TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:30:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dorucak ??  (Pročitano 26559 puta)
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #69 poslato: Jun 04, 2012, 12:51:59 pre podne »

ako smem da pitam za koji klub igras?
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #68 poslato: Jun 04, 2012, 12:37:20 pre podne »

al si ti u keshu kad jedes toliko badema i sve ostalo i jos placas markonija  ;D  ;D
:D Nisam,ali bicu kad se trud,rad i posvecenost isplate. ;)
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #67 poslato: Jun 04, 2012, 12:08:03 pre podne »

al si ti u keshu kad jedes toliko badema i sve ostalo i jos placas markonija  ;D  ;D
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #66 poslato: Jun 02, 2012, 05:02:23 posle podne »

Ovako se ja hranim kad zelim da spustim % BF...

1) 100 g badema i 4 cela jajeta

2)Trening

3)Mladi sir 100 g,200 g pirinca,200 g belog mesa i grasak

4)100 g badema i 200 g belog mesa

5)Trening

6)Mladi sir 100 g,200 g pirinca,200 g belog mesa i grasak

7)Ela sir 100 g ili 3 cela jajeta.


Proteina   160-170 g plus merica Whey-a

UH   310-320 g

Masti   160-180 g masti


U Decembru je za 4 nedelje BF otisao sa 12,7 % na 10%   :) Sad sam na oko 9%,a za nekih 5-6 nedelja bi trebalo da bude ispod 9% :)
Pre svega svako najbolje poznaje svoje telo tako da ja mogu samo dati svoje misljenje...Ja bih recimo,da sam na tvom mestu,prvo prepolovio te bademe na 50 g(100 g na tvoju kilazu je puno-samo ce ti usporiti metabolizam za trening),izbacio bi 3 zumanca definitivno ti nisu potrebni,umesto mladog sira bi ubacio ellu i pojacao malo proteine...

P.S. kada se radi low carbs voce uvek ide u prvom obroku...

Ja sam jeo i po 150 g badema,znaci 300 g dnevno i nisam imao nikakvih problema. ;) Ako treniram jako a jedem prave namirnice onda mogu bukvalno da unesem u sebe koliku god hocu kolicinu,kako vreme prolazi sa dobijam sve vise misica,BF se smanjuje a jedem sve vise i vise.

P.S Jos jednom da napomenem za one koji ne znaju,ne bavim se BB-om i nije cilj samo izgled vec i snaga i explozivnost,a tek sam poceo da radim tako,tj. u decembru sam odradio 4 nedelje sa Markonijem i 2 nedelje sam,sad cu opet ponoviti proces od 4 nedelje. ;) Rezultati su po meni fenomenalni sa obzirom da je u pitanju tako kratak period i da sam tek poceo.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #65 poslato: Jun 02, 2012, 04:57:00 posle podne »

Paf sta god ti rekao,Markoni je bog! :D
Ja sam vec negdje napisao da citam i ucim od najboljih vec 2-3 godine,to primjenjujem na sebi i pravim fantasticne rezultate.Ne znam koje rekao da ne valjaju masti iz badema,nijedna dijeta nije moguca bez zdravih masti samo ne u tolikim kolicinama.Ipak je to ogromna kolicina kalorija samo iz masti.Tezine zavise od ishrane kao i sve drugo,ja sam na masi unosio po 500 UH i radio 135 kg iz cucnja par puta a sad na dijeti se mucim i sa 100 zbog malog unosa hidrata.Naravno da ce na masi zimi da bude i preko 135 ;)
I malo si cudan,nedajes nikakva objasnjenja zato sto radis vec samo markoni ovo markoni ono i slicno...Nije bitno slazem li se ja sa njim ili ne,pitaj nekog ozbiljnijeg vjezbaca slaze li se sa njim,recimo Pedju Petrovica sta misli o toj 'dijeti'..Ne znam iskreno i ko je jos cuo za tog markonija...
Ti kad budes smanjio uh,povecaj masti i na definicije ces dizati tih 135 kg. ;) Vec sam ti napisao,sve ostalo,nema potrebe dalje da ti objasnjavam bilo sta. :) To sto ja kazem Poliquin ili Markoni,svakom ko je i malo upoznati sa njihovim radom bice mu sve jasno i znace da je to tako. ;) Naravno da ima vise nacina da se stigne do cilja,i da su moj i ciljevi ljudi koji uglavnom dolaze na ovaj forum razliciti,ali ako imas predstavu o cemu se radi sve ce ti biti jasno... ;) To nije nikakva dijeta,nego nacin ishrane u periodu rada samo sa tegovima. :)
Sačuvana
bokaadsl
Gost
« Odgovor #64 poslato: Jun 02, 2012, 04:53:18 posle podne »

Ovako se ja hranim kad zelim da spustim % BF...

1) 100 g badema i 4 cela jajeta

2)Trening

3)Mladi sir 100 g,200 g pirinca,200 g belog mesa i grasak

4)100 g badema i 200 g belog mesa

5)Trening

6)Mladi sir 100 g,200 g pirinca,200 g belog mesa i grasak

7)Ela sir 100 g ili 3 cela jajeta.


