ili neki drugi sagorevac, da li da drzim neku dijetu, na kom pulsu se najlakse "tope masti".
Da li uz to da uzimam nesto jos jer vec svakako tokom cele godine uzimam aminokiseline da oporavljam misice.

Bitno je da izbacis ili drasticno smanjis proste secere u vidu hleba,peciva,slatkisa i ostale brze i nekvalitetne hrane. Probaj da imas obroke na svaka 3-4 h. Ja bih ti pre preporucio neki jaci sagorevac od L-carnitina kao npr. http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/NX675-Lipo-6X.html
Protein uzimaj nakon treninga iskljucivo sa vodom ili kao zamenu za obrok.Nastavi da pijes aminokiseline ,one su ti jako bitne.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #93 poslato: Oktobar 14, 2013, 08:19:19 pre podne »

samo da se nadovežem, što se tiče suplementacjie - pošto pitaš da li treba još nešto,  amino kiseline su odlične i svakako su ti potrebne zbog oporavka, možeš npr i whey protein da probaš, ili neku proteinsku smešu (blend) koja može da ti posluži i kao kvalitetna užina -zamena za obrok.
Ako uzimaš L karnitin, toplo bih ti preporučila Scitec Carni FX, u pitanju je jača doza L karnitina sa dodatkom acetil l karnitina.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #92 poslato: Oktobar 14, 2013, 12:03:16 pre podne »

Evo ovako, ja sam biciklista i preko zime hocu da skinem neki kilogram jer je sa manje kilogram uzbrdo uvek lakse.
E sad, veoma mi je bitno da mrsavljenjem ne izgubim snagu, cuo sam da ako gubis nedeljno vise od 500g da gubis i snagu.
To hocu da izbegnem. Zanima me da li da uzmem L-karnitin ili neki drugi sagorevac, da li da drzim neku dijetu, na kom pulsu se najlakse "tope masti".
Da li uz to da uzimam nesto jos jer vec svakako tokom cele godine uzimam aminokiseline da oporavljam misice.

Nemoj kretati sa dijetama, samo koriguj ishranu - za pocetak izbaci slatkise, gazirane sokove, beli hleb svedi na minimum, testeninu takodje, pij dosta vode.
Kvalitetne ugljene hidrate unosi iy ovsenih, pirinca, krompira, mahunarki, proteine iz mesa, jaja, mleka i mlecnih proizvoda, ribe, zdrave masti ponovo iz ribe, kostunjavog voca - bademi sirovi, lesnik, orasi, pisraci...Povrca sto vise, sa vocem umereno. 
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #91 poslato: Oktobar 13, 2013, 12:27:36 posle podne »

Puls drzis na 65% od max HR sat vremena,deficit dnevni treba da ti je oko 500 do 700 cal pola kroz ishranu pola kroz trening.Od sagorevaca uzmi nesto jace ,l karnitin ti nece pomoci mnogo.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 19 upita.