TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:02:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin + Whey protein  (Pročitano 49383 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #75 poslato: Oktobar 30, 2014, 10:19:39 posle podne »

30-40 gr whey, 5gr kredza, 30 gr dex
Sačuvana
70kg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #74 poslato: Oktobar 30, 2014, 10:06:36 posle podne »

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN100-Creatine-Monohydrate-100-pure.html
http://www.pansport.rs/Oporavak-i-regeneracija/Ugljeni-hidrati/OS163-Dekstroza.html

Koliko grama od svega ovoga treba staviti u sejker nakon treninga? Cilj mi je dobijanje mase, ishrana mi je ok, treninzi takodje. I da li neki od ova tri suplemenata treba koristiti jos neki put u toku dana ili je ovo dovoljno?
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #73 poslato: Oktobar 07, 2014, 05:11:06 posle podne »

Zahvaljujem svima na odgovorima i pomoci.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #72 poslato: Oktobar 03, 2014, 09:38:01 pre podne »

Treniram dvije godine i protein sam pio svo vrijeme, a creatin u zadnja 4 mjeseca i to pet grama posle treninga.. Lutao sam dugo dok nisam skontao sta je najbolje za mene. Ovaj forum i vi ste  mi sa svojim savjetima mnogo pomogli. Hvala svima koji daju dobre savjete. Sada sam napravio pauzu od mjesec dana od proteina, creatina i treniranja i od sledece sedmice nastavljam sa treningom. Dok sam pio protein bilo je napredka ali radio sam vise serija i vise ponavljanja pa mi je masa isla loše, ali pomalo sam gubio masnoće i imao osjećaj da dobijam na definiciji, a volio bi da još dobijem na masi. Tada sam sredio ishranu i počeo sam piti creatin i primjetio sam da dobijam na masi. Naravno da je creatin uticao na dobijanje mase ali ja mislim da je i ishrana dosta pomogla. Što se tiče dekstroze probacu u manjim količinama posle treninga sa proteinom i creatinom da je mješam i praticu kako utiče na mene i moj napredak, hvala.

Ishrana ti je tu 70% posla.... prati napredak, ali pored suplemenata koje uzimaš prati i ishranu, treninge- bilo bi idealno da zapisuješ, jer tako ćeš kroz neko vreme najbolje uvideti šta ti odgovara a šta ne. Ukoliko treba pomoć u vezi nečega, tu smo.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #71 poslato: Oktobar 02, 2014, 08:31:25 posle podne »

Treniram dvije godine i protein sam pio svo vrijeme, a creatin u zadnja 4 mjeseca i to pet grama posle treninga.. Lutao sam dugo dok nisam skontao sta je najbolje za mene. Ovaj forum i vi ste  mi sa svojim savjetima mnogo pomogli. Hvala svima koji daju dobre savjete. Sada sam napravio pauzu od mjesec dana od proteina, creatina i treniranja i od sledece sedmice nastavljam sa treningom. Dok sam pio protein bilo je napredka ali radio sam vise serija i vise ponavljanja pa mi je masa isla loše, ali pomalo sam gubio masnoće i imao osjećaj da dobijam na definiciji, a volio bi da još dobijem na masi. Tada sam sredio ishranu i počeo sam piti creatin i primjetio sam da dobijam na masi. Naravno da je creatin uticao na dobijanje mase ali ja mislim da je i ishrana dosta pomogla. Što se tiče dekstroze probacu u manjim količinama posle treninga sa proteinom i creatinom da je mješam i praticu kako utiče na mene i moj napredak, hvala.
Mozes ici do 30 g dekstroze nakon treninga !
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #70 poslato: Oktobar 02, 2014, 07:36:11 posle podne »

Da,kreatin ti je pomogao u dobijanju mase ali verujem da je ishrana odigrala vecinski deo posla.Probaj sa dekstorzom pa javi kakvi su tvoji utisci i kako napredujes :)
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #69 poslato: Oktobar 02, 2014, 07:27:23 posle podne »