Proteina   160-170 g plus merica Whey-a

UH   310-320 g

Masti   160-180 g masti


U Decembru je za 4 nedelje BF otisao sa 12,7 % na 10%   :) Sad sam na oko 9%,a za nekih 5-6 nedelja bi trebalo da bude ispod 9% :)
Pre svega svako najbolje poznaje svoje telo tako da ja mogu samo dati svoje misljenje...Ja bih recimo,da sam na tvom mestu,prvo prepolovio te bademe na 50 g(100 g na tvoju kilazu je puno-samo ce ti usporiti metabolizam za trening),izbacio bi 3 zumanca definitivno ti nisu potrebni,umesto mladog sira bi ubacio ellu i pojacao malo proteine...

P.S. kada se radi low carbs voce uvek ide u prvom obroku...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #63 poslato: Jun 02, 2012, 04:52:22 posle podne »

Izvini na dosadi,ima li negde neka slika gde se vidi tvoj napredak??
A i sa 2 treninga dnevno,iskreno mislim da ti i nisu neki rezultati...
Sajt koji sam vec naveo...Ima jedna stvar koja je najbitnija u ovoj prici,ja se na bavim BB-om,nego igram fudbalom,a to je bio period rada na snazi a smanjen BF je samo dodatna pogodnost. ;) Da nisu mi neki rezultati,5 decembra sam radio cucanj sa oko 50-60 kg,a 5 jaunara sa 105 kg. :) Tako je bilo sa svakom osnovnom vezbom vezbom,Benc,Mrtvo i duboki cucnja. :)

Iskreno mislim da tvoja  ishrana nema veze sa ishranom za fudbalere...  Tokom utakmice,recimo fudbaler ce potrosi 90% svog glikogena iz misica...Sto su rezerve glikogena vece to ce izdrzljivost biti bolja...O tome najbolje govori cinjenica da fudbaleri sa manjim rezervama glikogena imaju mnogo slabiji ucinak tokom drugog poluvremena.Kolicinu  glikogena odredjuje nacin trenirananja i vrsta namirnice koje se unose. Ishrana bogata SLOZENIM UGLJENIMHIDRATIMA je najbolji izbor za fudbalere....a ne oslanjanje toliko na masti sto je u tvom slucajujako prisutno...
Tako se hranim u periodu pauze,tj. kad radim samo sa tegovima. ;)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #62 poslato: Jun 02, 2012, 04:48:52 posle podne »

Paf sta god ti rekao,Markoni je bog! :D
Ja sam vec negdje napisao da citam i ucim od najboljih vec 2-3 godine,to primjenjujem na sebi i pravim fantasticne rezultate.Ne znam koje rekao da ne valjaju masti iz badema,nijedna dijeta nije moguca bez zdravih masti samo ne u tolikim kolicinama.Ipak je to ogromna kolicina kalorija samo iz masti.Tezine zavise od ishrane kao i sve drugo,ja sam na masi unosio po 500 UH i radio 135 kg iz cucnja par puta a sad na dijeti se mucim i sa 100 zbog malog unosa hidrata.Naravno da ce na masi zimi da bude i preko 135 ;)
I malo si cudan,nedajes nikakva objasnjenja zato sto radis vec samo markoni ovo markoni ono i slicno...Nije bitno slazem li se ja sa njim ili ne,pitaj nekog ozbiljnijeg vjezbaca slaze li se sa njim,recimo Pedju Petrovica sta misli o toj 'dijeti'..Ne znam iskreno i ko je jos cuo za tog markonija...
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #61 poslato: Jun 02, 2012, 04:37:10 posle podne »

Izvini na dosadi,ima li negde neka slika gde se vidi tvoj napredak??
A i sa 2 treninga dnevno,iskreno mislim da ti i nisu neki rezultati...
Sajt koji sam vec naveo...Ima jedna stvar koja je najbitnija u ovoj prici,ja se na bavim BB-om,nego igram fudbalom,a to je bio period rada na snazi a smanjen BF je samo dodatna pogodnost. ;) Da nisu mi neki rezultati,5 decembra sam radio cucanj sa oko 50-60 kg,a 5 jaunara sa 105 kg. :) Tako je bilo sa svakom osnovnom vezbom vezbom,Benc,Mrtvo i duboki cucnja. :)

Iskreno mislim da tvoja  ishrana nema veze sa ishranom za fudbalere...  Tokom utakmice,recimo fudbaler ce potrosi 90% svog glikogena iz misica...Sto su rezerve glikogena vece to ce izdrzljivost biti bolja...O tome najbolje govori cinjenica da fudbaleri sa manjim rezervama glikogena imaju mnogo slabiji ucinak tokom drugog poluvremena.Kolicinu  glikogena odredjuje nacin trenirananja i vrsta namirnice koje se unose. Ishrana bogata SLOZENIM UGLJENIMHIDRATIMA je najbolji izbor za fudbalere....a ne oslanjanje toliko na masti sto je u tvom slucajujako prisutno...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #60 poslato: Jun 02, 2012, 04:16:44 posle podne »

E da,na svetu nema boljeg od POLIQUINA a Markoni radi sa njegovom licencom,tj. seritifikatom! :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #59 poslato: Jun 02, 2012, 04:13:38 posle podne »

Svaka cast,obaras rekorde. :D
Vidi sa tom kolicinom hidrata 90% ljudi moze masu da radi,o masti da ne pricam pa meni nebi pomoglo ni 10 treninga dnevno..Pri tome dosta nizak unos proteina da si na keto pa ajde.Ako ti napredujes(mozda imas i slike na forumu nisam gledao) samo guraj ali rijetko ko bi mogao sa takvom ishranom.
Sto se trenera tice,sto ne rece odma da je Markoni u pitanju.Sjecam ga se prije 2-3 godine kada je na drugom forumu,ne temu o keto dijeti dobio sut kartu jer je tvrdio da treba po 200 g masti da se unosi.Jedino sto sam se bio slozio sa njim je da ne treba uopste unositi hidrate na keto.Vidi,postoje neke stvari koje jednostavno ne mogu da se promjene,takve su i to je to..E sad ako taj Markoni to sve pokriva rezultatima,to ne znaci da na svijetu nema jos milion ljudi koji imaju i bolje rezultate a nece se sloziti sa njim u mnogim stvarima... ;)
Ko si ti da se slozis ili ne sa Markonijem?! ;) Mozes samo da slusas i ucis,kao i 99% ljudi u Srbiji,zato,citaj i uci,ne sviraju kurcu! ;) Nemam obicaj da psujem i budem nepristojan,ali kad nekom ne vredi pricati onda se mora tako. :)

To sto ljudi na masti iz badema gledaju kao na losu mast,to je njihovo neznanje i njihov gubitak...


P.S koliko natural vezbaca znate a da imaju BF ispod 6%,da imaju na visinu od recimo 180 cm 82-83 ili vise kg i da rade osnovne tri vezbe (Cucanj,Benc i Mrtvo) sa svojom kilazom pa x2 ?!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #58 poslato: Jun 02, 2012, 04:08:01 posle podne »

Izvini na dosadi,ima li negde neka slika gde se vidi tvoj napredak??
A i sa 2 treninga dnevno,iskreno mislim da ti i nisu neki rezultati...
Sajt koji sam vec naveo...Ima jedna stvar koja je najbitnija u ovoj prici,ja se na bavim BB-om,nego igram fudbalom,a to je bio period rada na snazi a smanjen BF je samo dodatna pogodnost. ;) Da nisu mi neki rezultati,5 decembra sam radio cucanj sa oko 50-60 kg,a 5 jaunara sa 105 kg. :) Tako je bilo sa svakom osnovnom vezbom vezbom,Benc,Mrtvo i duboki cucnja. :)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #57 poslato: Jun 02, 2012, 03:54:46 posle podne »

Svaka cast,obaras rekorde. :D
Vidi sa tom kolicinom hidrata 90% ljudi moze masu da radi,o masti da ne pricam pa meni nebi pomoglo ni 10 treninga dnevno..Pri tome dosta nizak unos proteina da si na keto pa ajde.Ako ti napredujes(mozda imas i slike na forumu nisam gledao) samo guraj ali rijetko ko bi mogao sa takvom ishranom.
Sto se trenera tice,sto ne rece odma da je Markoni u pitanju.Sjecam ga se prije 2-3 godine kada je na drugom forumu,ne temu o keto dijeti dobio sut kartu jer je tvrdio da treba po 200 g masti da se unosi.Jedino sto sam se bio slozio sa njim je da ne treba uopste unositi hidrate na keto.Vidi,postoje neke stvari koje jednostavno ne mogu da se promjene,takve su i to je to..E sad ako taj Markoni to sve pokriva rezultatima,to ne znaci da na svijetu nema jos milion ljudi koji imaju i bolje rezultate a nece se sloziti sa njim u mnogim stvarima... ;)
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #56 poslato: Jun 02, 2012, 03:46:10 posle podne »

Izvini na dosadi,ima li negde neka slika gde se vidi tvoj napredak??
A i sa 2 treninga dnevno,iskreno mislim da ti i nisu neki rezultati...
« Poslednja izmena: Jun 02, 2012, 04:02:22 posle podne od strane Mr.Paf » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #55 poslato: Jun 02, 2012, 03:35:55 posle podne »

Ovako se ja hranim kad zelim da spustim % BF...

1) 100 g badema i 4 cela jajeta

2)Trening

3)Mladi sir 100 g,200 g pirinca,200 g belog mesa i grasak

4)100 g badema i 200 g belog mesa

5)Trening

6)Mladi sir 100 g,200 g pirinca,200 g belog mesa i grasak

7)Ela sir 100 g ili 3 cela jajeta.


Proteina   160-170 g plus merica Whey-a

UH   310-320 g

Masti   160-180 g masti


U Decembru je za 4 nedelje BF otisao sa 12,7 % na 10%   :) Sad sam na oko 9%,a za nekih 5-6 nedelja bi trebalo da bude ispod 9% :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.