Treniram dvije godine i protein sam pio svo vrijeme, a creatin u zadnja 4 mjeseca i to pet grama posle treninga.. Lutao sam dugo dok nisam skontao sta je najbolje za mene. Ovaj forum i vi ste  mi sa svojim savjetima mnogo pomogli. Hvala svima koji daju dobre savjete. Sada sam napravio pauzu od mjesec dana od proteina, creatina i treniranja i od sledece sedmice nastavljam sa treningom. Dok sam pio protein bilo je napredka ali radio sam vise serija i vise ponavljanja pa mi je masa isla loše, ali pomalo sam gubio masnoće i imao osjećaj da dobijam na definiciji, a volio bi da još dobijem na masi. Tada sam sredio ishranu i počeo sam piti creatin i primjetio sam da dobijam na masi. Naravno da je creatin uticao na dobijanje mase ali ja mislim da je i ishrana dosta pomogla. Što se tiče dekstroze probacu u manjim količinama posle treninga sa proteinom i creatinom da je mješam i praticu kako utiče na mene i moj napredak, hvala.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #68 poslato: Oktobar 02, 2014, 09:52:50 pre podne »

Poštovanje mene interesuje da li ima boljeg efekta ako se sa whey proteinom i creatinom uzima dekstroza. Mislim uopšte mi ne smeta da pijem creatrin i protein same sa vodom meni su ukusni i dovoljno slatki ali ako ću bolje napredovati uzimao bi i dekstrozu. Pošto imam masnih naslaga koje bi volio skinuti da li korištenjem dekstroze smanjujem skidanje istih masnih naslaga? Hvala.
Protein i kreatin će nakon treninga otići gde treba svakako, e sad ako imaš dosta da skidaš onda možda bolje i ne.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #67 poslato: Oktobar 02, 2014, 09:42:47 pre podne »

Poštovanje mene interesuje da li ima boljeg efekta ako se sa whey proteinom i creatinom uzima dekstroza. Mislim uopšte mi ne smeta da pijem creatrin i protein same sa vodom meni su ukusni i dovoljno slatki ali ako ću bolje napredovati uzimao bi i dekstrozu. Pošto imam masnih naslaga koje bi volio skinuti da li korištenjem dekstroze smanjujem skidanje istih masnih naslaga? Hvala.

Zdravo Siniša!
Dekstroza jeste preporučljiva uz kreatin, zbog lučenja insulina, i možeš je uzimati nakon treninga u manjoj dozi - do 30 g. Naravno, sve zavisi i od toga kakav trening imaš, koji je intenzitet treninga, koji je tvoj ukupan unos ugljenih hidrata u toku dana?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #66 poslato: Oktobar 02, 2014, 09:41:56 pre podne »

Ja ti preporučujem da uzimaš dekstrozu sa proteinom i kreatinom kada je šejk posle treninga u pitanju :)
Evo jednog teksta o dekstrozi, ako te zanima zašto je potrebna :)
http://www.pansport.rs/tekstoteka/cesto-postavljana-pitanja/emu-slui-dekstroza.html
Sačuvana
Sinisa 78
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #65 poslato: Oktobar 02, 2014, 09:27:47 pre podne »

Poštovanje mene interesuje da li ima boljeg efekta ako se sa whey proteinom i creatinom uzima dekstroza. Mislim uopšte mi ne smeta da pijem creatrin i protein same sa vodom meni su ukusni i dovoljno slatki ali ako ću bolje napredovati uzimao bi i dekstrozu. Pošto imam masnih naslaga koje bi volio skinuti da li korištenjem dekstroze smanjujem skidanje istih masnih naslaga? Hvala.
Sačuvana
Siki16
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #64 poslato: Septembar 18, 2014, 10:14:37 posle podne »

Ajde ti nama napisi tu magicnu ishranu da vidimo kako to izgleda...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #63 poslato: Septembar 18, 2014, 09:50:38 posle podne »

Sa kreatinom ćeš sigurno osetiti  bolje performanse na treningu. Zato ga i uzimamo. :)

Koji kreatin planiraš da kupiš?
Sačuvana
Radeljas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #62 poslato: Septembar 18, 2014, 11:45:56 pre podne »

Citat
Neće ti BCAA dati neku dodatnu snagu i energiju

Nisam ni mislio na BCAA već na kreatin  :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #61 poslato: Septembar 18, 2014, 09:52:07 pre podne »

Zna se šta je dobro za dodatnu motivaciju na treningu.Neprikosnoveni dobri stari NO reaktori plus kofein u tabletama i bog da te vidi hehe..
Naravno jako se mora voditi računa prvenstveno o svome zdravlju koje je najvažnije.
Doze NO moraju da idu postepeno i nikako ne preterivati pogotovu ne u početku dok se ne zna kako uopšte na to reaguješ.
Dodavanje kofeina je već na kraju kada si jako iskusan vežbač i kada želiš taj dodatni udar.
Ali ovo nikako ne savetujem početnicima samo napominjem šta je sve moguće raditi za odličan boom.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.